Zbrojownia - kontakt wymagany

Piszta o czym chceta, jednak miej baczenie czy nie trafniejszy byłby inny dział.

Zbrojownia - kontakt wymagany

Postprzez Loopa » 29 Wrz 2009, 23:22

Witam serdecznie wszystkich. Mam pewną prośbę odnośnie starej, pewnie zakurzonej już teraz kolczugi, która leży gdzieś u was w zbrojowni. Chciałbym prosić kontakt osoby posiadającej 14kg kolczugę wykonaną z doskonałych podkładek sprężynujących :D Kiedyś dawno temu takową stworzyłem, a teraz gdzieś tam u was się poniewiera. Technicznie nie odpowiada już waszemu poziomowi odtwórstwa historycznego, a ja z przyjemnością poczułbym ją znowu na sobie. Dlatego prosiłbym o kontakt osoby, która coś na jej temat wie, chętnie odbiorę zgubę.
Pozdrawiam.
Nowe zdanie...
Awatar użytkownika
Loopa
 
Posty: 155
Dołączenie: 20 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Czwarte Królestwo

Re: Zbrojownia - kontakt wymagany

Postprzez FAZIK » 30 Wrz 2009, 07:22

Jest na Kalinowej 27, czyli na włościach rodziców Seneszala naszego.
Co do nieprzydatności to obawiam się że jest używana na praktycznie każdej imprezie pokazowej jako "obciążnik" tubylców ;>.
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7504
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: Zbrojownia - kontakt wymagany

Postprzez Haris » 30 Wrz 2009, 08:22

potwierdzam obecnośc wyżej wymienionej pod wskazanym adresem. Stan dobry - należy wyprasować.
Ale do pływania na basenie Ci się nie przyda .... :-)
Ostatnio edytowany przez Haris, 16 Paź 2009, 10:00, edytowano w sumie 1 raz
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4403
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Re: Zbrojownia - kontakt wymagany

Postprzez Loopa » 15 Paź 2009, 17:23

A czego nie przyszedł na piłę - a ja chciałem znowu porozmawiać o tych pannach z basenu :D A o kolczudze porozmawiam z Gandalfem dzisiaj, bo jak na imprezach się przydaje to będą ja na sezon zwracał do zbrojowni, ale teraz na wycieczki do lasu się przyda :D
Nowe zdanie...
Awatar użytkownika
Loopa
 
Posty: 155
Dołączenie: 20 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Czwarte Królestwo


Powróć do Karczma

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości