Wyjazd rowerowy

Piszta o czym chceta, jednak miej baczenie czy nie trafniejszy byłby inny dział.

Wyjazd rowerowy

Postprzez FAZIK » 05 Cze 2012, 18:29

Planujemy z Dot taki mały wypad na rowerkach. Prawdopodobnie Tatry i Słowacja. Namioty. Robienie sobie jedzenia itd. Minimalizacja kosztów. Dojazd PKP do np Zakopanego a potem 100% rowerki. Dziennie robilibyśmy ok 70km. Bez jakiejś specjalnej trasy i ciśnienia. Jak się Nam znudzi to śpimy, jak mamy dość to wracamy :P. Termin do uzgodnienia, jednak najwcześniej w lipcu.

Ktoś już był na takiej wyprawie i miałby ochotę pojechać? Nie ukrywam że chodzi mi raczej o osoby dorosłe posiadające całe wyposażenie wyprawowe i z doświadczeniem bo czasem można napotkać różne sytuacje ...


Wcześniej trochę byśmy pojeździli tu w okolicy żeby złapać formę i się wspólnie dotrzeć. Oczywiście na te okoliczne wyjazdy zapraszamy wszystkich chętnych. Będę informował zainteresowanych o terminach.
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: Wyjazd rowerowy

Postprzez Haris » 06 Cze 2012, 18:08

a z Tatr do Konstantynopola :-) oj ja chętnie. Jak długo ? tydzień ?
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4397
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Re: Wyjazd rowerowy

Postprzez FAZIK » 07 Cze 2012, 10:34

Jak Ci będzie odpowiadać, jak pisałem nie mamy nic kompletnie zaplanowane. Dot po prostu chce jechać na rower w góry :).
Może się uda wyrwać też Kasię i dzieciaki - będą sobie jeździć po okolicy wozem technicznym :).
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin


Powróć do Karczma

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości