WOŚP 2006 i po imprezie...

Tu zacz znajdziesz wrażenia z imprez naszych zarówno tych jakieśmy zrobili jak i na które zawitaliśmy. Jeśli nas zobaczyłeś podziel się swą opinią.

WOŚP 2006 i po imprezie...

Postprzez Gandalf » 08 Sty 2006, 22:01

Piszcie cos bo ja nie mam juz sily...
Powiem tylko krotko. Bylo tak: :tak: Nic dodac nic ujac. Jak bede mial czas i sile to jutro skrobne jakies podsumowanie czy cos.

Maly EDIT, co bym wiedzial kto byl.
Puszki:
1. Haris - prowadzenie show
2. Vega - ciagle w ruchu
3. Aerian - opieka nad wejsciem
4. Buster - opieka stoiska
5. Chomic - opieka nad EMKA
6. Kowal - mowil jedynie dziekuje bo nie bylo go slychac przez helm
7. Dwarf_Rifleman - pierwszy raz a tak dobrze mu poszlo
8. FAZIK - opieka nad serduszkami

Reszta obslugi:
9. Panek - duza puszka
10. Leandrim - kolejna duza puszka
11. Wizun - pomocnik puszki Vegi
12. Karena - opieka nad Gandalfem
13. Gandalf - opieka nad Karena
14. Radek - opiekun puszki Fazika

Z poza KKR:
15. Dorota - opieka nad Fazikiem
16. Kallisto - opieka nad puszka
17. Urani - podarowala rysunek na WOSP
18. Ayhra - opieka nad Busterem

Pozostali bez strojów:
Jurand
Homyck
Ostatnio edytowany przez Gandalf, 14 Sty 2006, 21:32, edytowano w sumie 1 raz
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7764
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Elf » 08 Sty 2006, 22:30

Powiem krótko - nie wiem jak było. Byłem obok sceny na słomie, początku 1 walki (gdzie dostałem odłamkiem) i końcówce kendera. A tak to cały czas stałem przed wejściem. I jeszcze jedno - ok 70% datków poszło dla zbieraczy przed wejściem. Fajerłorks były fajne. Zmarzłem. Moja czapka została u Harisa w samochodzie. Jestem zmęczony kiedy to pisze. I to chyba wszystko.
Elen síla lúmenn' omentielvo
Awatar użytkownika
Elf
Bractwo
 
Posty: 940
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:18

Postprzez Demogorgon » 09 Sty 2006, 06:26

u mnie było oki ale organizatorzy troche zawiedli i było spore zamieszanie.
Tu znajdziecie kilka fitek z tego co my w Pasłęku zrobiliśmy:

http://paslek.com/module.php?op=galery22&cmd=show_minis&sub=78
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Radek » 09 Sty 2006, 11:05

Aerian napisał(a):ok 70% datków poszło dla zbieraczy przed wejściem.
Potwierdzam, ci przed wejściami ostro nam podbierali datki. Może 70% to przesada, ale w następnym roku musimy zadbać o to, żeby inni "puszkarze" byli gonieni nie tylko z Emki, ale i sprzed wejść. I trzeba wszystkie wejścia obstawić na stałe, tam najlepiej idzie zbiórka.

[ Dodano: 2006-01-09 11:05 ]
Przeglądając stronę koszalińskiego sztabu WOŚP, natknałem się na taki tekst:
Uwaga! Atrakcja tegorocznego finału to wystrzał z baaardzo starej armaty . Dokładnie repliki z czasów średniowiecznych. Będzie baaardzo dużo dymu i hałasu. - Ciekawe kogo w tym roku trafią ;-)
Czy ja o czymś nie wiem?? :o
Radek
Kompani
 
Posty: 576
Artykuły: 8
Dołączenie: 22 Paź 2004, 12:37
Miejscowość: Wierzchomino

Postprzez Dragon Kallisto » 09 Sty 2006, 11:47

Było Zajefajnie co do kolesi pod drzwiami emki to się zgodzę na przyszły rok trzeba tak załatwić by inni wolontariusze nie mieli prawa zbierać kasy wogóle na terenie Emki. Po za tym W tym roku chodziło parę par wolantariuszy bez strojów ( nie z rycerstwa) mieli prawo oni zbierać w centrum handlowym. Jeśli chodzi o dostanie odłamkiem czegoś w czasie walki to ja dostałam kawałkiem tarczy. :lol:
Ogółem było dobrze Improwizacja na maxa było bardzo dobrze. Chylę czoła przed moim niewolnikiem Chomikiem , który swoim iście aktorskim zachowaniem straszył ludzi :twisted: ( Co niektórzy nawet myśleli , że mu się naprawdę coś stało trzeba było widzieć miny cywili ubaw po pach)
Elf sorki że wygryźliśmy cię z Busterem z pod głównego wejścia emki. :lol:
Jak myślicie będą w tym roku 4 tyś. ?? sądzę że naprawdę dobrze poszło mimo iż na początku ludnośc cywilna skąpiła. Na razie to tyle. Niechce mi się pisac Bolą mnie oczy. Kto nie jest nadwrażliwcem na jaskrawe światło niech się cieszy. 12 h. Dla moich oczek to za dużo dla ludzika nocy Chwała wszystkim :lol:
:lol:
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez Dwarfik » 09 Sty 2006, 12:47

Ja jestem bardzo zadowolony. Sądzę, że zebraliśmy w Emce do mojej puszki dużo (zwłaszcza papierów :D ). O ratuszu juz nawet nie wspomnę, bo tam mało mnie nie zabili, że nie miałem serduszek po 20 minutach.
Fajna sprawa była z trzema templariuszami i Elfem w samochodzie Seneszala (+ fotelik dziecięcy) :P
Impreza się udała, ale moim zdaniem na przyszłość powinno być więcej walk.
P.S. Jak kiedyś komuś odbije i wośp będzie latem to idziemy pod ratusz :D
"Nie jestem k**** demonem." - Pomurnik :D
Awatar użytkownika
Dwarfik
Kompani
 
Posty: 238
Artykuły: 1
Dołączenie: 05 Lut 2005, 14:53
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Dragon Kallisto » 10 Sty 2006, 11:30

Michał jak umiesz wyciągac kasę od ludzi to zapisuj się do Komando Złotówa i jedż z nami na Grunwald > To sobie zarobisz troche :lol:
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez PodróżniczkaAyhra » 10 Sty 2006, 16:32

faaajowsko było... szczególnie obiadek.. i to stanie przy kebabach z Aerianem.. co nie ?? te zapachy.. mniami ;))
...Karate ni sente nashi...- karate nigdy nie atakuje pierwsze
Awatar użytkownika
PodróżniczkaAyhra
 
Posty: 107
Dołączenie: 27 Lut 2005, 15:04
Miejscowość: ciągle w podróży

Postprzez ChomiC » 10 Sty 2006, 17:51

>>Commando Złotówa<< hahaha :lol: . Jakiś emblemat trzeba wynaleźć...

spółka z o.o. itd.

No to ja się niebęde wypowiadał na ten temat bo wiadoma że było jedwabiścię i wogóle :)
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez PAnek » 10 Sty 2006, 18:46

czy sa juz informacje na temat ile zebralismy w sumie kasy :>
i kto uzbieral najwiecej :>

mam nadzieje ze jak w zeszlym roku nasz udzial w imprezie bedzie widoczny (oczywiscie przez pryzmat naszych puszek)

Mroczny PAnek czasem tez moze byc ciekaw :twisted:
....ADMIN USUNĄŁ PODPIS! ZŁY ADMIN!...
:twisted: PAnek się z nim policzy :twisted:
Zapraszam. :D
1..2...3.... :boks:
Awatar użytkownika
PAnek
Bractwo
 
Posty: 1925
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 19 Paź 2004, 09:38
Miejscowość: Z mroku nocy

Postprzez Haris » 10 Sty 2006, 19:43

W mojej ocenie było bardzo dobrze. Każdy wiedział co ma robić, zabawa była na całego, Starszyzna poganiać nikogo nie musiała, puchy dla dzieciaksów pełne, ludzie zainteresowani, na licytacji poszło wsjo ... no i świetnie się bawiłem.
Dzięki i chwała nam wszystkim.
Improwizacja w pełni profesjonalna :-)

Znajomi któży oglądali nas, bardzo dobrze się wyrażali. No cóż jesteśmy piękni (Kowal zachwycił się sobą).
Konserwacja blach po imprezie... miodzio. Wprowadzimy to jako oblig - to do Marszałka.
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4403
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez Gandalf » 12 Sty 2006, 00:27

Teraz kiedy juz ochlonalem z zachwytu nad naszymi poczynaniamy podczas WOSP'u moge sie wypowiedziec na spokojnie bez zbednych emocji z tym zwiazanych. ;)
Zacznijmy od spraw mniej przyjemnych. Walki. Hmmm... Panek z Leandrimem sobie poczynali bo nikomu innemu (czytaj mi) sie nie chcialo. Chwala Wam za to, ale poziom walki byl mizerny. To mialy byc walki pokazowe, a nie takie kiedy po jednej caly sprzet idzie do wymiany. Ja wiem ze lubicie sie wyzyc no ale bez przesady. Podobala mi sie natomiast walka naszych BS'ow. Szybka, dynamiczna z ciekawym (choc nie planowanym) zakonczeniem, ktore wzbudzilo wsrod zebranych kupe smiechu. Takie powinny byc walki pokazowe.
Druga sprawa. Jedzenie. Na to niestety wplywu nie mielismy i cud ze nie padlismy wszyscy z glodu. Niektorzy zakupili sobie jedzenie we wlasnym zakresie, inni wytrwale czekali na obiad.
Co do tego ile kasy zebralismy to po dzisiejszej rozmowie z Ula wyszlo ze nie wiadomo jeszcze i w tym tygodniu ma to zrobic. Bede ja dalej molestowal, wiec jak bede wiedzial nieomieszkam powiadomic. Ale na bank zebralismy wiecej niz w tamtym roku.
Co do "podbieraczy kasy" przed EMKA to akurat bylo zajecie dla straznikow tejze, ktorzy zaczeli dopiero dzialac po dwukrotnej wizycie Uli u szefa ochroniarzy. A stalo sie to dosc pozno wiec juz bylo po ptakach.
Jesli chodzi o transport blach i osob to sztab sie spisal i obylo sie bez problemow. Gorzej z transportem jedzenia... Ciagle tylko: "za 15 minut beda". I tak kilka razy...
Nie wiem za bardzo co sie dzialo przy obstawie prezydenta na ratuszu. Moze Haris badz Panek raczyli by nas oswiecic.
Co do tej armaty to nie mam pojecia o co chodzi. Moze to piraci... Jak nie zapomne to podpytam.
Podsumowujac. My zrobilismy wszystko aby ludzie (zwlaszcza dzieciaki) dobrze sie bawily. Kasy zebralismy od groma (szok totalny byl na ratuszu, kiedy do Harisa zaczely ustawiac sie kolejki), ludzie sa zadowoleni. I o to chodzi. Tworzymy zgrana grupe i nie musze juz mowic kazdemu co ma robic. Wiekszosc wie i robi to nie pytajac. Chwala Wam za to i oby tak dalej. Spisaliscie sie wszyscy na 5.

[ Dodano: 12 Sty 2006 0:27 ]
Mam info na temat zebranej kasy.
Jest to oficjalna informacja ze sztabu: 5107,99 PLN.

Dla porownania w poprzednim roku bylo ok. 3300 PLN.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7764
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Dragon Kallisto » 12 Sty 2006, 11:11

Jazda na maxa aż w szoku jestem tyle kasy :o Kto wie może w przyszłym roku 10 tyś sięgniemy :tak:
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez Radek » 12 Sty 2006, 11:37

Za rok 10000? Hmmm, może da się zrobić ;)
Radek
Kompani
 
Posty: 576
Artykuły: 8
Dołączenie: 22 Paź 2004, 12:37
Miejscowość: Wierzchomino

Postprzez Haris » 12 Sty 2006, 13:18

Gandalf nie dodał, że w sztabie WOŚP ciała dali, najpierw niby puszka Bustera zginęła, później pojawiła się w KKR jakaś laska z Tychowa, w moich 2 puszkach było ok 200 zł (chyba za same kubki).
Ostatecznie okazało się, że bajzej mieli w protokołach. Myślę, że mieliśmy więcej, bo cosik mi się nie zgadza, że poczta zebrała w puszce 1000 zł.

Chwała nam!!!!
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4403
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Następna

Powróć do Kalendarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości