zdjęcia

Błędy i chochliki przebrzydłe, które na zgubę swą zamęt na forum sieją niech że ujawnione będą co by je srodze ukarać i przepędzić na wieki. A jeśli ktoś swe zdanie bądź uwagę na temat forum rzec pragnie, zaproszon niech się czuje.

zdjęcia

Postprzez Vega » 10 Cze 2008, 16:54

ja się technicznie nie znam, ale tak sobie myślę - Gandalf kiedys mwił że mamy jeszcze dużo wolnego miejsca (na serwerze?) i żeby nie kasować tematów bo i tak na wszystko starczy itp. a mozna jakoś to miejsce wykorzystać na uploadowanie zdjęc?... byloby prosciej, bo teraz ściągać zdjęcia z pięciu źrodeł - troche nie halo :)
i poza tym - czy ktoś się zajmuje galerią bractwową?
Aut bibat, aut abeat!
Cyceron
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni

Re: zdjęcia

Postprzez Anariona » 10 Cze 2008, 17:02

Galerią może zajmować się tylko Gandalf, bo on ma dostęp. Tylko nasz Mistrz trochę lenia załapał i daaaawno nic nie aktualizował, a masa zdjęć czeka na publikację.
Czy nie można zrobić tak, by osoby zarejestrowane na forum mogły dodawać zdjęcia do Galerii. Ułatwiłaby to ich publikowanie i nie trzeba byłoby latać po kilku serwerach by sobie pościągać kilka fotek. No i w kilku tematach nie trzeba byłoby ich umieszczać, tylko w jednym miejscu znalazłyby sie wszystkie.
Lepiej tak zagospodarować wolne miejsce na serwerze, niż na nic nieznaczące posty typu "jestem za tą imprezą", "jadę pociągiem o tej i to tej", które lepiej po jakimś czasie kasować.
Poczet Rodu von Kleist
Awatar użytkownika
Anariona
 
Posty: 301
Dołączenie: 15 Sty 2006, 15:09
Miejscowość: Lothlorien

Re: zdjęcia

Postprzez Vega » 10 Cze 2008, 17:12

o właśnie o coś takiego co Ania pisze mi chodziło :D
Aut bibat, aut abeat!
Cyceron
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni

Re: zdjęcia

Postprzez Gandalf » 10 Cze 2008, 18:51

Z tą galerią to jest tak, że chciałem całą stronę przebudować i zmienić skrypt galerii (głównie dlatego, że mozolnie się tam dodaje te zdjęcia). Dlatego też nie wrzucałem żadnych fotek, bo myślałem, że szybko się z tym uporam. Niestety zbieg różnych okoliczności z domieszką lenia sprawił, że galeria stoi w miejscu.
Myślałem już kiedyś o otworzeniu jej dla innych, ale każdy wrzucał by fotki jak leci, bez żadnego kadrowania i korekt. Straciłoby to na jakości prezentowanych tam zdjęć. No, ale zawsze mogę udostępnić szerzej. Rzeknijcie tylko słowo, a będzie Wam dane. :-)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: zdjęcia

Postprzez Dragon » 10 Cze 2008, 18:54

Podzielam całkowicie zdanie Anariony i Vegi. To dobry pomysł, bo zaczyna mnie drażnić, że nie mogę nikomu pokazać zdjęć z, np. WOŚPa albo Tuchomia
Wszystkie drogi prowadzą przed siebie
Awatar użytkownika
Dragon
Kompani
 
Posty: 455
Dołączenie: 09 Kwi 2008, 16:33
Miejscowość: Koszalin

Re: zdjęcia

Postprzez Vega » 10 Cze 2008, 19:22

dawaj Miszczu miejsce jak jest :)

PS. leń... leń... leń... :P
Aut bibat, aut abeat!
Cyceron
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni

Re: zdjęcia

Postprzez ChomiC » 10 Cze 2008, 21:42

Hmm, teraz zbliża się okres, kiedy będę miał sporo czasu wieczorami ;) Gandalfie, może faktycznie weźmiemy się za tą stronę? Chodzi o takim mało skomplikowany skrypt: Dodawanie, edytowanie, usuwanie rekordów w "Nasi Bracia", system niusów, galeria, he? :)
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Re: zdjęcia

Postprzez Gandalf » 10 Cze 2008, 22:18

Coś w tym stylu. Jak się spotkamy to przedstawię Ci moją wizję, może zaczniesz wtedy coś pisać. Jak na razie do Grunwaldu nic nie ruszę. Muszę pierwej jedną sprawę zakończyć.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: zdjęcia

Postprzez Buster » 10 Cze 2008, 22:42

Już się rozwodzisz? :P
JESTEM ULTRASEM!!

Gandalf napisał(a):A jak jest Buster to nie może nie być jaj bo to się wyklucza.
Awatar użytkownika
Buster
 
Posty: 757
Artykuły: 2
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:49
Miejscowość: Z odchłani czasu, zza siedmiu mórz, z odległej galaktyki itp...

Re: zdjęcia

Postprzez Vega » 06 Sie 2008, 20:02

Grunwald minął, czy coś się zmienia? :D
Aut bibat, aut abeat!
Cyceron
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni


Powróć do Sprawy Techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości