Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Jeśli do Bractwa wstąpić Ci spieszno, a pytanie zadać, tudzież odpowiedź znaleźć Ci nadano, zerknij Waść tutaj, a będzie Ci to dane.

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Trawis » 25 Lip 2011, 20:52

Cześć Emil, niech kiścień będzie z Tobą! :)
,,Geniusz, to czasem tylko instynkt, który nie podlega doskonaleniu. Częściej jest to sztuka trafnego kojarzenia, codziennie doskonalona, dzięki obserwacji i doświadczeniu" - Napoleon
Awatar użytkownika
Trawis
Kompani
 
Posty: 407
Zdjęcia: 112
Dołączenie: 30 Sie 2006, 20:41
Miejscowość: Szczecinek

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Gandalf » 25 Lip 2011, 21:22

Cześć Minio. :D
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Piecia98 » 06 Wrz 2011, 15:20

Cześć. Jestem nowy i nazywam się Piotrek.
Interesuje się historią ale tylko średniowieczem we wszystkich dziedzinach.
Grami komputerowymi najczęściej strategicznymi ale w RPG też czasem zagram.
Chciałem być (nadal chcę) członkiem bractwa ale mam kłopot z dojazdem. :(
Piecia98
 
Posty: 1
Dołączenie: 06 Wrz 2011, 15:10
Miejscowość: Koszalin/Mścice

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Marecki » 09 Paź 2011, 14:26

Witajcie!

Na imię mi Marek, dowiedziałem się o Was i pocztą pantoflową i szperając w poszukiwaniu łuczników w google.
Z paroma osobami miałem okazję się dzisiaj poznać na żywo, przy okazji treningu. Miło było Was spotkać, mam nadzieję, że uda mi się przyjść na następne treningi.
Marecki
 
Posty: 61
Dołączenie: 09 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Koszalin

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez FAZIK » 09 Paź 2011, 17:47

Marecki to taki czarny koń przebrany za człowieka.
Jak On strzela ...
Zresztą sami się przekonacie na KKR'ce :D.

Witamy!
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7508
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Michał7 » 09 Paź 2011, 20:31

Potwierdzam - ładne strzelanie, Marecki :D (już chyba mi minęło na tyle dużo czasu z łukiem w ręku, że mogę skomentować)
Tak, być może po paru KKR-kach będę zmuszony oddać z honorem swój nieoficjalny tytuł Czarnego Konia :twisted:
Summum ius summa iniuria - Najwyższe prawo najwyższym bezprawiem
Si vis pacem, para bellum - Jeśli pragniesz pokoju, gotuj się do wojny
Qui audet adipiscitur - Kto odważny, zwycieża
Michał7
Bractwo
 
Posty: 824
Dołączenie: 06 Lis 2008, 18:12
Miejscowość: Koszalin

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Marecki » 09 Paź 2011, 21:31

Mości Panowie, zaraz się rozpłynę w zachwycie nad swoim ego...
Pozostając w konwencji dzisiejszych niewybrednych dowcipów mogę zrzec się tytułu Czarnego Konia i zostać Ogierem :>
Marecki
 
Posty: 61
Dołączenie: 09 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Koszalin

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Galik » 17 Paź 2011, 08:49

Cóż postanowiłem się trochę porządniej przywitać niż w pierwszym poście :).

Witam, nazywam się Piotrek. Liczę sobie 17 wiosen i uczęszczam do przybytku oświaty zwanego elektronik. Moja profesja , to specjalista zarządzania informacja.
Interesują mnie, Japonia, informatyka, koszyków, Tenis stołowy, historia, średniowiecze. I wiele innych :)
Z historii interesuje mnie przede wszystkim Mitologia Grecja oraz okres od pierwszych piastów po X-XII wiek. Potem wszystko wydaje mi się ,,ufrancuzowione".
Hmmm... Czego nie lubię?...Dużo rzeczy. Na pewno nie lubię fasolowej i historii współczesnej ^^.

Forum sprezentował mi mój kolega , który wcześniej przez krótki okres czasu do Was uczęszczał.
Z rycerstwa zainteresowała mnie szermierka, możliwość dowiedzenia się i porozmawiania o historii, próba odtwórstwa tamtejszego klimatu. Dużo mniej wyrób rzeczy takich jak ubrania, czy przedmioty codziennego użytku. Ale może jest to związane z tym, że nie mam zdolności do roboty wymagającej odrobiny zdolności techniczno-manualnych. Pomijając informatykę ^^. No cóż, ale jak to się mówi wszystkiego można się nauczyć :).
剣はあなたの手、手と剣になることです。
-------------------------------------------
Miecz ma być twoja ręką, a twoja ręka mieczem.
Awatar użytkownika
Galik
 
Posty: 143
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 17 Paź 2011, 01:16
Miejscowość: Koszalin

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Xanros » 31 Paź 2011, 09:35

Witam Mości Panie i Panowie :D
Cóż o mnie pisać, póki co jestem na tym ziemskim padole 24 lata, nazywam się Grzegorz. Moje zainteresowania w grubym uogólnieniu to hmm dobre pytanie kiedyś była to fantastyka ,informatyka a teraz poznawanie i testowanie świata(jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało) , resztę będziecie musieli odkryć sami :D
A i bym zapomniał napisać co mnie do was sprowadziło, słyszałem od was już dawno od może znanego wam Juranda który przez pewien czas miał przyjemność was nawiedzać, potem wieści o was ucichły do czasu aż niejaki Emil nie wpadł w wasze szeregi, zacząłem przyzwyczajać się do jego niestworzonych czasem opowieści, a nie jakiś czas temu odbyłem krótką rozmowę z Panną Dorotką która zaważyła nad tym by zobaczyć jak sobie poczynacie ;)

No i jak nie macie nic przeciwko będę was szpiegował przez najbliższe parę tygodni :twisted:
Xanros
 
Posty: 2
Dołączenie: 30 Paź 2011, 17:34

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Gandalf » 31 Paź 2011, 12:57

A szpieguj sobie, szpieguj. Wpadnij na nasze spotkania, cobyś tylko internetowym rycerzem nie został. :D
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Xanros » 31 Paź 2011, 15:46

Czy Internetowy taki zły?.... mam na sumieniu już parę głów internetowych troli ;)
Xanros
 
Posty: 2
Dołączenie: 30 Paź 2011, 17:34

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Szymon » 28 Gru 2011, 21:12

Cześć, nazywam się Szymon. Parę miesięcy temu coś mnie natchnęło by zainteresować się łucznictwem tradycyjnym, a o KKR dowiedziałem się od mamy, która oglądała relację z Waszych warsztatów łuczniczych. Stwierdziłem, że to dobry pomysł by tu napisać. Z pewnością szybciej zdołałbym stworzyć swój pierwszy łuk. :D

Usiłowałem spotkać się z wami na ostatnim treningu 18 grudnia na stadionie obok Góry Chełmskiej. Niestety po wejściu do lasu błądziłem przez 40 minut i jak już znalazłem stadion to nikogo tam nie zastałem.
Szymon
 
Posty: 5
Dołączenie: 28 Gru 2011, 21:00
Miejscowość: Koszalin

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Gandalf » 29 Gru 2011, 19:02

No akurat trafiłeś na pogodę, która na strzelanie z łuków jest gorzej niż nieodpowiednia. :D Zwłaszcza dla sprzętu.
Najszybciej nas będzie można teraz znaleźć na WOŚP dnia 8 stycznia. Będziemy w Muzeum przy ul. Młyńskiej. Tam zapraszamy, będziemy mogli sobie pogadać i wtajemniczyć w łucznictwo.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Szymon » 29 Gru 2011, 19:33

Wiem, w końcu zmokłem i skostniałem nieźle, ale zależało mi na tym :P .
Szymon
 
Posty: 5
Dołączenie: 28 Gru 2011, 21:00
Miejscowość: Koszalin

Re: Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Postprzez Haris » 29 Gru 2011, 21:58

No, i o taką determinację nam chodzi :-)
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4407
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

PoprzedniaNastępna

Powróć do Nowicjat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości