kurs robienia stron internetowych

Ogłoszenia wszelakiej maści i rodzaju. Jeśli życzysz sobie coś ogłosić wejdź a będzie Ci to dane.

kurs robienia stron internetowych

Postprzez Bognaa » 16 Cze 2014, 21:29

Są jeszcze 4 wolne miejsca na bezpłatnym kursie robienia stron internetowych który będzie w dniach 23-28 czerwca w godzinach pracy i zakończony będzie certyfikatem. Organizowany jest z pieniądze UE
Warunki:
- dla osób pracujących w małych firmach lub samozatrudnionych
- trzeba już mieć jakieś pojęcie o informatyce
- trzeba się zgłosić do 17 czerwca do 16tej!!!

Jak ktoś jest zainteresowany to niech dzwoni do mnie, nr 515 082 631, to podam gdzie się trzeba zgłosić bo sama dostałam info przed chwilą od koleżanki i na razie nic więcej nie wiem, poza tym że warto, bo program kursu wygląda atrakcyjnie.
Bognaa
Bractwo
 
Posty: 589
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 09 Paź 2012, 17:41
Miejscowość: Koszalin

Re: kurs robienia stron internetowych

Postprzez Bognaa » 25 Wrz 2014, 19:21

To był kurs robiony przez jakieś stowarzyszenie, które dostało pieniądze na takie kursy z funduszy unijnych. Ja nie mam z nim nic wspólnego. Dostałam o nim info od koleżanki, która się na niego zapisała i dowiedziała się, że są jeszcze wolne miejsca i dała mi znać. Nie wiem czy to był jednorazowy projekt, czy takie kursy będą robione co jakiś czas. Jak się o czymś takim dowiem, to dam znać. Moja koleżanka była bardzo zadowolona, miała już pojęcie o robieniu stron, ale dużo się nowego dowiedziała.
Bognaa
Bractwo
 
Posty: 589
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 09 Paź 2012, 17:41
Miejscowość: Koszalin


Powróć do Słup ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości