Czy mogę stworzyć sobie herb???

Historie sławne tudzież inne, mniej znane lecz wszelako poważane. Wejdź i zobacz co działo się w czasach dawnych. A może i Ty podzielisz się swą wiedzą?

Czy mogę stworzyć sobie herb???

Postprzez Dwarfik » 01 Sie 2005, 16:48

Ostatnio będąc na stronce Roberta Bagrita wszedłem w zakladke Herbarz.
Była tam lista różnych ludzi wraz z ich herbami.
Moje pytanie (zawarte juz w temacie) dotyczy tego, czy oni sobie sami wymyślili te herby? Jeśli tak to, czy ja tez mogę swój wymyśleć i uzywac go do swoich stojów itp???

:?
"Nie jestem k**** demonem." - Pomurnik :D
Awatar użytkownika
Dwarfik
Kompani
 
Posty: 238
Artykuły: 1
Dołączenie: 05 Lut 2005, 14:53
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Gandalf » 01 Sie 2005, 18:08

Herbow sobie nie wymysili. Sa to herby jakie mozna znalezc w historii. Zazwyczaj sa to herby rodziny do jakiej nalezysz. Ale musisz przeprowadzic najpierw badania, czy w historii Twojej familii nie bylo kogos kto posiadalby jakowys herb. Dalekiej historii. Czasem tez zdarza sie iz herby maja osoby, ktore odtwarzaja jakas postac z historii.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez FAZIK » 01 Sie 2005, 20:31

Zgadza się, jeśli staniesz się bratem Gryfa Naszego nosić mógł będziesz, jeśli jednak znajdziesz swój herb i nim obnosić się będziesz mógł ;).
Nasz Kompan Demogorgon nosi właśnie taki swój herb rodzinny (przynajmniej mi się tak wydaje), więc może Ci On podać parę cennych wskazówek (albo i nie :P ).
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin


Powróć do Dawne Dzieje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości