WOŚP 2006 i po imprezie...

Tu zacz znajdziesz wrażenia z imprez naszych zarówno tych jakieśmy zrobili jak i na które zawitaliśmy. Jeśli nas zobaczyłeś podziel się swą opinią.

Postprzez Gandalf » 12 Sty 2006, 13:38

Nie z Tychowa a z Tymienia. :) Pomylily im sie numery. W puszce Harisa tej z EMKI bylo niecale 300 PLN (co ciekawe za sama licytacje mial ponad 300 ??). Nie ma protokolu z puszki Aeriana spod Ratusza, gdzie powinno byc okolo 200 zl (tyle tez mial Haris pod Ratuszem). A co ciekawe poczta majac dwie puszki zebrala 2000. ?? Zostaly pomylone ich puszki z naszymi ktore razem staly w kacie i byly liczone na koncu.
Z protokolow wynika ze mamy 4000 z kawalkiem. Do tego dodac nalezy 200 Aeriana i X z puszki Harisa. W przyblizeniu Ula doliczyla 1000.
Najwiecej bylo w puszce Fazika (czytaj Radka) - ponad 1300.
Potem Aerian mial ponad 1000
Reszta miala kwoty od 100-300 w kazdej puszce. No i Haris mial 300... Bez komentarza.

Szkoda tylko ze nie znamy dokladnej kwoty, ale i tak pobilismy rekord z poprzedniego roku. A co najwazniejsze pomagamy innym i w sumie nie wazne ile kto mial. Wanze ze sie przysluzylismy krajowi. :)

I nie chce tu slyszec zlego zdania o sztabie WOSP. Mieli oni kupe roboty, sporo sie napracowali, a ze sie cos komus pomylilo to normalne. Za rok przypilnujemy ich i bedziemy stali nad nimi az nie policza naszych puszek. :)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Haris » 12 Sty 2006, 13:58

Deus le volt!
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4403
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez Radek » 12 Sty 2006, 14:01

Mi tam się podoba ta pomyłka, bo wyszło że zebrałem 25% pieniędzy :)
Swoją drogą ciekawe czyja to była puszka, ta z 1300zł. Ale już się chyba nie dowiemy ;)
Radek
Kompani
 
Posty: 576
Artykuły: 8
Dołączenie: 22 Paź 2004, 12:37
Miejscowość: Wierzchomino

Postprzez Dwarfik » 12 Sty 2006, 14:35

A będą zdjęcia w galerii z tego Wośpa?
"Nie jestem k**** demonem." - Pomurnik :D
Awatar użytkownika
Dwarfik
Kompani
 
Posty: 238
Artykuły: 1
Dołączenie: 05 Lut 2005, 14:53
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Gandalf » 12 Sty 2006, 15:25

Beda, ale nie mam czasu na razie na ich wrzucenie, a nikt mi w tym nie pomoze bo nikomu sie nie chce.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez ChomiC » 12 Sty 2006, 17:04

Do żeśmy ładnie porządzili :> Jak taka tendencja wzrostu utrzyma się dalej to moze za rok będą potrzebne dwa niebieski worki puszek... A z tą pomyłką to też sie wcale niedziwie, moja koleżanka liczyla kase w sztabie to wiem juz co to znaczy :P
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez PAnek » 12 Sty 2006, 17:15

Haris napisał(a):Konserwacja blach po imprezie... miodzio. Wprowadzimy to jako oblig - to do Marszałka.


o co cho ??

znowu cos pisza o mnie i nie wiem czy mam sie zloscic czy tez cieszyc a moze plakac powinienem

Gandalf napisał(a):Panek z Leandrimem sobie poczynali bo nikomu innemu (czytaj mi) sie nie chcialo. Chwala Wam za to, ale poziom walki byl mizerny. To mialy byc walki pokazowe, a nie takie kiedy po jednej caly sprzet idzie do wymiany. Ja wiem ze lubicie sie wyzyc no ale bez przesady.


hmmm
no co ja na to moge rzec
mi tez sie bardzo nie podobaly walki nawet nie wiem ktora bardziej
na poltoraki mialem juz sie nie bic (jak widac nie) i raczej tego nie preferuje dlatego tez staralem sie walczyc prosto acz skutecznie(czytaj bij i zabij :>) Leandrim za to wdlug mnie bardzo wydziwial choc pewnie wyszedl bardziej efektownie ode mnie a i jeszcze w tej walce ciagle helm mi sie przesuwal (uwial sie dran)
no a skolei jedynki to nie specjalnosc Leandrima (tym bardziej ze wladal poltorakiem w jednej rece) i moje wskazowki na nic sie nie zdaly
BS zrobili ladny pokaz i chwala im za to
Szkoda ze nie bylo JarJara (to by byla dopiero jatka)
No i chyba sie w koncu przejde do zbrojowni i zastanowie sie nad naszym rozpadajacym sie sprzetem
Gadalem z Gandzia i myslimy ze trza to w miare odrestaurowac i pchnac komus (moze na allegro) i zakupic napewno nowe rekawice bo ktos wkoncu palca straci

Mroczny PAnek za zniewagi glowa kaze placic :twisted:
....ADMIN USUNĄŁ PODPIS! ZŁY ADMIN!...
:twisted: PAnek się z nim policzy :twisted:
Zapraszam. :D
1..2...3.... :boks:
Awatar użytkownika
PAnek
Bractwo
 
Posty: 1925
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 19 Paź 2004, 09:38
Miejscowość: Z mroku nocy

Postprzez Vega » 12 Sty 2006, 19:07

zaraz zaraz, tam koło poczty to stała moja puszka, zliczyli ją czy dodali do poczty?... :>
Aut bibat, aut abeat!
Cyceron
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni

Postprzez Gandalf » 12 Sty 2006, 22:27

Nikt tego nie wie. Ale kazdy mial protokol ze swojej puszki wiec zostala policzona. A na czyje konto. Kto to moze wiedziec?
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Jurdasz » 13 Sty 2006, 01:11

Mi też bardzo się podobało, rzemienie na tarcze sobie założyłem i w ogóle, czasem potrzyłem czy ktoś czegoś ze stoiska nie chce zwinąć. Czas spędzony w doborowym towarzystwie, było miło, ale zbyt trzeźwo . . . czeeeeeemu?
You can call me by my first name . . . "Nightmare"
"All your souls are belong to me!"
Awatar użytkownika
Jurdasz
 
Posty: 10
Dołączenie: 02 Sty 2006, 00:54
Miejscowość: The Void! (viod, viod, viod)

Postprzez Haris » 13 Sty 2006, 12:26

Bo kiedy Starszyzna balować zezwala, to zezwala, a kiedy trzeba robić coś ważnego to robimy to na trzeźwo.
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4403
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez Gandalf » 13 Sty 2006, 15:01

Balowanie jest na imprezach na ktore wyjezdzamy, a nia na tych co organizujemy. No chyba ze jest dwudniowa jak Dni Koszalina. Nie ma picia Panie i Panowie. :)
Kto ma numer Glosu Koszalinskiego z soboty 07.01.2005 niech wytnie wycinek z tejze gazety tam gdzie pisza o nas. Zbieram takowe rzeczy do folderu.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Jurdasz » 15 Sty 2006, 03:42

Nie miałem na myśli picia na potęge, tylko może po piwku dla dodania sobie animuszu ;)
You can call me by my first name . . . "Nightmare"
"All your souls are belong to me!"
Awatar użytkownika
Jurdasz
 
Posty: 10
Dołączenie: 02 Sty 2006, 00:54
Miejscowość: The Void! (viod, viod, viod)

Postprzez ChomiC » 16 Sty 2006, 08:50

;( ;( ;( Weźnie go stąd ;( ;( ;(
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez Wizun Belgarden » 16 Sty 2006, 21:08

przyszedłeś do bractwa żeby się napić? jeśli tak to poczekaj do imprezy wyjazdowej. na imprezach za które odpowiadamy - zwłaszcza jeśli w gre wchodzą pieniądze - obowiązuje abstynencja. i bardzo słusznie.
Sagittae?... Vulnerant omnes, ultima necat...
Awatar użytkownika
Wizun Belgarden
 
Posty: 121
Dołączenie: 30 Lis 2004, 12:08
Miejscowość: zza siódmej góry

PoprzedniaNastępna

Powróć do Kalendarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości