Nasze xywy

Piszta o czym chceta, jednak miej baczenie czy nie trafniejszy byłby inny dział.

Nasze xywy

Postprzez ChomiC » 13 Lis 2004, 13:04

Więc jak napisał Gandalf założyłem ten temat aby wyjaśnić nasze ksywy!

Kto i dlaczego ma taką ksywe!!!
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez Buster » 13 Lis 2004, 13:12

Buster - ta ksywa wzieła się od postaci z gry Githic i Gothic II. Buster zawsze narzekał i prugował znaleść jakiś sposób aby zarobić ( i najlepiej się nie narobić ). Do tego bardzo lubił być niezależny i był najemnikiem więc nic go nie trzymało ( może oprucz stałego dochodu [Gothic II] ).

Co tu więcej pisać cały ja. Lubię mieć trocę kasy w kieszeni ( ale najlepiej żęby się nie narobić :) )Do tego lubię najemników bo są niezależni.

Ps. Na następny raz Chomicu napisz swoje uzasadnienie.
JESTEM ULTRASEM!!

Gandalf napisał(a):A jak jest Buster to nie może nie być jaj bo to się wyklucza.
Awatar użytkownika
Buster
 
Posty: 757
Artykuły: 2
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:49
Miejscowość: Z odchłani czasu, zza siedmiu mórz, z odległej galaktyki itp...

Postprzez Zwiastun » 13 Lis 2004, 13:29

No dooobra, nabije tego posta ;)
Otóż, kiedyś kiedy jeszcze na czata wchodziłem myślałem żeby sobie wymyślić jakąś wypasioną ksywke i nicka i po kilku godzinach miałem myśli typu ,,Upadły wyzwoliciel" i ,,Zwiastun ZAGŁADY" jednak ten drugi bardziej przypadł mi do gustu. Jednakże po jakimś czasie nie chciało mi się pisać ZAGŁADY więc pozostałem Zwiastunem zachowując swą tajemniczość, później wizytując na czatach nick yen stopniowo się zmieniał od Zwiastuna Miłości przez Zwiastuna Śmierci Do Zwiastuna Cmentarnych Bram, był też Zwiastun śmierci, jednak nic się nie przyjęło i pozostał sam ZWIASTUN, a czego... to się ciągle zmienia :D
Awatar użytkownika
Zwiastun
 
Posty: 153
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:24
Miejscowość: Z nienacka

Postprzez JarJar » 13 Lis 2004, 13:33

JarJar -ksywka która nadano mi w 1 klasie gimnazjum (kiedy wyszła I część gwiezdnych wojen- to chyba jakies 5 lat chyba) chodziło o moje odstające uszy i taki śmieszny sposób jedzenia (wystawiam język:P i stąd skojarzene ze śmieszną postacią JarJar'a binx'a to tyle. znany też jestem pod pseudonimami
-Borys (od takiej czapki czołgisty w której chodziłem zimą)
-Gruby (koligacje koleżeńskie:D
-Kołobrzeg (nazwano mnie tak z racji tego że jestem z Kołobrzegu (oczywiste), a cała ekipa z którą się kumplowałem była z innych miejscowości:D

To taki mały skrót:) a was jak jeszcze zwą?
Awatar użytkownika
JarJar
Kompani
 
Posty: 205
Dołączenie: 16 Paź 2004, 13:35
Miejscowość: z tamtąd

Postprzez Raziel » 13 Lis 2004, 15:43

No wiedz postanowilem ze i ja sie wpisze.
Moja xywka wziela sie jak juz przypuszczacie od wampira.
Uwielbiam je i po czesci sie nim czuje, i tak samo jak Raziel mam
pragnienia rywalizacji, zaspokojenia duszy itd.
tak jak on potrzebuje zaspokajac swoje potrzeby zyciowe
i zarowno duchowe.
Dlatego tez zajelem sie muzyka bo ona zaspokaja ma dusze.
:twisted: :twisted:
ImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Raziel
 
Posty: 121
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:16
Miejscowość: Koszalin

Postprzez FAZIK » 13 Lis 2004, 17:43

No to i ja się wpiszę i wyjaśnię.

Ksywka przykleiła się do mnie jakoś w 4-5 klasie szkoły podstawowej (wow to już 13 lat), nie oponowałem i już tak zostało.
Oczywiście ksywka pochodzi od dość oryginalnego misia (Fozzie) z muppet'ów. Trochę dlatego że jestem dosyć postawny (jak misie) a trochę dlatego że moje poczucie chumoru jest dosyć osobliwe (jak u tego futrzaka). Ksywę postanowiłem spolszczyć - najpierw byłem FAZI (jeszcze nawet tak niektórzy do mnie mówią), lecz kiedy dostałem możliwość łączenia się z internetem zobaczyłem że było już dość dużo takich ksywek, więc się przemianowałem na FAZIK (mówione nie przez "ź" a po polsku ZIK, ale zawsze ktoś się wyłamuje :P ). Obojętne mi czy ktoś używa ksywki czy imienia reaguję na oba :D
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez asia » 13 Lis 2004, 19:25

Ja sie nie musze chyba tlumaczyc nie?? :)
Od Joanny dar'c. no i mi to pasi bo od mojego imiena odrazu. :) :) :)
Awatar użytkownika
asia
 
Posty: 96
Dołączenie: 18 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Koszalinek

Postprzez Orthank » 13 Lis 2004, 21:19

no u mnie to będzie troche więcej pisania , jakieś dwa lata temu po kolejnym przeczytaniu trylogii tolkiena postanowilem wpaść na czata Tolkien . orthank zastanawial mnie juz wcześniej , podobała mi sie ta wieza z brzydkim czarodziejem w srodku :P . zaczelo sie wiec od nicka druga wieza , od sojuszu dwóch wiez . ale nicka tego wiele osob mylilo z damskim i po kolejnym splawionym brutalnie zalotniku postanowilem troche to zmienić . najpierw byl orthank . potem wędrowalem mniej więcej od ciasteczkowy orthank do lord sith darth orthank ssj3 . do ostatnich wakacji byl to dla mnie tylko nick , ale na zjezdzie tego czata wszyscy zwracali sie do mnie orthank , (czytaj ortank ) i tak sie przyjelo :)
Czarne zastępy dusz , drwią z marności ciał....
Awatar użytkownika
Orthank
Kompani
 
Posty: 47
Dołączenie: 19 Paź 2004, 07:24
Miejscowość: koszalin

Postprzez PAnek » 14 Lis 2004, 11:33

To chyba oczywiste ze nabije sobie tego posta :twisted:

Moje historia nie jest zbyt dluga ani przejmujaca :>
a zaczelo sie wszystko w szkole podstawowej(juz pierwszej klasie) i zwyklej dokuczliwosci malych bachorow
i tak wlasnie myslac ze mnie z rownowagi wyprowadza zaczely mnie przezywac od nazwiska PANEK(wtedy byla to dla mnie obelga bo wyobraznia nasuwala mi tylko jeden obraz takowego panczora) z czasem zrozumialem ze to o niczym nie swiadczy a ksywka nie jest taka zla i tak tez mi zostalo

dodatkowo jako milosnik fantazy rpg oraz uczestnik czatow mam i inne ksywki
- do gier roznego pokroju uzywam wlasnej nazwy AZRAVON (nie wiem skad to wzielem ale chyba z mej chorej glowy :lol: )
- a na czatach mozna mnie spotkac pod ksywka Niepokorny20 (fajnie sie na to laski podrywalo doslownie same sie zglaszaly :D )

Mroczny PAnek wyjawia swoje mroczne tajemnice :twisted:
....ADMIN USUNĄŁ PODPIS! ZŁY ADMIN!...
:twisted: PAnek się z nim policzy :twisted:
Zapraszam. :D
1..2...3.... :boks:
Awatar użytkownika
PAnek
Bractwo
 
Posty: 1925
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 19 Paź 2004, 09:38
Miejscowość: Z mroku nocy

Postprzez Elf » 14 Lis 2004, 15:13

Ja w sumie nie wiem dlaczego. Chyba dlatego że lubie Elfy i lubię strzelać z łuku to wszystko - proste nie? A co do gier to Aerian to w sumie krotka wersja. Pełna nazwa to Aerian Fangalien Lilavandir Ethienne Iosethe. I to wszystko.
Awatar użytkownika
Elf
Bractwo
 
Posty: 940
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:18

Postprzez Gandalf » 14 Lis 2004, 15:40

Ja tez chce, ja tez! :jupi:
Prosze o :cisza:
Xywe Gandalf dostalem dopiero w Bractwie. Wczesniej i teraz tez ale juz rzadziej zwany bylem Zielony od nazwiska oczywiscie.
Gandalf powstal w momencie gdy omawialismy kiedys wieki temu pokaz jaki mial byc w Sierakowie Slawienskim w Wiosce Hobbitow. Mialem tam robic za Gandalfa, z racji tego, ze mialem dosc dlugie wlosy i brode. No, ale zycie zyciem do Sierakowa nie pojechalem gdyz mialem wyjazd na jakies weselicho w Krakowie. :lol: Ale xywa pozostala do dzis.
Dopisek, ktorego czesto uzywam Szalony powstal z Thorgala. Byl tam Viking o czerwonych wlosach zwany Gandalf Szalony i stwierdzilem ze to mi pasuje wiec stalem sie taki. ;)
Swego czasu uzywalem (i czasem to robie) xywe Fizban. Jak ktos czytal Dragonlance to wie kim byl tez zacny (choc szalony :)) Pan.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Allemea » 26 Lis 2004, 15:14

to ja tez! ja tez chce!
No wiec Allemee sobie sama wymyslilam. To byla bohaterka opowiadania i kiedy zapisywalam sie na tolkienowskie forum to uzylam wlasnie tego imienia. to juz bylo jakis czas temu, ale tak sie przyzwyczailam, ze jestem poprostu Mea :)
ImageIn The Land Of Mordor Where The Shadows Lie
Image
Uroboros. Coś się kończy, coś zaczyna...
Awatar użytkownika
Allemea
Przyjaciele
 
Posty: 183
Dołączenie: 15 Paź 2004, 20:52
Miejscowość: Ithilien

Postprzez Demogorgon » 26 Lis 2004, 15:21

Jeśli idzie o moja ksywkę to jest to jedno z piekielnych imion (a dlatego wlasnie to, bo jest żadko spotykane), jednak do konca mi sie ono nie podoba, ale pewna osoba pracuje nad nowa :) (mam nadzieje - bo obiecala) :> , więc juz niedługo nie będzie Demogorgona (hmmmmmmmm może nazwe sie Gorgusiem?? To takie słodkie :) )Tak czy siak będą zmiany w moim niku :)
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Loopa » 26 Lis 2004, 17:22

Ja już pisałem o tym w powitaniu ale tak szybko napiszę.
LOOPA - to lupa czyli szkło powiększające a to dlatego, że kiedyś miałem okulary takie BIG i nice. No i zakrywały mi połowę twarzy, jak wiatr wiał to dzięki nim miałem siłę nośną i czasami udawało mi sie uniść i iść z wiatrem. generalnie to na polibudzie tak mnie nazwano, później zmieniłem okulary ale już tak zostało. END OF STORY
Awatar użytkownika
Loopa
 
Posty: 155
Dołączenie: 20 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Czwarte Królestwo

Postprzez HoMyCK » 24 Gru 2004, 14:10

Uo cholera ... :o :help: :lol:

A skąd mój nick ? Tajemnica :>
Potocznie i tak wszyscy mówią na mnie gruby ( jak się Grubego widziało raz, to się go do końca życia zapamięta :D:D ) . A wzieło się to od hmm.. ogromu mojego majestatu :twisted: Mówią mi także Sae'Varr Łowca Cieni , ale to już z RPG bardziej ... : )

A o HoMyCKu może kiedyś powiem ... khe khe khe :> :twisted:
Don't touch me...
Awatar użytkownika
HoMyCK
 
Posty: 11
Dołączenie: 15 Gru 2004, 21:52
Miejscowość: Koszalin

Następna

Powróć do Karczma

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 6 gości