Nasze hobby i zainteresowania

Piszta o czym chceta, jednak miej baczenie czy nie trafniejszy byłby inny dział.

Nasze hobby i zainteresowania

Postprzez Mara » 27 Kwi 2005, 09:26

Przeglądając tematy Forum zauważyłam, że w paru miejscach poruszany jest temat zainteresować, pasji i hobby, jednak informacje te są umieszczane sporadychnie i raczej przypadkowo :(
Proponuje temat podobny do Nasze Xywki tyle, że poruszający kwestie zainteresować osób Tu zebranych :)
Sądze, że dzieki temu lepiej bedzie można się poznać - i nie mam na myśli tylko interesu osób, które sporadycznie tu zagladają, ale także ułatwienie życia "starych wyzeraczy" ;)

Wiadomo, pamięć ludzka jest dobra ale krótka - a takie informacje często się przydają

więc zachecam do pisania i swych pasji wyjawiania :P
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez PodróżniczkaAyhra » 28 Kwi 2005, 20:47

jok zem już wcześnij nopisoła, tom jeszcze roz nopisze, że informacje są udzielane o mnie prywatnie, na profilu ale i tak napiszę kilka rzeczy:
no więc (ekhem...) intereszę się magią, okultyzmem, komputerami, wschodnimi sztukami walk (samouczek) , a teraz mniej perwersyjne, o których wiedzą wszyscy czytający o moich hobby:
rysuję (choć nie za bardzo mi to wychodzi), czytam, piszę, historia (średniowiecze, starożytność), pismo runiczne, a co do kompów lubię rozgryzać programy :D , ale jak mi się znuuuuuuuudzą to idą wet i po sprawie, acha! no i jeszcze matma i angielski dochodzi, bo jak? no to ten, chyba już wszystko :D
Ostatnio edytowany przez PodróżniczkaAyhra, 24 Wrz 2006, 21:30, edytowano w sumie 1 raz
...Karate ni sente nashi...- karate nigdy nie atakuje pierwsze
Awatar użytkownika
PodróżniczkaAyhra
 
Posty: 107
Dołączenie: 27 Lut 2005, 15:04
Miejscowość: ciągle w podróży

Postprzez Mara » 29 Kwi 2005, 07:46

Barawo Ayhra - u mnie masz dodatkowe 10pkt - za ODWAGĘ :P
kto następny ??

skoro widzę samych chętnych- to skorzystam z prawa przysługującego osobie prowadzącej temat (jeśli takowe wogóle istnieje ;) )i sama zabiorę głos :P
a więc, żeby nie mówić dużo i nie na temat powiem krótko (moze aż do przesady ;) :

    gołębie pocztowe - tak jakoś wyszło że od dzieciństwa mnie to kręciło
dobre jedzonko - nie koniecznie w małych ilościach
    samochody - zwłaszcza busy :>
komputery ;)
    serie xxx - nikomu chyba tłumaczyc nie trzeba dlaczego :)
dobry film - żadko mam okazje oglądać ale jak sie już na to trochę czasu wygospodaruje to nawet człowiekowi przyjemność sprawia
    ciekawi ludzie- dlateg tu jestem


w razie pytań i wątplikości - wyjaśnie osobiście :)
Ostatnio edytowany przez Mara, 16 Sie 2005, 08:27, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Gandalf » 29 Kwi 2005, 11:05

Coz, nikt sie nie kwapi, a ja se napisze, a co tam. ;)
Zainteresowania glowne: Karena - Moja Pani, Sloneczko, Pani na Wlosciach
Poboczne: Moja Pani, RPG papierkowe, Mordheim, Tolkien - to z tych bardziej fantastycznych (czy jak to mozna nazwac ;))
Potem dojdzie jeszcze Moja Pani, programowanie, tworzenie stron internetowych, adminowanie na forum, dawanie banow ;), kasowanie postow. To takie bardziej informatyczne.
No i jeszcze oczywiscie Moja Pani, do tego jeszcze strzelanie z luku, walka na kije, nie miecze bo jest szybsza i wymaga wiekszej koncentracji, bieganie w stroju na pokazach. - to takie Bractwowe.
Z innych to odam jeszcze Moja Pania, jazda na rowerze, ostatnio rzadko granie w noge, trzeba bedzie to nadrobic. - to takie bardziej sportowe.
Coz jeszcze. Bylbym zapomnial - Moja Pani, potem bedzie dobra muza (prawie kazda z roznymi wyjatkami typu Disco Polo czy Heavy Metal), ksiazka (np Tolkien), film (ale tylko z Moja Pania).
A, wspominalem juz cos o Mojej Pani?
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Karena » 30 Kwi 2005, 14:17

He, he! To ja już chyba nie będę się rozpisywać o swoich zainteresowaniach :-) bo są oczywiste (Mój Rycerz :) ). A tak poza tym to książka, książka, książka (to zboczenie zawodowe ;-)), "men in black" (wtajemniczeni wiedza o co cho ;-) :twisted: ). Książki to głownie religijne, psychologiczne, fantastyka. poza tym dobry film, jazda konna (w toczku :twisted: ), łażenie po górach :tak: . No to chyba z najważniejszych rzeczy wszystko.
Image
"Tylko w milczeniu słowo, tylko w ciemności światło, tylko w umieraniu życie: na pustym niebie jasny lot sokoła". U.le Guin
Awatar użytkownika
Karena
Kompani
 
Posty: 275
Artykuły: 3
Dołączenie: 15 Paź 2004, 16:20
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Demogorgon » 01 Maj 2005, 09:55

Gadndalfie nie zauważyłem w twoich zainteresowaniach informacji o Twojej Pani :> Czyżby się coś zmieniło ??

A jeśli chodzi o moje zainteresowania:
- średniowiecze (szczególnie to wczesne wikingowie i plemiona słowiańskie), fantastyka, ostatnio heraldyka i genealogia, magia, pismo runiczne, muzyka (wiadomo począwszy od klasycznej, blues, jazz, rock, a kończąc na mrocznych klimatach), religia i filozofia (szczególnie ta wschodu),
- jeśli chodzi o sport to wspinaczka i wszystko co związane z lataniem: paralotniarstwo, balony itp. itd.
- podróże: góry, zwiedzanie zabytkowych miejsc (szczególnie tych związanych ze średniowieczem oraz z religiami wschodu, a w szczególności związanych ze średniowieczem)
- motocykle (czopery) i stare samochody

No i to narazie byłoby chyba tyle, jak mi się coś przypomni to jeszcze dopisze :P
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Dragon Kallisto » 14 Cze 2005, 11:29

No to i ja cosik skrrobne co mnie interesuje jak się ruż rozpisałam (to już chyba 20 post dzisaj olaboga sory Gandalf :twisted: )
Zainteresowania
Książka.: Prawie wszystko Tolkiena bez dwóch zdani. Horory i książki psychologiczne(czyli z psycholami)
Manga To od małego się interesuje
Filmy: Fantasty, historyczne, horory (również od dziećiństwa bez tego nie poszłam spać)
Pisze wiersze o śmierci i opowiadania nie o śmierci
uwielbiam muzykę o mocnym udeżeniu z elementami muzyki dawnej i muza dawna w czystym brzmieniu ( na temat muzy dawnej mam zboczenie) tańce dawne
Zarąbiście lubie Broń białą nnnnnnnaaaaajjbardziej noże nie nawidze gdy są tępe :x
uwielbiam szczóry,l węże i wszystko to czego ludzie się boją
A nnnnnaaaaajbardziej co lubie to włuczenie się po lasach, ruinach bunkrach,bagnach i innych miejscahc omijanych szerokim łukiem przez 90% społeczństwa i nie koniecznie lubie je zwiedzać za dnia chodź ta opcja też przechodzi to chyba tyle
A jedna knie jeszcze runy też świetna sprawa
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez zajonc » 29 Cze 2005, 22:37

W sumie to wszystko (chyba wszystko) wymienione jest na stronie kkr, ale powtorze:
-snowboard, snowboard, snowboard:D
nie moge sie juz zimy doczekac!
-fantastyka - od RPG, ksiazki po film itd.
-RPG - tylko nie gram na razie;(
-media
obecnie na praktykach w Radiu Koszalin (niedlugo bedzie mnie slychac na
antenie!!!)
-ksiazka
zwlaszcza fantastyka, ale nie tylko (ogolnie polaczone z innymi pasjami)
-rycerstwo - moze sie nie wydaje, bo mnie daaawno nie bylo, ale np. czytam
o rycerstwie europy lacinskiej (oczywiscie w sredniowieczu) calkiem fajnna
ksiazke
-film
ale komp mi padl, a w tv malo co jest
itd, itp, etc
"Wszystko, czego potrzebują źli ludzie, by odnieść tryumf, to bezczynność dobrych." - Edmund Burke
Awatar użytkownika
zajonc
Kompani
 
Posty: 197
Dołączenie: 07 Lut 2005, 01:11
Miejscowość: z K.K.R.

Postprzez Gomez » 23 Wrz 2006, 20:11

Hmm ja mam zainteresowania wszechstronne najbardziej lubie grac w gry RPG zwłaszcza w Gothic czekam za 3 odsłoną , interesuje sie średniowieczem . Najchetniej to zył bym w średniowieczu tylko łuzka //ORT mieli fatalne. interesuje sie mieczami i pancerzami średniowiecznymi najbardziej podoba mi się zbroja turniejowa tylko troszke cieżka jest ;p . hoduje takrze //ORT gołebie rasowe takie chobby //ORT . I lubie we wszyskim grzebac taki majsterkowicz jestem :)) .
witam wszystkich miłośników Gothic

moje fotki mozna znaleśc na stronie http://www.kisiu192.fotka.pl
Gomez
 
Posty: 2
Dołączenie: 23 Wrz 2006, 19:51
Miejscowość: Kalisz


Powróć do Karczma

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości