Drahim - 01-02.07.2006

Tu zacz znajdziesz wrażenia z imprez naszych zarówno tych jakieśmy zrobili jak i na które zawitaliśmy. Jeśli nas zobaczyłeś podziel się swą opinią.

Postprzez JarJar » 27 Cze 2006, 14:45

wow to widzę, że naprawdę spora ekipa się zebrała:) -coraz fajniej się zapowiada:D może ktoś jeszcze się zdecyduje?! :> a Swoją drogą to mam taki malutki apel- jak ktoś ma jakieś stere buty (mogą być mroczne mroki:) lub spodnie do pożyczenia to prosiłbym o pożyczenie- kompletuje strój dla brata:)
Awatar użytkownika
JarJar
Kompani
 
Posty: 205
Dołączenie: 16 Paź 2004, 13:35
Miejscowość: z tamtąd

Postprzez Anariona » 27 Cze 2006, 17:25

Smurffy zjawiają się w sobotę dzięki uprzejmości JarJar'a, który zooferował, że nas zabierze.
Poczet Rodu von Kleist
Awatar użytkownika
Anariona
 
Posty: 301
Dołączenie: 15 Sty 2006, 15:09
Miejscowość: Lothlorien

Postprzez Haris » 28 Cze 2006, 10:06

Jadę samochodem do Drahimia. Są jeszcze 2 miejsca wolne. godzina 9.00 pod Zbrojownią. Pa ...
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4397
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez Buster » 02 Lip 2006, 16:50

Co tu komentować ... kto nie był niech żałuje. I tyle.
JESTEM ULTRASEM!!

Gandalf napisał(a):A jak jest Buster to nie może nie być jaj bo to się wyklucza.
Awatar użytkownika
Buster
 
Posty: 757
Artykuły: 2
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:49
Miejscowość: Z odchłani czasu, zza siedmiu mórz, z odległej galaktyki itp...

Postprzez Gandalf » 02 Lip 2006, 21:54

Ja tylko dodam aby uzupelnic wyczerpujaca wypowiedz Bustera, ze pierwsza trojka w turniej luczniczym to:
1. Wizun - KKR
2. Chomic - KKR
3. Tadzio Książk - BH "Gryf"
Startujacych bylo ok 30. Po prostu chlopaki wymietli.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Buster » 03 Lip 2006, 16:29

No to może faktycznie cos napiszę.
Impreza była super, klimat zamek ma niesamowity wiec nic tylko przyjeżdzać i bawić się. Kto ni był niech żałuje. Opisywac nie będę co się działo bo było standardowo czyli żylismy jak w średniowieczu (prawie). Co tu jeszcze gadać. Chmic wymiatał, wizun to standardowo.
No to może komus podziękuję.
Najpierw pozdrowienia dla mojej mamusi Vegi, i dla Wizuna (może niedługo tatusia) za to że mnie przygarneli najpierw na materac a potem do namiotu. Za to że dali mi aparat :). I że nie marudzili za bardzo. Jestescie super.
Dla chomica co to dzielnym kompanem zawsze jest i do tego nieźle wymiatał na turnieju.
Dla smerfów bo byli i jak zawsze sie starają. Zasługujecie aby byc braćmi.
Dla kowala i Jar Jar'a co byli jak na każdej imprezie.
Reszta pewnie tego nigdy nie przeczyta ale i tak napisze.
Dla roty za wystrzały co jakis czas i za żarcie dla kosmonautów.
Dla Rudej za piekny fotogeniczny usmiech i za to że nie obawia sie zdjęć.
Emilce która nie lubi zdrobnień i nie jest kucharką choc na nia wygląda. żeby juz nie płakała bo zawsze może byc gorzej.
Kaji za to że jej czegos nigdy nie zapomnę i będe wypominał do końca życia.
Teatrzykowi za wspaniały pokaz na biesiadzie.
Bronkowi i Rafałowi za to że tez dali się fotografować.
Dziewczynie która stała przy wejściu ... właściwie nie wiem za co :P
Dziwczyną które siedziały koło nas na biesiadzie za to że zjadły nam wszystkie arbuzy. Nawt nie wiedza ile mugłbm za nie dac kilka godzin puźniej.
No i wszystkim innym którzy dali się sfotgrafowac a szczegulnie tym co tego nie lubią :P

A całemu Bogusławowi V potrzykroć CHWAłA !! !!
JESTEM ULTRASEM!!

Gandalf napisał(a):A jak jest Buster to nie może nie być jaj bo to się wyklucza.
Awatar użytkownika
Buster
 
Posty: 757
Artykuły: 2
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:49
Miejscowość: Z odchłani czasu, zza siedmiu mórz, z odległej galaktyki itp...

Postprzez ChomiC » 03 Lip 2006, 17:23

To ja chciałbym podziękować:

    - Wujowi za Hermaszewskiego i spółkę :D Żart pierwszego dnia...

    - Bronkowi za opowieści o samolotach odrzutowych i o jego wspaniałych latach młodości spędzonych w powietrzu na "Iskrze" i "F-16" ... Jestem pełen podziwu :tak:

    - Kajce, za dotrzymanie towarzystwa i za pod pożyczanie mojego pięknego słomianego kapelusika :D

    - Wizunowi, mojemu wspaniałemu Bratu Wizunowi za piękne zakończenie turnieju i za wsparcie podczas mojego pojedynku z Tadeuszem Książkiem. Przed strzałem popatrzyliśmy sobie z Wizunem prosto w oczy i poczułem się jak by mówił coś do mnie telepatycznie... Już wiedziałem że mi się uda... Wizunie pójdę z tobą wszędzie, ale i tak myślę ze jesteś mistrzem w te klocki, a ja w żaden sposób ci nie dorównam... Chwała x 3 !!

    - Chciał bym podziękować wszystkim, którzy mnie "Wydopingowali", jestem wam very wdzięczny, bo to jest najlepsza motywacja :D

    - Naszej kochanej mamusi Vedze, która wspaniale odgrywa rolę mamy bractwa :D Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na mnie i na Bustera, jesteśmy ci wdzięczni… Aha, już postaramy się o to, żebyś Chorążym została :D

    - Gandalfowi za to, że nawet nie zdążyłem zapytać, a on już się zgodził że pożyczy mi buty na Grunwald :D Szkoda ze nie zostaliście z Harisem na Biesiadzie. Skłamał bym, gdybym powiedział że nie ma czego żałować.

    - Harisowi za (jak zwykle) szybką organizacje całej ekipy… Haris jest i już nikt się nie nudzi :D

    - Smurff’ om, za towarzystwo i za to ze byli z nami na tej imprezie :D Widzę ze poznaliście już smak imprez rycerskich, no i mam nadzieje ze nie zabraknie was na innych imprezach ;)
    PS. Weźcie już ich przyjmijcie :P

    - Szczepanowi, za świetne sędziowanie i za doskonałe kontakty z zawodnikami. Nie było żadnych kłótni, a sam turniej przebiegał bardzo płynnie… Szczepan to wspaniały łucznik, z którym można porozmawiać i dużo się dowiedzieć. Myślę że spotkamy się w Słupsku na turnieju i po rywalizujemy ze sobą – nie mam szans :P

    - Na samym końcu chciał bym serdecznie podziękować i pogratulować Drużynie Rycerskiej Bogusława V...
    CHWAŁA !! CHWAŁA !! CHWAŁA !!
    Coś nie bywałego, zorganizować tak dużą a zarazem Wspaniałą imprezę...


No i co ja mam powiedzieć o samej imprezie... To była najlepsza impreza na jakiej na razie byłem !! Klimat - Baaa, nic dodać nic ująć :D Zorganizowanie - Baaa !! Miejsce jest położone IDEALNIE, z obu stron jeziorka, blisko do sklepu, no po prostu perfekt !! No i jeszcze nasza kąpiel w jeziorze, po prostu dodała mi sił. Woda była boska, idealna na taką pogodę, której CHWAŁA, bo nam dopisała w każdym szczególe :D
Inscenizacja na początku troszeczkę mnie z irytowała, ale potem było po prostu rzeźnicko. Ten dym, ten huk, to było TO !! A jeszcze potem wjazd i wyważanie bramy, to było iście genialne, aż w końcu to BAAAAACH !! Starli się ze sobą nawet nie wiedziałem kiedy, to było jedno wielkie Walnięcie, tak jak na Filmach :D No i Biesiada której nie zapomnę długo... Towarzystwo pierwsza klasa, aha - Ta osoba która sprywatyzowała mój śpiwór, znaczy pożyczyła, niech się o nic nie martwi, nie gniewam się, bo spanie na ławce pod pierwszym lepszym kocem wcale nie było takie złe :D

Genialnie :tak:
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez Gandalf » 03 Lip 2006, 18:07

Ja tylko jedno do BS'iow. Dzieki za zastosowanie sie do reguly. Oby tak dalej na najblizsze wyjazdy. Tyczy sie to rowniez nowych, wiec pamietajcie co by im przypomniec jak beda chcieli do Borkowa jechac.
Temat wrzucam do otwartego kanalu.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Haris » 03 Lip 2006, 20:59

Było bardzo miło i klimatycznie. Zamek znam od kiedy miałem tyle lat co Chomic :-) i jestem pod wrażeniem jak pięknie zagospodarowano te ruiny.
Towarzystwo super. Vega, Karena, Anariona, Gandalf, Przemek, Jar Jar (gruby :-) ), Kowal, Herion, Buster, Chomic to naprawdę zaszczyt stać z Wami pod jednym sztandarem.
Moje ważniejsze punkty imprezy:
1. Rozmowy o życiu podczas jazdy samochodem (dzięki Karena za wyrozumiałość i tak zrobisz po swojemu),
2. Fatalne strzelanie na turnieju i duma kiedy w finale widziałem Wizuna i bohatera zawodów Chomica
3. Walki Jar Jara, podobało mi się iście rycerskie zachowanie podczas pierwszej walki
4. Podczas inscenizacji czułem się trochę jak kaskader. Tu wielkie podziękowania dla Heriona, nie poradziłbym sobie. Stojąc na murach miałem przeniesienie, teleportację. Jeszcze mi do końca nie przeszło.
5. Dzięki całemu Bogusławowi V za wspaniałą imprezę.
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4397
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez Vega » 03 Lip 2006, 21:24

No to na końcu my :D

Przede wszystkim dziękujemy naszym BSom. Mimo że młodzi, to zachowują się jak starzy. Dzięki chłopaki, że można wam zaufać. Chętnie was zaadoptuję - Przemek powiedział że musi się nad tym zastanowić, zwłaszcza na ChomiCkiem, bo coś mu za dobrze idzie :d Chociaz - może to po tatusiu?... :D Buster, dzięki za zdjęcia - teraz będziesz musiał mi powiedzieć kto tam jest na co poniektórych :)

Smerfy - jesteście po prostu bombowi :)

Kowal i JarJar stworzyli niezapomniany duet - coś mi od pierwszej chwili mówiło że się polubią :D W ogóle JarJar to mój ulubiony rycerz, więc całkiem prywatnie powiem że bardzo lubię patrzeć jak walczy :) A przy Kowalu nie sposób się nie śmiać :)

Wszystkim którzy dojechali - fajnie że byliście, szkoda że tak krótko :)

Wszystkim którzy nie byli - ŻAŁUJCIE!! :D

A Słupsk... No cóż, jak to Słupsk, czyli jak zawsze świetnie. CHWAŁA IM!!
Aut bibat, aut abeat!
Cyceron
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni

Postprzez Haris » 04 Lip 2006, 18:57

no to popatrzcie sobie. Bitwa jak malowana.

http://katalog.ndc.pl/drahim/index.php?id=11&prod=5102
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4397
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez ChomiC » 05 Lip 2006, 00:09

Image

Poprostu... Brak słów, dosłownie... Nie wiem co powiedzieć, Haris - Zwyczajnie jesteś Piękny :D

[ Dodano: 05 Lip 2006 0:54 ]
Albo to - JEst hitem tej inscenizacji, oj się nasłuchałem jakiego to wspaniałego księdza mamy :D

Image

[ Dodano: 05 Lip 2006 1:09 ]
Zobaczcie na mine kowala... Normalnie Bomba :P :P :P

Image

To też jest ciekawe :D

Image
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez Gandalf » 21 Kwi 2007, 12:40

Znalazłem jeszcze ciekawą galerię z Drahimia od Drużyny Wojów Grodu Wałcz również obecnych w tych dniach na zamku.
http://bezimienni.webtech.pl/drahim1.html

No i jeszcze tutaj:
http://katalog.ndc.pl/drahim/index.php?id=11&prod=5102

W tym roku widzę, że z Drahimiem to inaczej będzie niż w zeszłym roku.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Poprzednia

Powróć do Kalendarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości