Nasze xywy

Piszta o czym chceta, jednak miej baczenie czy nie trafniejszy byłby inny dział.

Postprzez Elrohir » 25 Sty 2006, 17:33

Ja wybrałem sobie xywe Elrohir bo lubie Władce Pierścieni. A szczególnie elfy.(i strzelanie z luku) A Elrohir był synem Elronda z Rivendell i wujem Eldariona :tak:
Jeden by wszystkimi rządzić,Jeden by wszystkie odnaleźć, Jeden by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać...
Elrohir
 
Posty: 14
Dołączenie: 22 Sty 2006, 18:58
Miejscowość: z Rivendell

Postprzez Dwarfik » 25 Sty 2006, 19:52

A moja tutejsza ksywka wiąże się z tym, że gdy ją wybieralem miałem manie na granie w Warcrafta III przez battlenet. Grałem ludzmi i robilem duzo krasnoludzkich strzelców :D
Potem to juz bylo zboczenie i we wszystkich grach brałem dwarfa (choć juz niekoniecznie ze strzelbą)
"Nie jestem k**** demonem." - Pomurnik :D
Awatar użytkownika
Dwarfik
Kompani
 
Posty: 238
Artykuły: 1
Dołączenie: 05 Lut 2005, 14:53
Miejscowość: Koszalin

Postprzez dzikun » 12 Sty 2007, 23:17

W wojsku już na początku nazwano mnie Azja -jak syna Tuhaj - beja (bo nigdy nie wiedzieli co mi do łba strzeli) póżniej zmienili to na Dzikun bo trochę się uspokoiłem choć nie do końca. Ale do dziś moja "lepsza połowa " nie narzeka na nudne życie- ciągle ją zaskakuję nowymi pomysłami.
dzikun
 
Posty: 8
Dołączenie: 09 Sty 2007, 09:25

Re: Nasze xywy

Postprzez Teguris » 16 Lut 2008, 16:45

Hmm... moja xywa
Nie było innego pomysłu :P
Ostatnio edytowany przez Teguris, 09 Sie 2008, 21:15, edytowano w sumie 1 raz
Honor jak papier, gdy raz się splami, to już go nie wyczyścisz.

Awatar użytkownika
Teguris
 
Posty: 70
Dołączenie: 16 Lut 2008, 16:05
Miejscowość: Koszalin

Re: Nasze xywy

Postprzez Małysz » 09 Cze 2008, 09:45

Hehe... znalazłem w końcu forum KKR i się zarejestrowałem, a co :). Słowa wyjaśnienia - Ci którzy spotkali mnie na turnieju Marientron wiedzą co i jak, a tych, którzy nie mieli tego pecha spieszę wyjaśniać, iż Małysz pochodzi od mojego wyglądu. Zdarzały się nawet wypadki proszenia mnie o autograf ;) . Wcześniej byłem dla kilku osób Hobbitem - z racji wzrostu i lekko owłosionej wierzchniej części stóp, a jeszcze na samym początku: Ufo. Ale już nie pamiętam dlaczemu akurat tak (chyba od postury i nieproporcjonalnie dużej głowy)
This constant longing for your touch
This bitter ocean of hatred and pain
This loneliness I need to be who I am...

[Nightwish - Astral Romance (2001)]
Małysz
 
Posty: 6
Dołączenie: 09 Cze 2008, 09:37
Miejscowość: Kiedyś Człuchów, teraz Złotów

Re: Nasze xywy

Postprzez Dragon » 10 Cze 2008, 19:45

Moja xywa wzięła się z tego, że nie miałem lepszego pomysłu na nick.
Wszystkie drogi prowadzą przed siebie
Awatar użytkownika
Dragon
Kompani
 
Posty: 455
Dołączenie: 09 Kwi 2008, 16:33
Miejscowość: Koszalin

Poprzednia

Powróć do Karczma

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości