Nie mamy zdjec z Grunwaldu 2003, a moze by zdobyc?

Ogłoszenia wszelakiej maści i rodzaju. Jeśli życzysz sobie coś ogłosić wejdź a będzie Ci to dane.

Nie mamy zdjec z Grunwaldu 2003, a moze by zdobyc?

Postprzez zajonc » 23 Kwi 2005, 16:51

Tak sobie pomyslalem, ze nie zrobilismy zadnych zdjec na Grunwaldzie w 2003 roku.
Ale czy to musi byc powod do tego bysmy nie mieli zadnych zamieszczonych?
Ja mam kilka zdjec z netu sciagnietych, na ktorych sa ludzie od nas, ewentualnie dowodcy z Nadrenskiej.
Moze by wystawic takie foty (i napisac ponizej, ze sa to zdjecia z innych portali interenetowych).
Pytanie, czy nie musielibysmy zamiescic dokladnego adresu www danej witryny albo, co trudniejsze do zrobienia, poprosic o zgode autorow?
Pozostawiam Wam do rozwazenia te kwestie.
"Wszystko, czego potrzebują źli ludzie, by odnieść tryumf, to bezczynność dobrych." - Edmund Burke
Awatar użytkownika
zajonc
Kompani
 
Posty: 197
Dołączenie: 07 Lut 2005, 01:11
Miejscowość: z K.K.R.

Postprzez Gandalf » 23 Kwi 2005, 22:45

Z tego co wiem to najpierw musi byc zgoda autorow. Samo umieszczenie skad dane zdjecie jest pobrane nic nie daje. Wiec jak Ci sie nudzi to mozesz sobie popytac ludkow, a ja tedy fotki umieszcze.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez zajonc » 26 Kwi 2005, 20:42

Jak juz naprawde nie bede mial co robic, to sie pobawie - teraz nie mam czasu [zaczele mi sie juz sesja:(]
"Wszystko, czego potrzebują źli ludzie, by odnieść tryumf, to bezczynność dobrych." - Edmund Burke
Awatar użytkownika
zajonc
Kompani
 
Posty: 197
Dołączenie: 07 Lut 2005, 01:11
Miejscowość: z K.K.R.


Powróć do Słup ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości