Nasze nicki

Ogłoszenia wszelakiej maści i rodzaju. Jeśli życzysz sobie coś ogłosić wejdź a będzie Ci to dane.

Nasze nicki

Postprzez Haris » 29 Sty 2005, 19:41

Mam prośbę.
Proszę o wybór nicków, które przestałyby sugerować, że jesteśmy sektą satanistów lub innych kółek różańcowych. Nasza strona, a w niej to forum, jest naszą wizytówką, którą przekazujemy ludziom z zewnątrz. Ktoś np. dyrektor jakiegoś muzeum, zamku lub czegośtam, może nie zrozumieć. Nie wspomnę o rodzicach młodzieży, która będzie chciała uczestniczyć w życiu Bractwa.
Nie obraźcie się, chcę uszanować wasze wolne prawo wyboru nicków ... Zwykła prośba.
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4403
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez Gandalf » 30 Sty 2005, 02:05

Sluszna uwaga Haris. Jesli ktos bedzie chcial zmienic nicka to niech zglosi sie do mnie a bedzie mu to dane.
Akurat jedna osoba szczegolnie kwalifikuje sie do zmiany nicka. Mam nadzieje ze sama sie do mnie zglosi. Jesli nie zmienie sam, ale razem z ostrzezeniem.
Tak wiem, jestem niedobry i w ogole.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7764
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Loopa » 30 Sty 2005, 02:18

Gandalf napisał(a):Akurat jedna osoba szczegolnie kwalifikuje sie do zmiany nicka. Mam nadzieje ze sama sie do mnie zglosi.


To pewnie do mnie - każdy mnie zna jako NIETOPERZ.
Przejrzałem nicki ludzi i prawdę mówiąc, żaden nie kojarzy mi się satanistycznie. Ale może nie mam wyczucia.
Pozdro
Nowe zdanie...
Awatar użytkownika
Loopa
 
Posty: 155
Dołączenie: 20 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Czwarte Królestwo

Postprzez Demogorgon » 30 Sty 2005, 02:24

Na upartego sa 2! ale w sumie każdy może sie uprzec i stwierdzi ze taki czy inny jest satanistyczny i znaleźć ich więcej!
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez PAnek » 31 Sty 2005, 12:17

nie tylko nick a i jeszcze avatar satanizmem zawiewa :>

Mroczny PAnek jest spostregawczy :twisted:
....ADMIN USUNĄŁ PODPIS! ZŁY ADMIN!...
:twisted: PAnek się z nim policzy :twisted:
Zapraszam. :D
1..2...3.... :boks:
Awatar użytkownika
PAnek
Bractwo
 
Posty: 1925
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 19 Paź 2004, 09:38
Miejscowość: Z mroku nocy

Postprzez Demogorgon » 31 Sty 2005, 16:29

Mam pytanie czy słowo Hell (pieło), jest satanistyczne ?? Co do tego to miałbym pewne wątpliwości bo jest o nim mowa nawet w bibli, i wcale nie w sensie //ort satanistycznym !! Piekłem były wojny i nie tylko, zresztą piekło mamy na ziemi !!
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Gandalf » 31 Sty 2005, 17:36

O Szatanie tez jest w Biblii, ale jak ktos sobie takiego nicka wstawi to od razu do piachu posle. A piekla nie uwazam za slowo satanistyczne, jesli w ogole mozna o czyms takim mowic.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7764
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Loopa » 01 Lut 2005, 13:42

Ej ale wy to dajecie - a jak w nicku wpiszę nazwę, która nikomu sie nie będzie kojarzyć z satanizmem a w rzeczywistości będzie to generał armii 6 piekła? Ktoś nieorietujący się w tych sprawach przyjmie takiego nicka normalnie.
Rozumiem, że nicki w których są przekleństwa lub czywiste wyzwiska trzeba usuwać. A co do reszty nie przywiązywałbym wielkiego znaczenia.
np. Loopa - może w kulturze dalekiego wschodu jest to demon zatracenia, dążacy do zniszczenia cnót ludzkich, ale ja o tym nie wiem i traktuje nazwę Loopa, jako ksywę i tyle.
Nie wiem o jakie 2 nicki wam chodzi - może Zwiastun (ale mi się źle nie kojarzy - wczesniej pisał o innych zwiastunach - tamte można by wyawalić ostatecznie, ale Zwiastun jest cool)
Co do zdjęcia - to ja mam obrazek Beksińskiego i jeżeli mi go ktoś wu\ytnie to oskarże go o niszczenie kultury i blokowanie możliwości rozpowszechniania twórczości Pana Beksińskiego.
Demuś ma własnej roboty picture i jest OK. Przecież nie zabronicie komuś mieć takiego zdjęcia. Co innego jakby miał tam nagą dziewicę ćwiartowaną przez jakiegoś popaprańca. Jeżeli chcecie wprowadzić jakieś zmiany to trzeba je uporządkować i wprowadzić do regulaminu, tak aby każdy wiedział o co chodzi i z jakich powodów, pewne rzeczy są zabronione. To już zależy od admina. Ale nasze forum nie jest profanacją religii, nikt tutaj nie burzy porządków katolickich, czy jakichkolwie innych.

Dopisano
Ponownie czytając wypowiedź Harisa muszę mu przynać trochę racji - cholera. Patrząc na forum od strony osoby, która myśli o wykorzystaniu na w jakiejś imprezie, niektóre avatary mogą się źle kojarzyć - co do nicków to raczej nie - jak będzie trzeba zmienić avatara to ja się podporządkuje.
Nowe zdanie...
Awatar użytkownika
Loopa
 
Posty: 155
Dołączenie: 20 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Czwarte Królestwo

Postprzez ChomiC » 02 Lut 2005, 09:33

Chomic nie ma //ort nic wspólnego //ort z tym tematem... Mam normalny nick i ślicznego avatarka. haha... nikt mnie nie będzie podejrzewał //ort o satanizm itp. Nie wiem //ort tylko co oznacza nick gorga... Dziwny taki. hmm... musze się doczytać.

//Jesli nie masz nic wspolnego z tym tematem, to po co sie wpisujesz?
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez Raziel » 02 Lut 2005, 14:41

Przepraszam bardzo al ema ktos cos do moej xywki ??
Bo ja osobiscie ma podzielne zdanie :D
i sam juz nei wiem :D:D:D:D:D:D
ImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Raziel
 
Posty: 121
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:16
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Demogorgon » 02 Lut 2005, 17:13

Uwazam ze temat mozna zamknac ze wzgledu na to ze nik osoby o ktora chodziło został zmieniony, a reszta choc moze miec cos wspolnego z takim czy innym ruchem, czy sposobem myślenia jest dobrze ukryta !!
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez zajonc » 06 Lip 2005, 20:35

A moj sie nadaje?;) Czy moze jest zbyt MhhhhROCZNY?:P
"Wszystko, czego potrzebują źli ludzie, by odnieść tryumf, to bezczynność dobrych." - Edmund Burke
Awatar użytkownika
zajonc
Kompani
 
Posty: 197
Dołączenie: 07 Lut 2005, 01:11
Miejscowość: z K.K.R.


Powróć do Słup ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości