Ognisko 23.04.2005

Ogłoszenia wszelakiej maści i rodzaju. Jeśli życzysz sobie coś ogłosić wejdź a będzie Ci to dane.

Postprzez Elf » 20 Kwi 2005, 16:56

Żarty zartami ale wykombinowac cos trzeba. Ja na oczywiscie tez na dworcu byc moge ale co pozniej? Sali brak i lypa. W sumie mozemy wpasc Fazi do mnie (troche bylo w pokoiku tloczno ale nie tragicznie) albo zwalc sie gromadka do Gandalfa, a pozniej na ognicho. Sam nie wiem dostosuje sie do jakos. Nie chce mi sie myslec teraz. Jest sroda, do soboty cos wykombinuje.
Elen síla lúmenn' omentielvo
Awatar użytkownika
Elf
Bractwo
 
Posty: 940
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:18

Postprzez Allemea » 20 Kwi 2005, 20:45

Fazik mnie tam odpowiada :D To teraz musze pokombinowac komu na noc syna podrzucic (no bo on na ognisko za maly :()
ImageIn The Land Of Mordor Where The Shadows Lie
Image
Uroboros. Coś się kończy, coś zaczyna...
Awatar użytkownika
Allemea
Przyjaciele
 
Posty: 183
Dołączenie: 15 Paź 2004, 20:52
Miejscowość: Ithilien

Postprzez FAZIK » 21 Kwi 2005, 05:44

Allemea napisał(a):To teraz musze pokombinowac komu na noc syna podrzucic (no bo on na ognisko za maly :()


No masz rację - wszyscy się nie najemy :P


To w sumie nie ma sensu żebym i ja przychodził bo sobie sam też z pewnością poradzisz ;) (chyba że coś ciekawego wymyślisz to też przyjdę :> ). Proponuję zrobić kapitułę nieco później (np 15) albo posiedzieć od 14 i zrobić wszystko co jest do roboty a potem od razu od Gandalfa na ognisko. W sumie dziewczęta przydać się nam mogą np do konserwacji blach kiedy my już skończymy je "skrobać" (ostatnio bardzo dobrze to wychodziło Karenie że można sprawdzić czy to nie jakaś sprawa płci ;) ). Niestety w związku z brakiem sal niczego lepszego zaproponować nie możemy (chyba że możemy a ja się nie orientuję).
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Dragon Kallisto » 21 Kwi 2005, 12:02

my planujemy pójść na wasze spodkanie. Jak to u Gandalfa to są różne sposoby by tam się szybko dostać. ( Z tego co słyszałam to gdzieś pod lasem mieszka koło torów) Tak więc
- wykoczyć z pociągu gdy będziemy niedaleko uprzednio ciągnąć na chamulec bezpieczeństwa :twisted:
- Albo przeleźć torami. ( Juz widze uśmiech na twarzy osoby która pilnuje przejazdów kolejowych przy ulicy. Zawsze jak łaże torami to mi wmawia że kiedyś to mnie zabije :lol: )
Ale sądze że wymyślicie cosik bardziej normalnego i nie będe musiała nikogo swoimi kocimi drogami prowadzić :twisted: :twisted:
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez Gandalf » 21 Kwi 2005, 14:55

Jak kolo mnie sa tory, to znaczy ze pociagi nimi nie jezdza. ;) W rzeczywistosci zadnych tam nigdy nie widzialem. Najblizsze beda z jakies 2km lekko ode mnie. Zebrania godziny raczej nie ma teraz co zmieniac bo potem bedzie marudzenie ze ktos nie wiedzial. Kto chce moze u mnie przeczekac potem i na ognisko isc. Tance by sie przydaly, ale bedzie ciezko. Chyba ze na dworzu. ;) Juz widze las rak w gorze. Aerian odbierze CR z dworca i jedzie z nimi do siebie (szczesciarz ;)) chyba, ze one zadecyduja inaczej i wpadna, to wtedy mozemy pokombinowac z tym tanczeniem.

A no i bylbym zapomnial. Mam zgrane na kasete video impreze w Slawnie, wiec jakby co to CR moze wpasc to sie obejrzy. W wersji elektronicznej sa problemy aby to zgrac.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Dragon Kallisto » 22 Kwi 2005, 10:46

Pewnie że tak Mistrzuniu :tak: :D . Ja już mówiłam , że przetestowane mamy tańczenie w różnych dziwnych miejscach. jeśli mówisz , że występ ze sławna jest do obejrzenia to dziewczyny też się napewno przyczłapią. A tak wogóle to tradycyjna czwóreczka od nas będzie. Dorota , Marzena , Olka, i ja. Tak wogóle to mam nadzieje że OLa nas przez jedną nockę przekima. ( A zresztą mi to rybka spało się w młodości na starym cmentarzu gdzieś w polsce to sobie cosi wynajdze :twisted: z dziewczynami gorzej)
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez FAZIK » 22 Kwi 2005, 11:33

Mowiła że "przekima", a jak nie to zawsze pozostają inne osoby z mieszkaniami :>.
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Allemea » 22 Kwi 2005, 16:32

a ja tak z innej beczki :D chcialam sie zapytac czy to ognisko na Piaskowej jest na gorze czy na dole?? Bo cholibka bede was potem szukac po tym lesie :?
ImageIn The Land Of Mordor Where The Shadows Lie
Image
Uroboros. Coś się kończy, coś zaczyna...
Awatar użytkownika
Allemea
Przyjaciele
 
Posty: 183
Dołączenie: 15 Paź 2004, 20:52
Miejscowość: Ithilien

Postprzez Gandalf » 22 Kwi 2005, 16:47

Hehehe, na dole. ;) Na gorze jest las, drzewa. No wiesz takie latopalne rzeczy i brak miejsca na rozpalenie ogniska. Tzn mozna by je tam rozpalic, ale co by sie dzialo potem to juz inna bajka. Jedna z tych mniej przyjemnych. ;)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Allemea » 22 Kwi 2005, 16:53

Tak tak kojarze, drzewka takie drewniane z odnogami :P
wiesz ja nie wiem co za problem bo ja osobiscie zawsze bylam na ogniskach tam na gorze wlasnie i sie nic nie zjaralo :) ale jak na dole to bardzo dobrze bo sie nie bede musiala wspinac :P
ImageIn The Land Of Mordor Where The Shadows Lie
Image
Uroboros. Coś się kończy, coś zaczyna...
Awatar użytkownika
Allemea
Przyjaciele
 
Posty: 183
Dołączenie: 15 Paź 2004, 20:52
Miejscowość: Ithilien

Postprzez Gandalf » 22 Kwi 2005, 23:48

Allemea napisał(a):bo ja osobiscie zawsze bylam na ogniskach tam na gorze wlasnie i sie nic nie zjaralo :)

Ale ja nie mowie, ze cos moze sie zjarac. Ttylko ze przyjda kolorowi (tak jak ostatnio gdy palilismy na stadionie ostatnio ;)) i powiedza 500 zl. ;)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Allemea » 23 Kwi 2005, 11:37

Aaaa no to chyba ze tak :D wiec tym bardziej jak dla mnie odpowiada mi dol :D
ImageIn The Land Of Mordor Where The Shadows Lie
Image
Uroboros. Coś się kończy, coś zaczyna...
Awatar użytkownika
Allemea
Przyjaciele
 
Posty: 183
Dołączenie: 15 Paź 2004, 20:52
Miejscowość: Ithilien

Postprzez Goblin » 23 Kwi 2005, 22:25

Ognisko było całkiem niezłe. Co prawda większość użytkowników siedziała wpatrując się ponuro w ogień (zapewne rozpamiętywali fakt, że zjedli swoje ostatnie kiełbasy), ale ja bawiłem się nie najgorzej. Nikt nas, wbrew obawom, nie ustrzelił (cud?). Najbardziej zabawną rzeczą, jak się okazuje, jest śmianie się bez powodu (niektórzy pewnie sądzili, że z nich, co za pycha!). Niestety, potem zrobiło się ciemno (ciemność sama w sobie nie jest tak bardzo śmieszna; nie żebym się bał, zresztą mało widać), zimno, a najgorsze, że skończyła mi się wódka i papierosy. No to poszedłem sobie, co tak będę ciągle cudze palił.
Pozdrawiam wszystkich, którzy byli.
Hasło miesiąca: Niezły hardkor (pod warunkiem, że JEST niezły hardkor).
<God knows I don't want to be an angel>
Awatar użytkownika
Goblin
Kompani
 
Posty: 145
Dołączenie: 18 Paź 2004, 15:49
Miejscowość: Znikąd

Postprzez Dragon Kallisto » 26 Kwi 2005, 10:25

Było fajnie. Tylko nie wiem dlaczego mój naprawde dobry chumor większość odebrała jako zły ( Tylko Lucjusz się skapnął i się dołączyła do nocnej eskapady Kall). Zdziwił mnie tylko fakt ,że jak znikłam tyle osób mnie szukać poszło :o ale i tak te strzałki były najbardziej wkórzające psuły mi klimata :x . Fajna była rozmowa Lilith i Doroty gdy im się na chwile ujawniłam i równie szybko zniknełam. Dziwnie też się stało 5 metrów od was i suchało o dziwnych wywodach gdzie polazłam. Wynieście z tego nałkę. Jak Kallisto znika sama to ma zarąbiasty chumorek. Jeśli się snuje , warczy na wszystkich i gada o śmierci to jest on zły. proste nie :lol:.
A za pamięci najleprze na ognisku były dresy obok taim pięknym stylem w ognisko wpadać.
ZApomniałam o najważniejszym.
Podziękowania dla Elfa który nas przenocował bez wiedzy (na początku) swoich rodziców.
Oraz Dla Gandalfa Który w porywie rycerskości brutalnie obudzony wyruszył w niebezpeczną wyprawe na poszukiwanie mojej złomiastej komurki.
Chwała Wam!! Chwała Wam!! Chwała Wam!! :tak:
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Poprzednia

Powróć do Słup ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości