Odtwórstwo historyczne w innych krajach .

Piszta o czym chceta, jednak miej baczenie czy nie trafniejszy byłby inny dział.

Odtwórstwo historyczne w innych krajach .

Postprzez Calen » 19 Lut 2009, 16:13

Jaki kraj Waszym zdaniem czołuje w jakości odtwórstwie historycznym ? Jakie podejście do tego mają inne kraje (chodzi mi o cywili jak i o osoby które się tym zajmują) , fakty i mity dotyczące innych krajów i ich wojaków .

Ja słyszałam że Rosjanie zawsze się biją dopóki nie zobacza krwi u przeciwnika . I że bardzo każdą walke przeżywają .
Anglicy za to podobno mają wypasione stroje , ale na większości imprez , wieczorem , kiedy juz się ściemni , przebierają się w normalne cywilki , wyciągają grilla i siedzą sobie przy pieczonych kiełbasach z grilla :D Tracąc tym samym całą przyjemność moim zdaniem .
"-Oszalałeś ?! Mogłeś mnie zabić!
-Juz mi tak nie dziękuj !"
"- Przykro mi, musimy amputować oko.
-Oko?
-Przed chwilą myślałaś, że umierasz. Ślepota to dobre wieści."
"Siedzi w niej Bóg. To gorsze od raka"
Awatar użytkownika
Calen
 
Posty: 309
Dołączenie: 10 Sty 2008, 14:29
Miejscowość: Sławno

Re: Odtwórstwo historyczne w innych krajach .

Postprzez Herion » 19 Lut 2009, 19:26

Calen powiedz mi po co jest ten temat? jaki jest sens pisania: a bo słyszałem, że Anglicy to... że Rosjanie tamto... trzeba jechać na impreze na zachód i samemu sie przekonać. Moge napisac tu 100 postów na temat tego jak walczą Rosjanie i jakie maja podejście do bohurtów, ale powiedz mi po co? Nie ma to najmniejszego sensu...po co tworzyc kolejne mity, raczej trzeba je obalać! A jedyny sposób, żeby je obalic to pojechać na taki turniej za granice...
Image
Penitentiam agite, appropinquabit enim regnum coelorum

GUISCARD!!!
Awatar użytkownika
Herion
 
Posty: 96
Dołączenie: 09 Sty 2006, 16:00
Miejscowość: Koszalin

Re: Odtwórstwo historyczne w innych krajach .

Postprzez Calen » 20 Lut 2009, 14:22

Jeśli ktoś był za granicą na imprezie , to niech sie podzieli wrażeniami , można by się czegoś nauczyć .
"-Oszalałeś ?! Mogłeś mnie zabić!
-Juz mi tak nie dziękuj !"
"- Przykro mi, musimy amputować oko.
-Oko?
-Przed chwilą myślałaś, że umierasz. Ślepota to dobre wieści."
"Siedzi w niej Bóg. To gorsze od raka"
Awatar użytkownika
Calen
 
Posty: 309
Dołączenie: 10 Sty 2008, 14:29
Miejscowość: Sławno

Re: Odtwórstwo historyczne w innych krajach .

Postprzez Dragon » 20 Lut 2009, 16:54

No jak ktoś będzie miał takie doświadczenia, to z pewnością się podzieli. Ale zgadzam się z Herionem, że nie ma co tworzyć na bezdurno tematów, zwłaszcza, jeśli mają na celu tylko gdybanie, chybowanie i możliwienie.
Wszystkie drogi prowadzą przed siebie
Awatar użytkownika
Dragon
Kompani
 
Posty: 455
Dołączenie: 09 Kwi 2008, 16:33
Miejscowość: Koszalin


Powróć do Karczma

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości