Nasze xywy

Piszta o czym chceta, jednak miej baczenie czy nie trafniejszy byłby inny dział.

Postprzez Ninquelote » 14 Sty 2005, 16:29

moja historia jest jeszcze bardziej smieszniejsza, bo do tej pory jakos nie moge zapamietac swojego nicka i nawet jak loguje sie to musze brac z poprzedniego posta wytnij - wklej bo jakos ciezko mi zapamietac :lol: pozatym kiedys kumpel podeslal mi smsem kilka nickow i tak jakos wybralam ten Ninquelote - znaczy białe kwiecie - mimo iz blondynka nie jestem :D
Ninquelote
Awatar użytkownika
Ninquelote
 
Posty: 4
Dołączenie: 07 Sty 2005, 15:16
Miejscowość: skądinon

No to ja nie będę gorsza....

Postprzez Schmetterlinchen » 02 Lut 2005, 21:00

No cóż, ja mam kilka xyw, tutaj podpisuję się jako Schmetterlinchen i tak pozostanie, nie tylko wskutek decyzji Gandalfa (ma zresztą rację co do tego, aby tutaj jej nie zmieniać) Ksywa, jaką nadali mi znajomi to Szamanka i jest kilka wyjaśnień, a największe wzięło się od moich oczu
(no cóż, zestarzałam się nieco i oczy też się zmieniły) oraz od mojego zainteresowania magią. To pojawiło się w pierwszej klasie GM i tak już pozostało, a znajomi moi i mojego chłopaka Pawła zamienili ja na Shermanka, bo mój Paweł ma xywę Sherman- i tak podpisujemy się razem wszędzie np na czatach, GG itp. Nie wiem, jaką xywę nadałabym sobie sama, bo na te, które posiadam nie mam wpływu :( ale raczej nie zmieniłabym ich, bo tak mnie zapamiętano i niech tak pozostanie aż do następnego zdarzenia, które przyniesie nową. W Bractwie nazywają mnie po imieniu lub Schmetterlinchen- od sposobu, jakim walczyłam mieczem półtoraręcznym (poprostu podskakiwałam...no niestety każdy wypracowuje swói indywidualny sposób...)
P.S rozpisałam się tak, żeby nie było, że nabijam sobie posty...po prostu ta Ciura mi nie pasuje i chcę to jak najszybciej zmienić:)
Schmetterlinchen
 
Posty: 5
Dołączenie: 14 Gru 2004, 20:58
Miejscowość: Sławno

Postprzez Dragon Kallisto » 24 Lut 2005, 15:08

No więc i ja się wpisze skąd się wizieła moja ksywka. Napewno //ORT nie wiełam jej z pokopanego serialu Xeny. Ksywa wzieła się z mitologii greckiej Kallisto błya konstelacją gwiazd zwaną niedźwiedzią czy jakoś tak.
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez Wizun Belgarden » 28 Lut 2005, 14:08

Dooobra, ludki kochane! Jak chcecie się dowiedzieć coś o Wizunie i pochodzeniu tej xywy,to proponuje przeczytanie "Starej baśni" Kraszewskiego :P :P :P
Awatar użytkownika
Wizun Belgarden
 
Posty: 121
Dołączenie: 30 Lis 2004, 12:08
Miejscowość: zza siódmej góry

Postprzez PodróżniczkaAyhra » 19 Mar 2005, 15:12

no to jak moja Kall sie wpisała, to i ja muszę :D
eh.... no więc moja xywka ma dłuuuugą historię, początek -Podróżniczka - wziął się stąd, że bardzo kocham podróże i życie na walizkach, a jak np. kolonia się kończy to to potrafię się popłakać, że ja nie chcę do domu tylko chcę zostać. Najczęściej jeżdżę w góry, a poza tym to ciągnie mnie do nich jak nie wiem co, bo w końcu to geny, a po skałach "biegam jak taka kozica" jak to ujmuje moje babcia
nom, a Ayhra [czytaj Ajra!!!! (info nie tylko dla Gandalfa)] to jedna z postaci wymyślonych przeze mnie w pewnym opowiadnku, które gdzieś się w moim bałaganie pokojowym zachowało, ale nie wiem gdzie :D , no więc Ayhra to dziewczyna po przejściach z nieznaną jej tak do końca przeszłością (od 5-tego roku życia pamięta , ale wcześniej ni grzyba) i posiada tajemne moce o których tako do końca nie wie, zna ich tylko część, no i poznaje przyjaciół, z którymi wyrusza na poszukiwanie przeszłości :D

no... to już koniec historii mojej xywki, która też miała wiele przeistoczeń, ale prawdę mówiąc to używam też AlexaMcKelly, czy Nolit, te xywy też mają niezłą historię, :D ....
...Karate ni sente nashi...- karate nigdy nie atakuje pierwsze
Awatar użytkownika
PodróżniczkaAyhra
 
Posty: 107
Dołączenie: 27 Lut 2005, 15:04
Miejscowość: ciągle w podróży

Postprzez zajonc » 10 Kwi 2005, 13:23

Musze przyznac, ze nie pamietal skad sie wzial Gandalf:P
Pamietalem, ze byl Gandalf albo Zielony, ale ze ta pierwsza xywa miala zwiazek z Sierakowem to juz zupelnie nie pamietalem;).

Natomiast moja wywodzi sie jeszcze z podstawowki.
Padlo tak kiedys i juz tak zostalo na zawsze...

Z reszta jest nie wiele osob, ktore wyobrazilyby sobie mnie inaczej niz zajonca:D...

Wystarczy spytac czesc z braci (tych z dluuugim stazem), kto wie, jak ja mam na imie...:P
Awatar użytkownika
zajonc
Kompani
 
Posty: 197
Dołączenie: 07 Lut 2005, 01:11
Miejscowość: z K.K.R.

Postprzez Gandalf » 11 Kwi 2005, 00:31

zajonc napisał(a):Wystarczy spytac czesc z braci (tych z dluuugim stazem), kto wie, jak ja mam na imie...:P

Hehehe, niektorzy to nadal nie maja pojecia jak ja naprawde sie nazywam. ;) Ale tak to jest Zajoncu z tymi xywami. Jak Cie cialge ktos tak nazywa od poczatku jak Cie pozna, to potem nie wie jak masz naprawde na imie. Nie zapomne jak Haris, jak bedac juz w Bractwie okolo roku zadzwonil do mnie na domowy. Mnie akurat nie bylo i odebral ojciec. A Haris, nie wiedzac jak mam na imie, wyskoczyl z pytaniem: "Czy jest Gandalf?" Hehe. Ale sie ojciec zdziwil. ;)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7764
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez FAZIK » 11 Kwi 2005, 07:55

No i właśnie dlatego zaproponowałem dodać imię w profilu ;).
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7504
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

jako rzecze Internet...

Postprzez Vega » 12 Kwi 2005, 18:09

... "Vega (...) is the brightest star in the summer sky."
... "Babylonians called it (Vega) 'Dilgan' - 'The Messenger of Light'."
... "Vega is a link between Heaven and Earth (...) Vega is a bird that flies down to the Earth"

... i wszystko jasne :)
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni

Postprzez Demogorgon » 13 Kwi 2005, 09:27

z tego co mi wiadomo to Vega to jedna z głownych gwiazd w gwiazdozbiorze Lutni ( o ile dobrze pamietam), angielskiego nieznam ale to co napisała Vega chyba ma jakies powiazanie z nazwa tej gwiazdy ??
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Gandalf » 13 Kwi 2005, 14:33

Demogorgon napisał(a):z tego co mi wiadomo to Vega to jedna z głownych gwiazd w gwiazdozbiorze Lutni ( o ile dobrze pamietam)

Hehehe, a co niby na napisane w profilu o pochodzeniu? ;) Zerknij na opis pod avatarem. ;)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7764
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Demogorgon » 13 Kwi 2005, 15:20

tam niezagladalem. Ale w takim razie dobrze pamietalem ;)
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Artyha » 15 Kwi 2005, 13:21

Ja ostatnio miałam ubaw z Zajonca - Macieja. Po dość długim czasie zorientował się, że zna Artyhę :) a to było zaskoczenie...! Okazało się, że to stara siostra :twisted:

pozdrawiam Zajączka :tak:
Awatar użytkownika
Artyha
Przyjaciele
 
Posty: 43
Dołączenie: 19 Lut 2005, 16:25
Miejscowość: zależy dla kogo...

Postprzez Mara » 22 Kwi 2005, 10:04

jak pisa - to pisac
moja xywka powstala w wyniku koniecznosci wpisania czegos do arkusza rejestracyjnego :) (przyznam sie- po malym klapsie, ze zazwyczaj tak powstaja moje xywki :>)
w zwiazku z tym ze uwielbiam literature SF, nocne zabawy i wloczegi to pierwsze przyszlo mi na mysl (niektorzy twierdza ze to skrot od imienia- ale ja tego tak nie kojarze :>)
Kall slusznie mnie podsumowala - Mara Nocna :twisted:
uzywam roznych xywek (w zaleznosci od sytuacji).
ta jest zarezerwowana dla tego forum :> :twisted:

ps. chyba jeszcze sporo osob sie nie wypowiedzialo :( prosze o nadrobienie zaleglosci :>
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Kaja » 14 Paź 2005, 23:49

Noooo nie wiem czy mam pisać... po czasie 7 miesięcy kto mi odpisze na posta :twisted: . Cóż mam napisać? Ala to piękne imie, każdej przystoi dziewczynie. Andrzej to imie męskie, u nas darmowe weekendy od piątku od osiemnastej... i o co tyle krzyku? :P nieee... Kaja mnie nazywaja rodzina i przyjaciele, a że wiadomo że całe polskie rycerstwo jest moimi przyjaciółmi (co za sformułowanie :) ) a szczególnie KKR i CR ( :lol: :lol: :lol: ) to tak zostało :) (ot cała filozofia). Na chatach i forum'ach mam najczęściej Kajeczka... ale nie dlatego że lubię zdrobnienia (bo nie lubię ;) ) ale dlatego że iedy byłam maleńką słodziutką dziewczynka tata mnie tak nazywał - czasami do teraz :lol: :D (ot nic ciekawego)... od 5 klasy mnie przezywali UFO (towarzystwo na łeb upadło) ale kto lubi być zielonym Alienem... (ot tyle) Kaja wolę bardziej od Kariny (sztywne takie) i nie będe Wam już truć o jakiś imionach... :P
Awatar użytkownika
Kaja
 
Posty: 11
Dołączenie: 10 Paź 2005, 16:14
Miejscowość: Bogusław V (Słupsk rzecz jasna:)

PoprzedniaNastępna

Powróć do Karczma

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości