Kopie dokumentów

Kupię, sprzedam, zamienię, wykonam, poszukuję...

Re: Kopie dokumentów

Postprzez Dagobert » 17 Lis 2012, 08:39

Witaj Trawisie szczerze ubolewam zem sie spoznil wyslij mi prosze na maila swoje prace (masz w zakladce kontakty)mnie interesuja wszystkie militarne bitwy rycerze a dla Pani mego serca takie wlasnie bardowie tance damy z gory dziekuje :D :jupi: :jupi:
Warto zyc gdy zyje sie dla innych.........to jest szlachetne
Awatar użytkownika
Dagobert
 
Posty: 175
Zdjęcia: 3
Dołączenie: 15 Kwi 2012, 18:11
Miejscowość: Świdwin

Re: Kopie dokumentów

Postprzez Trawis » 17 Lis 2012, 12:57

Michał, przecież pisałem Ci ostatnio, że jeszcze zarażałem, to że się lepiej czuje, nie znaczy że jest całkiem w porządku ;) Nie chciałem przyjść z kaszlem i katarem na przywitanie. Spotkamy się przy najbliższej sposobności, obiecałem przecież. Umów należy dotrzymywać, nie bój się, jeszcze nie raz będzie ku temu okazja, ja się nigdzie stamtąd nie ruszam ;) A za miłe słowo dziękuję, do zobaczenia ;)
,,Geniusz, to czasem tylko instynkt, który nie podlega doskonaleniu. Częściej jest to sztuka trafnego kojarzenia, codziennie doskonalona, dzięki obserwacji i doświadczeniu" - Napoleon
Awatar użytkownika
Trawis
Kompani
 
Posty: 407
Zdjęcia: 112
Dołączenie: 30 Sie 2006, 20:41
Miejscowość: Szczecinek

Re: Kopie dokumentów

Postprzez Michał7 » 17 Lis 2012, 14:22

Nic się nie martw, Trawisie, ja wszystko rozumiem, tylko sobie żartuję i podpuszczam :D Do zobaczenia!
A co do ikon (tak żeby nie offtopować cięgle...) to ja też chętnie bym sobie jakąś zamówił, tylko najpierw powertuje co by mi pasowało i przedstawię Ci jakąś propozycję ;)
Summum ius summa iniuria - Najwyższe prawo najwyższym bezprawiem
Si vis pacem, para bellum - Jeśli pragniesz pokoju, gotuj się do wojny
Qui audet adipiscitur - Kto odważny, zwycieża
Michał7
Bractwo
 
Posty: 824
Dołączenie: 06 Lis 2008, 18:12
Miejscowość: Koszalin

Re: Kopie dokumentów

Postprzez Trawis » 17 Lis 2012, 14:38

Nie ma problemu, jak znajdziesz coś ciekawego, to podsyłaj, jak znajdę czas, to coś ,,zmaluję" :) Teraz osobiście, gdy mam czas, jak widać poruszam się w temacie średniowiecznych kalendarzy. Oryginały na 12 miesięcy mam ściągnięte na komputer. Jak chcielibyście zobaczyć jak wygląda Wasz miesiąc, to dajcie znać, może akurat się spodoba ;)
,,Geniusz, to czasem tylko instynkt, który nie podlega doskonaleniu. Częściej jest to sztuka trafnego kojarzenia, codziennie doskonalona, dzięki obserwacji i doświadczeniu" - Napoleon
Awatar użytkownika
Trawis
Kompani
 
Posty: 407
Zdjęcia: 112
Dołączenie: 30 Sie 2006, 20:41
Miejscowość: Szczecinek

Re: Kopie dokumentów

Postprzez Dagobert » 17 Lis 2012, 17:42

Witaj Trawisie dziekuje za obrazki na pewno wezme 20120715529.jpg ten a z rycerskich to jak cos namalujesz :D podaj mi na maila nr konta pozdrawiam
Warto zyc gdy zyje sie dla innych.........to jest szlachetne
Awatar użytkownika
Dagobert
 
Posty: 175
Zdjęcia: 3
Dołączenie: 15 Kwi 2012, 18:11
Miejscowość: Świdwin

Re: Kopie dokumentów

Postprzez Trawis » 17 Lis 2012, 21:12

Ok, wspomniana przez Ciebie praca o tajemniczym numerze już zarezerwowana. Reszta informacji na privie ;)
,,Geniusz, to czasem tylko instynkt, który nie podlega doskonaleniu. Częściej jest to sztuka trafnego kojarzenia, codziennie doskonalona, dzięki obserwacji i doświadczeniu" - Napoleon
Awatar użytkownika
Trawis
Kompani
 
Posty: 407
Zdjęcia: 112
Dołączenie: 30 Sie 2006, 20:41
Miejscowość: Szczecinek

Re: Kopie dokumentów

Postprzez Dagobert » 11 Gru 2012, 13:18

Tyle moge powiedziec dostalem 2 bomba :) :tak: polecam ten chlopak ma dar w rekach
Warto zyc gdy zyje sie dla innych.........to jest szlachetne
Awatar użytkownika
Dagobert
 
Posty: 175
Zdjęcia: 3
Dołączenie: 15 Kwi 2012, 18:11
Miejscowość: Świdwin

Poprzednia

Powróć do Targowisko

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość