Opuszczone-The Urban Exploration Ring

Piszta o czym chceta, jednak miej baczenie czy nie trafniejszy byłby inny dział.

Opuszczone-The Urban Exploration Ring

Postprzez Minio » 20 Paź 2007, 11:38

Niwim jak was ale mnie interesują opuszczone stare wielkie i małe ruiny.Wielkie opuszczone fabryki,kotłownie,schrony,miasta..... Strona ta pokazuje piękno zniszczenia,porzucenia,zapomnienia. Gdy przegląda się na niej zdjęcia można zobaczyć to piękno.Człowiek zaczyna się zastanawiać nad przeszłością danego miejsca.Strona jest na bieżąco aktualizowana w nowe ciekawe galerie. Dla mnie najciekawsze są te z Ukrainy :) Serdecznie polecam tą stronę.

http://www.opuszczone.com/
Awatar użytkownika
Minio
Kompani
 
Posty: 1105
Zdjęcia: 7
Dołączenie: 22 Sie 2007, 14:36

Postprzez Gandalf » 20 Paź 2007, 16:36

Niezłe. Do tego Dead City w Gródku chętnie bym się wybrał.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Buster » 20 Paź 2007, 17:26

O tym samym myślałem :)
JESTEM ULTRASEM!!

Gandalf napisał(a):A jak jest Buster to nie może nie być jaj bo to się wyklucza.
Awatar użytkownika
Buster
 
Posty: 757
Artykuły: 2
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:49
Miejscowość: Z odchłani czasu, zza siedmiu mórz, z odległej galaktyki itp...

Postprzez Trawis » 20 Paź 2007, 18:10

A mi podoba się pałac Schaffgotschów, swoją drogą, jak można zostawić bez użytku tak piękną budowlę :? :? :? (czasami nie rozumiem ludzi)...
Awatar użytkownika
Trawis
Kompani
 
Posty: 407
Zdjęcia: 112
Dołączenie: 30 Sie 2006, 20:41
Miejscowość: Szczecinek

Postprzez Radek » 21 Paź 2007, 08:13

Radziecką bazę głowic jądrowych też bym obejrzał. ;)

Co do opuszczonych miejsc to polecam tą stronę: http://www.kiddofspeed.com/chapter1.html i następne - jest to bardzo dobrze zrealizowana strona o opustoszałej okolicy Czarnobyla. Puste miasta, puste wsie, czas zatrzymany w 1986 roku. Autorka - Elena Filatowa, Ukrainka, pasjonatka jazdy na motocyklu, jeździ często w tamtym rejonie i zebrała materiały (aktualne zdjęcia, historię tamtych wydarzeń) w jedną pasjonującą całość. Najlepsze jest to że Elena nie jest osobą robiącą reportaże zawodowo, więc nie są one skażone bezosobowym, beznamiętnym reporterskim stylem.

Polecam też inne artykuły tej samej osoby na http://www.elenafilatova.com: o "pomarańczowej rewolucji", o obronie Kijowa w trakcie II W.Ś., o średniowiecznym Kijowie i obronie przed Mongołami itp.
Radek
Kompani
 
Posty: 576
Artykuły: 8
Dołączenie: 22 Paź 2004, 12:37
Miejscowość: Wierzchomino

Postprzez Minio » 21 Paź 2007, 13:43

Dziekis Radek za zajebiaszczą stronkę o Czernobylu i okolicy ,nie zdawałem se sprawy z tego ze tak wielka okolica opustoszała tak bardzo.Myslałem ze tylko Prypiat,elektrownia i troche okolicy obok :tak: :) THX
Awatar użytkownika
Minio
Kompani
 
Posty: 1105
Zdjęcia: 7
Dołączenie: 22 Sie 2007, 14:36


Powróć do Karczma

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości