Vespa - Patryk Pokorski

Kupię, sprzedam, zamienię, wykonam, poszukuję...

Vespa - Patryk Pokorski

Postprzez Trawis » 02 Sty 2009, 23:18

Witaj
Poniżej podaję dostępny u mnie asortyment łuczniczy. Jeśli coś cię zainteresuje daj mi znać a ja podam ci szczegółowe dane.

A więc kupić u mnie można:
Strzały- obecnie produkuje 3 typy strzał zwykłe, z nasadką i moja specjalność: z owijką. Standard to 90cm długości 8mm średnicy piórka białe 4”. Na zamówienie zrobię inne. Mogę też dobrać strzały do Twojego łuku

Pacynki- podobne do używanych na Grunwaldzie , ich cena zależy od ilości zamówienia. Można również ustalić ich kolor. Staram się wybierać szmatki jednolite. Pacyny są bardziej miękkie niż gumowe, dzięki temu dają one bezpieczeństwo i lepszą zabawę, bo wyklucza to możliwość zranienia

Słomianki- sprzedaje słomianki o średnicy 80 i 110cm możliwość zakupu stojaku pod słomiankę

Tarcze JVD- papierowe tarcze wzmacniane siatką co wydłuża ich żywotność, 10 okręgów w 5 kolejnych kolorach

Materiały- wszystko co jest potrzebne do stworzenia strzał takich jak moje: promienie lotki groty nasadki w przyszłości na pewno większe urozmaicenie;)

W najbliższym czasie zamierzam: zacząć robić cięciwy lniane

Kontakt:
GG- 7638497
e-mail – jochny13@wp.pl
Tel- 667-340-988
czasem trudno się dodzwonić ;P


Z pytaniami walić śmiało !
,,Geniusz, to czasem tylko instynkt, który nie podlega doskonaleniu. Częściej jest to sztuka trafnego kojarzenia, codziennie doskonalona, dzięki obserwacji i doświadczeniu" - Napoleon
Awatar użytkownika
Trawis
Kompani
 
Posty: 407
Zdjęcia: 112
Dołączenie: 30 Sie 2006, 20:41
Miejscowość: Szczecinek

Strzały na zbyciu

Postprzez Jochny13 » 19 Mar 2009, 17:51

Jako że ptaki ćwierkają że wiosna idzie to tu się ogłoszę bo może ktoś swój łuk wkrótce odkurzy i strzały stare odkopie. Jeśli okaże że strzały owe się nie bardzo nadają to u mnie można się zaopatrzyć. W zeszłym roku pytało się kilka osób czy bym im strzały zrobił, w tym się przygotowałem i mam ich sterty :) a do tego i słomianka się znajdzie i grot pojedynczy, lotkę brakującą dośle albo pacynkę. Jeśli czegoś więcej wam potrzeba pytajcie:
GG- 7638497
e-mail – jochny13@wp.pl
Tel- 667-340-988
(czasem trudno się dodzwonić
za utrudnienia z góry przepraszam)‏

Jak zapytacie to zdjęcia z każdej strony podeśle i szczegółowo opowiem na temat konkretnego rodzaju strzał czy czegokolwiek innego.
Awatar użytkownika
Jochny13
 
Posty: 4
Dołączenie: 22 Maj 2008, 19:28
Miejscowość: Gniew


Powróć do Targowisko

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości