Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Jeśli do Bractwa wstąpić Ci spieszno, a pytanie zadać, tudzież odpowiedź znaleźć Ci nadano, zerknij Waść tutaj, a będzie Ci to dane.

Postprzez Raziel » 21 Lut 2005, 22:12

Witam Kolejną Sławieńską Dziewczynę na naszym Forum (A raczej Forum Gandzialfa) :D
ImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Raziel
 
Posty: 121
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:16
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Gandalf » 21 Lut 2005, 23:47

Pudło Raziel, to nie ze Sławna. :D

Ja Ciebie również witam, ale nic nikomu nie powiem. :D
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Artyha » 22 Lut 2005, 10:19

Chcąc ustosunkować się do Waszych odpowiedzi w JEDNYM poście zacznę po kolei:
czy niektórym Braciom wydaje się, że zależy mi na nabijaniu postów !! !! !! NIEBARDZO !!
Dołączyłam sie do forum by odnowić kontakty ze "starymi Braćmi" ( :twisted:) i poznać pozostałych mi jeszcze niezanych członków ;)
Tak czy inaczej przyznam, iż poczułam sie dotknięta (lekko) tym, iż wita sie tu Nowych w ten sposób!!

Poza tym wyrażenie 'zależy dla kogo" jest swego rodzaju zagadką :>
Na pewno //ort nie jestem ze Sławna - choś powiem, że nawet do mnie dotarły wieści o Dziewczętach :lol: (ma to znaczyć, iż przebywam całkiem daleko od was - jakieś 14 godzin pociągiem :lol: )

[Witaj Kasiu Bo chyba tak masz na imię]
Witaj 'Książę Ciemności"
:lol: tak jestem zdziwiona, że po twoim pobycie u nas jeszcze pamietasz :lol: Żartuje :tak: ale miałeś u nas jeszcze zawitać ??
Awatar użytkownika
Artyha
Przyjaciele
 
Posty: 43
Dołączenie: 19 Lut 2005, 16:25
Miejscowość: zależy dla kogo...

Postprzez Karena » 22 Lut 2005, 13:08

Hmm... chyba wiem, kim jesteś. Chociaż nie znam Cię osobiście. Ale żeby nie psuć zabawy, nic więcej nie napiszę :lol: Witaj na Forum !! :>
Image
"Tylko w milczeniu słowo, tylko w ciemności światło, tylko w umieraniu życie: na pustym niebie jasny lot sokoła". U.le Guin
Awatar użytkownika
Karena
Kompani
 
Posty: 275
Artykuły: 3
Dołączenie: 15 Paź 2004, 16:20
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Loopa » 22 Lut 2005, 15:32

Cześć, jak tam leci w wielkim mieście. Ja nadal męcze sie z moją Dagusią. Pisz co tam u ciebie się dzieje ciekawego, jak na studiach leci, jak w recepcji, no i co u tego chłopaka co żyć bez ciebie nie może.

Witaj Pani co zamieszanie wprowadzasz samym pojawieniem sie między mężczyznami :)
Nowe zdanie...
Awatar użytkownika
Loopa
 
Posty: 155
Dołączenie: 20 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Czwarte Królestwo

Postprzez PAnek » 22 Lut 2005, 16:36

"Starzy bracia" - jacy tam starzy, ja się czuję ciagle młodo (przynajmniej duchem) :lol:

i witaj Kasiu :>


Mroczny PAnek widzi, że nie tylko nowych braci nam przybywa lecz i zaginieni się powoli odnajdują :twisted:
....ADMIN USUNĄŁ PODPIS! ZŁY ADMIN!...
:twisted: PAnek się z nim policzy :twisted:
Zapraszam. :D
1..2...3.... :boks:
Awatar użytkownika
PAnek
Bractwo
 
Posty: 1925
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 19 Paź 2004, 09:38
Miejscowość: Z mroku nocy

Postprzez maras » 22 Lut 2005, 20:15

Hej Artyha. Ja też cię skądś znam. Pamiętam jak jeżdziłaś na rolkach pod moim domem jakieś prawie 8 lat temu, miałaś niebieską czapeczkę z daszkiem i często grałaś w koszykówkę, choć wzrostu do tego właściwego nie posiadasz :P. I chyba to wszystko, więcej nie pamiętam bo to dawno było. Słyszałem, że odnawiasz kontakty. AAAA. I będziesz nawet na Grunwaldzie :lol: Gandalf mi powiedział :lol: Mówił też,że szyjesz sobie jakąś fajną kieckę. To prawda :lol: ? To ja też przyjadę i sobie ją zobaczę :twisted: dobrze? Mogę? Tak?
:jupi:
maras
 
Posty: 91
Dołączenie: 27 Lis 2004, 23:05
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Artyha » 22 Lut 2005, 22:41

No widzę, że już przez niektórych zostałam zdemaskowana!!!
Fajnie!! Oznacza to, iż ktoś tam jeszcze mnie pamięta - a to fajne uczucie :lol:

Bardzo mi miło się przywitać z Tobą Kareno - ja też coś już o tobie słyszałam i mam nadzieję, iż będziemy miały okazję sie jeszcze poznać ;)
Gorące uściski dla wciąż młodego Panka (starszego:) ) od dawno zaginionej choć już odnalezionej Siostry :twisted:

Loopa znany mi pod pseudonimem Simon :> Witam i ściskam mocno - a opowiastki z mojego (naszego) życia w wielkim mieście wyślę na pryw :twisted:

Dziękuję Marasowi za tak słodkie przywitanie :przytul: Z tym oglądaniem to obaczymy :twisted:

Ale mam pewne zastrzeżenia do Gandalfa !! jak mogłeś Bracie ?? !!
Miałeś NIKOMU nie mówić !! a tu co...już wszyscy wiedzą o moich planach :x :lol:
Awatar użytkownika
Artyha
Przyjaciele
 
Posty: 43
Dołączenie: 19 Lut 2005, 16:25
Miejscowość: zależy dla kogo...

Postprzez Gandalf » 22 Lut 2005, 23:12

No tak, ładna ściema. Nieźle to sobie uknuliście z Marasem. :D Ja mu powiedziałem. Dobre sobie. :D
Widzę, że całkiem długie powitanie się zrobiło. To dobrze, kolejna owieczka powrociła do stada. :D
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Artyha » 22 Lut 2005, 23:59

OWIECZKA :x jaka owieczka :D
tak czy inaczej chyba się jeszcze ze wszystkimi nie przywitałam?!
Więc już chyba ostatecznie witam 'resztę' nawet jeżeli 'ta' nie odzwierciedli moich uczuć.
Kłaniam się...
Awatar użytkownika
Artyha
Przyjaciele
 
Posty: 43
Dołączenie: 19 Lut 2005, 16:25
Miejscowość: zależy dla kogo...

Postprzez Loopa » 23 Lut 2005, 12:36

Nasza rodznka się powiększa, jak miło znów z wami rozmawiać. Piszcie o wszystkim z wielką przyjemnością odpiszę.
Stara Gwardia ciągle jara !!

Dadano
nie chodziło mi o palenia trawki albo czegoś podobnego :)
Nowe zdanie...
Awatar użytkownika
Loopa
 
Posty: 155
Dołączenie: 20 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Czwarte Królestwo

Postprzez Mara » 15 Kwi 2005, 07:54

serdecznie witam wszystkich
zwłaszcza tych, którzy tak serdecznie przywitali moją osobę ;) :twisted:
pozwólcie wznieść toast za Bractwa tak licznie zgromadzone na tym forum :piwo: :piwo: :piwo:
Jestem Mara- Marta
moje zainteresowania są wszechstwonne, ale o nich rozpisywać się nie będe, żeby innych do głosu dopuścić ;)
na zakończenie powiem krótko:
CHWAŁA WSZYSTKIM TU ZGROMADZONYM _ CHWAŁA IM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps. Kall - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :twisted:
a z tą oazą spokoju jakoś Ci nie wierzę :>:>
Ostatnio edytowany przez Mara, 22 Kwi 2005, 10:22, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Zwiastun Burzy » 28 Kwi 2005, 11:18

Jestem nowy, skąd, nie ważne . Zarejestrowałem się z nudów, bo w pracy się nudzę
Zwiastun Burzy
 
Posty: 1
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 10:54
Miejscowość: Ze świata czterech stron

Postprzez Mara » 28 Kwi 2005, 11:24

witaj gościu znudzony pracą
zagłąb się trochę w przedstawiane tu tematy - zachęcam do wypowiedzi - warto - dzięki temu do przodu się to toczyć bedzie :P
a przy okazji towarzystwo się rozrusza :>
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez PodróżniczkaAyhra » 28 Kwi 2005, 20:09

mnie to niektórzy znają :D , ale poza tym to jak widać na imprezach to jestem z CR, więc :D , ach i jeszcze jakby co to jest na moim profilku więcej o mnie, a poza tym to można pogadać (a to luuuuuuubię) więc samis ię możecie dowiedziać jaka jestem
...Karate ni sente nashi...- karate nigdy nie atakuje pierwsze
Awatar użytkownika
PodróżniczkaAyhra
 
Posty: 107
Dołączenie: 27 Lut 2005, 15:04
Miejscowość: ciągle w podróży

PoprzedniaNastępna

Powróć do Nowicjat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości