Gdzie strzelać (w ramach treningu)?

Dział przeznaczony na rozmowy o wszystkim co strzela. Również treningi.

Gdzie strzelać (w ramach treningu)?

Postprzez Marecki » 13 Gru 2011, 16:33

Czy trenujecie gdzieś poza niedzielnymi strzelaniami?

Może kiedyś wybralibyśmy się na plażę (w zimie raczej dużo ludzi nie ma, a ostatnio i wiatr nie jest wybitnie mocny)?
Zastanawiam się też, czy nie byłoby dobrą opcją skrzyknąć kilka osób i postrzelać na jakiejś sali gimnastycznej np.
Co o tym myślicie?
Marecki
 
Posty: 61
Dołączenie: 09 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Koszalin

Re: Gdzie strzelać (w ramach treningu)?

Postprzez Gandalf » 13 Gru 2011, 19:12

Poza niedzielą, to praktycznie czas na trenowanie nie pozwala. Jak już człowiek z pracy wraca, to jest ciemno. A na hali to nie znam nikogo, kto by pozwolił wejść tam z łukami. :D
Co do plaży. Kiedyś miałem przyjemność strzelania na niej podczas turnieju w Sopocie. Strzelania jak strzelanie. Nic nadzwyczajnego, poza tym, że bardziej wieje. A jechać specjalnie po to aby się rozstawiać ze strzałochwytem i tarczą to ja już wolę na Chełmską się wybrać. Czas jest tu magicznym słowem. :D
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Gdzie strzelać (w ramach treningu)?

Postprzez Marecki » 13 Gru 2011, 19:37

No właśnie - po pracy jest ciemno jak w ... . Myślę, że da się znajść halę, na której moglibyśmy postrzelać, pytanie ile osób byłoby chętnych.
Marecki
 
Posty: 61
Dołączenie: 09 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Koszalin

Re: Gdzie strzelać (w ramach treningu)?

Postprzez FAZIK » 13 Gru 2011, 21:01

Pytanie ile by to kosztowało. Bo kiedyś mieliśmy nawet strzelać na strzelnicy, ale rzucili tak astronomiczną kwotę, że nawet strach pisać.
No i pytanie brzmi po co? Przyzwyczaisz się do sali a potem i tak 99,9% czasu strzelasz na powietrzu.

Według mnie rozsądniejszym pomysłem jest strzelanie np. na terenie Gwardii. Tam mają świetny wał ziemny (bok boiska). Tyle że nikogo tam nie znamy i nie możemy się wbić ;).
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: Gdzie strzelać (w ramach treningu)?

Postprzez Galik » 14 Gru 2011, 13:56

Mogę zagadać z trenenerem, ale nic nie obiecuję :)
剣はあなたの手、手と剣になることです。
-------------------------------------------
Miecz ma być twoja ręką, a twoja ręka mieczem.
Awatar użytkownika
Galik
 
Posty: 143
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 17 Paź 2011, 01:16
Miejscowość: Koszalin

Re: Gdzie strzelać (w ramach treningu)?

Postprzez Michał7 » 14 Gru 2011, 15:54

Ja parę razy strzelałem tam na boku boiska Gwardii, w miejscu gdzie teraz jest boisko do rugby i nikogo o nic nie pytałem :P ale wiadomo, że jak się większą grupą częściej będzie pojawiać to i pretensje szybko się pojawią... ale samo miejsce jest na prawdę fajne, bo raz, że bliżej, dwa - wał ziemny jest bezpieczny dla strzał (na pewno się nie zgubią i nie połamią jeśli usunie się większe kamienie) i można nawet poćwiczyć długie dystanse, do 100m ;)
Summum ius summa iniuria - Najwyższe prawo najwyższym bezprawiem
Si vis pacem, para bellum - Jeśli pragniesz pokoju, gotuj się do wojny
Qui audet adipiscitur - Kto odważny, zwycieża
Michał7
Bractwo
 
Posty: 824
Dołączenie: 06 Lis 2008, 18:12
Miejscowość: Koszalin


Powróć do Łucznictwo, artyleria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości