Planszówki

Ogłoszenia wszelakiej maści i rodzaju. Jeśli życzysz sobie coś ogłosić wejdź a będzie Ci to dane.

Planszówki

Postprzez Gandalf » 13 Gru 2015, 10:57

Jest taki temat. W Koszalinie jest ekipa dwóch osób, która regularnie co tydzień, a nawet częściej, gra w planszówki. Ja ostatnimi czasy gram też z nimi. Padł ostatnio pomysł, żeby zrobić stałe miejsce spotkań. No i badamy temat, czy byliby chętni, żeby regularnie się spotykać. Czym chłopaki dysponują:
- własny lokal, z łazienką, ogrzewaniem, czajnikiem i lodówką na piwo, lokalizacja - ul. Piłsudskiego niedaleko sklepu REKORD
- specjalne stoły do gier planszowych - grałem na nich i gra się znacznie wygodniej niż na zwykłym, dodatkowo stół pozwala zostawić na nim rozgrywkę, przykryć blatem i zacząć grać w coś innego - można zatem dłuższe gry rozegrać w kilka spotkań bez potrzeby składania całości
- ok. 200 (słownie: dwieście) różnych gier planszowych - dużo znanych tytułów, dużo nowości
- dni i godziny spotkań do ustalenia - raczej środek tygodnia wieczorami - aktualnie gramy w czwartki koło 20.30.
- całość byłaby odpłatna, a kasa szła by na zakup kolejnych gier - kwota i forma (abonament czy jednorazowo) do ustalenia, ale nie będą to wysokie kwoty, wstępnie rozmowa była koło 20 zł. na miesiąc, czyli jakieś 3 piwa w pubie. :D

No i pytanie do Was. Czy ktoś z Was byłby chętny na takie granie? Dajcie znać.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Planszówki

Postprzez Yakman » 13 Gru 2015, 17:26

Na granie w planszówki byłbym chętny, tylko co 2 tygodnie i nie w tych godzinach. Chyba, że graja do północy to wtedy zdąże w tygodniach jak mam na 2 zmianę.
Piękno tkwi w oku patrzącego. Strach też...
Awatar użytkownika
Yakman
Kompani
 
Posty: 1480
Artykuły: 3
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 03 Sie 2008, 15:35
Miejscowość: Koszalin

Re: Planszówki

Postprzez Gandalf » 14 Gru 2015, 08:38

Jak na razie gramy to kończymy 1-2 w nocy. :D
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Planszówki

Postprzez Yakman » 14 Gru 2015, 14:48

To okazyjnie będę wpadać o 22, tyle że po świętach już, bo w ten czwartek premiera Star Warsów :D
Piękno tkwi w oku patrzącego. Strach też...
Awatar użytkownika
Yakman
Kompani
 
Posty: 1480
Artykuły: 3
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 03 Sie 2008, 15:35
Miejscowość: Koszalin

Re: Planszówki

Postprzez Gandalf » 20 Gru 2015, 14:19

Nie ma wśród nas chętnych na cykliczne granie w planszówki? Potrzeba nam jeszcze trochę osób. Znacie może kogoś.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Planszówki

Postprzez Michał7 » 21 Gru 2015, 23:49

Ja też na pewno nie raz bym zagrał ale nie jestem pewien co do regularnej cykliczności
Summum ius summa iniuria - Najwyższe prawo najwyższym bezprawiem
Si vis pacem, para bellum - Jeśli pragniesz pokoju, gotuj się do wojny
Qui audet adipiscitur - Kto odważny, zwycieża
Michał7
Bractwo
 
Posty: 824
Dołączenie: 06 Lis 2008, 18:12
Miejscowość: Koszalin


Powróć do Słup ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości