Tańce w naszym bractwie!!!

Historie sławne tudzież inne, mniej znane lecz wszelako poważane. Wejdź i zobacz co działo się w czasach dawnych. A może i Ty podzielisz się swą wiedzą?

Postprzez Demogorgon » 11 Sty 2005, 09:29

No więc w bractwie coraz więcej osób tańczy z czego jestem zadowolony :) , trzymać tak dalej :tak: .

I widze także, że coraz większej liczbie osób to się podoba :) Wiec kto następny szykuje się do nauki?? Może Damianie rozszerzysz swoją umiejętność tańczenia o jeszcze jakiś taniec :) ?
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Gandalf » 11 Sty 2005, 13:04

Orthank to sie rozszalal na WOSP'ie z tym tanczeniem. Podskakiwal ze az milo. :D Poza tym jeszcze wielu czlonkow Bractwa przylaczylo sie do tancow. Az mnie zdziwilo. Bo na Wigilii jakos malo chetnych bylo i nikt sie nie kwapil. A tu? Przed taka publika... Az milo popatrzec. Tak trzymac. Z tancami to dopiero poczatek. Siano jest najlatwiejsze. Potem jeszcze praczki, kender, gawot, motylki... Bedzie jaza. Czesc juz umiem (powiedzmy). Jeszcze tylko te motylki musze sie dobrze nauczyc i praczki slupskie. Bo reszte to juz jako tako znam i potrafilbym zatanczyc. Wiec apel do wszystkich. Tance nie sa trudne wiec bierzmy sie do roboty. Zmienimy nazwe na Koszalinska Kompania Rycerska, Lucznicza i Tanca. :D
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Demogorgon » 11 Sty 2005, 15:26

Wiesz Gandalfie myśle że wtedy na wigili po pierwsze nie było zbytnio miejsca na tanczenie, a po drugie to niektore osoby widziały taniec poraz pierwszy i musiały sie w to jakoś wczuć. najważniejsze jednak że coraz większemu gronu naszych braci i sióstr sie to podoba i że będzie ono sie ciągle powiększać :)
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Raziel » 11 Sty 2005, 16:36

bardzo mi sie podoba pomysl z tym tanczeniem z checia bym sie nauczyl, tylko czy ja bede mial cas i pieniadze by jezdzic do Sławna :(
ImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Raziel
 
Posty: 121
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:16
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Demogorgon » 11 Sty 2005, 17:15

Mysle ze słomy to moglibyśmy się uczyć już sami bez pomocy CR i na upartego można by się samemu uczyć kendera potrzeba by do tego jednak pomieszczenia. Jakby co zawsze (prawie) mamy na miejscu Ole która mysle że z chęcia nam pomoże, co się tyczy innych tańców to można by dalej jeździć do Sławna na ich naukę. Ja także z chęcią naucze się czegoś nowego :)
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Allemea » 11 Sty 2005, 22:06

Nie no mi sie tance bardzo podobaly :) Sie nawet nauczylam tanczyc, a z Damianem to nawet tanczylismy na zywca nie znajac krokow :) i rade zesmy dali :)
No coz jak bede ja w stanie to sie do Slawna z mila checia wybiore :)
ImageIn The Land Of Mordor Where The Shadows Lie
Image
Uroboros. Coś się kończy, coś zaczyna...
Awatar użytkownika
Allemea
Przyjaciele
 
Posty: 183
Dołączenie: 15 Paź 2004, 20:52
Miejscowość: Ithilien

Postprzez ChomiC » 12 Sty 2005, 09:36

Ale ładnie taniczyliście na Wośpie. Widze że w KKR wszyscy się szybko uczą(oprócz Chomica) Ale się ludzie gapili. Te dziewczyny z CR są doprawdy Boskie. :D Za rok to Emke rozsadzi jak tyle ludzi bedzie przyczhodziło(nietylko dla tańców. Podobno zapraszaliście ludzi z publiczności do tańca. Niewiem bo łaziłem w dybach. Była tam moja mama i mówiła że pełno chętnych do tańca. Kurde czemu mnie tam wtedy niebyło no :x . Ale praca kata też była ciekawa :D ...
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez Demogorgon » 22 Sty 2005, 22:37

No i kolejna nauka tańca za nami. Dzis towarzystwo było nieliczne bo było z nami tylko 6 osób :( , ale czegoś nowego się nauczyłem ( no prawie - musze jeszcze ostro poćwiczyć) , oprócz tego co się juz uczyłem to znam dodatkowo praczki słupskie, motylki i gawota :) , czyli znam juz razem 6 tańców :)
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez FAZIK » 23 Sty 2005, 08:24

Ja naliczyłem cztery osoby (Dorota, Ola, Zosia i Marek) (+1 (Agnieszka) ale nie brała udziału w tańczeniu). Choroba (i przygotowania do studniówki ;) ) zmogły całą resztę.
Pojechaliśmy oczywiście tylko ja i Demo więc z naszej strony też zainteresowanie było niewielkie (może i było większe, ale jak przyszło co do czego to nikt się nie pojawił).

Poznaliśmy* kilka nowych tańców a jak twierdzi Demuś zna** już większość. Praczki typ 2 opanowaliśmy, a typ 3 zobaczyliśmy (ale nie są trudne więc sobie poradzimy). Ciekawostką była słoma w drugą stronę z dziwnymi przeskokami (jak ktoś myśli że to jest proste to niech się nauczy ;) ). Gawot i Kender panował. Motylki były ciekawe (to tylko oglądałem z Olą i było prześmieszne :P ). Ogólnie były jakieś nowe akcenty. Może w przyszłości dziewczyny zaskoczą Nas*** czymś nowym.

Ogólnie całkiem udany wyjazd chociaż potem grajkowie odeszli****. I czujemy pewnien niedosyt (odbijemy sobie na treningu :) )



*czyt. widzieliśmy :P
** czyt. widział ;)
*** czyt. Demo, Gandi, Elf (bo ja nawet tych starych jeszcze nie potrafię tańczyć, chociaż kroki znam)
**** czyt. wysiadł sprzęt grający w postaci cd player'a
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Lilith » 29 Sty 2005, 18:34

ostatnio z Fazikiem ogladałam jak Demo uczył się tańczyć motylków ,było fajnie bo on tak świetnie podskakuje.Kiedy to zobaczycie to zrozumiecie co mam na myśli.Ale ćwiczenie czyni mistrza,więc za pare spotkań wszyscy będziecie umieć tańczyć i nie będziemy //ort wam już potrzebne.Dobrze,że mamy jeszcze tańce których jeszcze nie widzieliście.Pozdrawiam, to mój pierwszy wpis i troche się stresuje.
Awatar użytkownika
Lilith
 
Posty: 8
Dołączenie: 29 Sty 2005, 18:06
Miejscowość: Sławno CR

Postprzez FAZIK » 30 Sty 2005, 08:04

Lilith666 napisał(a):więc za pare spotkań wszyscy będziecie umieć tańczyć i niebędziemy wam już potrzebne.


Też to zauważyłaś? ;)


Co do błędów/potknięć itd. nie wypisujmy ich tu na forum bo się ludzie zdenerwują i już nie będą chcieli tańcować a także nowi mogą się zrazić. Ja dlatego zacząłem żeby inni się nie martwili że coś źle robią bo mnie nikt nie przebije ;).


ps
ale fakt to co robił Demo jest przekomiczne :P
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Demogorgon » 20 Lut 2005, 09:50

Hahaha... śmiej się smiej póki jeszcze ucze się tańczyć i jestem na miejcu. Bo już niedługo będę rzadkością i nie będę dawał Ci powodów do śmiania!
Aha wcale się nie obrażam... :dupa:

Dopisano:

Wczoraj na kapitule ustaliliśmy, że 19 uczymy się tańczyć z CR. Mam pytanko czy ktos to wcześniej z nimi ustalił ?? Bo z tego co wiem to dziewczyny chcą rano wracać do Sławna !!


No i po nauce :) . Frekwencją co do tąńczenia naszych braci byłem mile zaskoczony (pomimo nidyspozycyjności co niektórych - oni też brali udział). Były 4 osoby z CR ( Zosia, Ola, Dorota i Agnieszka) , z KKR: Demo i Gorgo - w jednej osobie, Gandalf, Fazi, Bustre, PAnek, Elf, Dark Wolf, Raziel, Wizun, Rado i to chyba wszyscy, jesli o kims zapomniałem to sorki.
Fajnie że można było sobie potańczyć i ciesze się się że nauką tańca jest coraz większe zainteresowanie w naszym bractwie :D
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Raziel » 20 Lut 2005, 10:15

Tance Sa Super Troche Praktyki i naprawde szybko idzie sie ich nauczyc, jestem jak najbardziej za :D, mam pytanko?? Kiedy Wyjazd do Sławna :> ??
ImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Raziel
 
Posty: 121
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:16
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Wizun Belgarden » 23 Lut 2005, 21:32

Jaki wyjazd do Sławna? Czy ja o czymś nie wiem? :>
Awatar użytkownika
Wizun Belgarden
 
Posty: 121
Dołączenie: 30 Lis 2004, 12:08
Miejscowość: zza siódmej góry

Postprzez FAZIK » 23 Lut 2005, 21:42

Teraz chyba na Noc Świętojańską/Borkowo, chyba że coś się zmieni i sobie w jakąś sobotę pojedziemy (jeszcze nic nie zostało ustalone a jak będzie to damy znać). Chwilowo "Sławno" przyjedzie do "Nas" do Darłowa :D


Jeśli oczywiście przybędzie - w piątek od około 14 będziemy (na zamku) czekać z nieukrywaną tęsknotą na nasze ulubione bractwo tańca dawnego :)
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

PoprzedniaNastępna

Powróć do Dawne Dzieje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości