Krzyżacy w XIII i XIV wieku.

Historie sławne tudzież inne, mniej znane lecz wszelako poważane. Wejdź i zobacz co działo się w czasach dawnych. A może i Ty podzielisz się swą wiedzą?

Krzyżacy w XIII i XIV wieku.

Postprzez Demogorgon » 25 Kwi 2005, 16:25

Mam do wszystkich prośbę. A mianowicie zakladam (znaczy mam nadzieje że się uda) bractwo krzyżackie u siebie w Palęku. Będe bardzo wdzięczny za wszelkie informacje o krzyżakach z tego okresu :)
Z góry wielkie dzięki za pomoc. A i jeszcze jedno, moze ktos jest szczesliwym posiadaczem jakiejs kasety wideo z nagranym tańcem średniowiecznym, lub wie gdzie można coś takiego znaleźć ??!!
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Gandalf » 26 Kwi 2005, 02:20

Z tego co wiem masz na razie kendera w dwoch wersjach nagranego, podczas tancow z CR. ;) Ja mam slom na Video, ale jak rozmawialismy nic z tego nie widac. Znaczy sa ludki ktore podskakuja, a nog nie widac ani troche. ;) Ale zawsze cos mozna nagrac. Przy najblizszej okazji tancow postaram sie wyciagnac kamere od siostry i ponagrywam troche.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Haris » 26 Kwi 2005, 07:13

Mam w swoim posiadaniu kilka książek dotyczących zakonów rycerskich oraz Zakonu Najświętrzej Marii Panny Domu Niemieckiego w szczególności. Zapraszam.Drzwi mojej mini czytelni dla Ciebie stoją otworem.
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4397
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Re: Krzyżacy w XIII i XIV wieku.

Postprzez Haris » 24 Lis 2015, 12:16

Hehehe ale wygrzebałem temat - trupa

Ale książka nowa ..... może zasugerować komuś prezent pod choinkę ??? :-)

http://www.wydawnictwoumk.pl/prod_75057 ... 1-23_12_31
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4397
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd


Powróć do Dawne Dzieje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości