Spotkanie?w pubie?

Piszta o czym chceta, jednak miej baczenie czy nie trafniejszy byłby inny dział.

Spotkanie?w pubie?

Postprzez DarkWolf » 25 Maj 2009, 16:28

<Do karczmy wchodzi obdarta postać z narzuconym kapturem na głowę.Zachowuje się tak jakby znała każdy kąt tego małego domku ,który jest przystanią tak wielu ludzi. Przechodzi miedzy stołami nie zwracając na nie zbytnio uwagi,kieruje się w stronę barmana i opiera się o blat. Widać po zniszczonym ubraniu ,że daleka była to droga i pewnie nie łatwa. Po chwili odpoczynku postać odwraca się do zebranych i zdejmuje kaptur. Twarzą gości ukazuje się twarz zorana bólem i zmęczeniem lecz w tym jedynym momencie szczęśliwa...>


Witam!
Tak jak obiecałem odzywam się i daje znaj życia. Przepraszam,że nie wcześniej, niestety brnięcie przez życie jest mozolnym zajęciem w ,którym czas mija niepostrzeżenie.Nie mniej jednak skoro już zdecydowałem się zawędrować w te strony chciałbym odnowić dawną znajomość. Myślę,że pub będzie chyba najlepszy do tego<np. Graal? :piwo: > . Wszelkie propozycje jeżeli takowe istnieją będą mile widziane, osoby chętne proszę o wypowiadanie się w tym temacie tak na temat miejsca jak i czasu spotkania.Dodam ,że jedynymi dniami ,które dla mnie wchodzą w grę są piątki i soboty<ew czwartki i niedziele jeszcze, ale to baaardzo żadko>.
Pozdrawiam,
Wolf
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza ,
jednym jest Los ,
a drugim jest śmierć
Awatar użytkownika
DarkWolf
 
Posty: 44
Dołączenie: 22 Paź 2004, 15:45
Miejscowość: Szczecin

Re: Spotkanie?w pubie?

Postprzez Gandalf » 25 Maj 2009, 19:30

A co porabiasz w czwartek o 18?
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7764
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Spotkanie?w pubie?

Postprzez DarkWolf » 26 Maj 2009, 13:42

Zazwyczaj siedzę w pociągu do okolo 20:xx,ale teoretycznie da się przyjechać szybciej :twisted:
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza ,
jednym jest Los ,
a drugim jest śmierć
Awatar użytkownika
DarkWolf
 
Posty: 44
Dołączenie: 22 Paź 2004, 15:45
Miejscowość: Szczecin

Re: Spotkanie?w pubie?

Postprzez Gandalf » 26 Maj 2009, 21:04

Jak mówisz, że da się przyjechać to zapraszam na zebranie właśnie w czwartek o 18.00. Zadzwoń do mnie wcześniej to powiem Ci gdzie masz się stawić.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7764
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?


Powróć do Karczma

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości