Uaktualnienie strony

Błędy i chochliki przebrzydłe, które na zgubę swą zamęt na forum sieją niech że ujawnione będą co by je srodze ukarać i przepędzić na wieki. A jeśli ktoś swe zdanie bądź uwagę na temat forum rzec pragnie, zaproszon niech się czuje.

Postprzez Artyha » 07 Kwi 2005, 19:49

Tak jak mówiłam byłabym skłonna pomóc - tylko, że nie dam rady zrobić tego na już - mam straszny nawał na studiach no i ta praca, wykańczają mnie...więc o ile się z tym strasznie nie spieszy to służę pomocną ręką!
Tak czy inaczej proszę prześlij mi naszego 'gryfa' bo bez niego to sobie nie poradzę :) ...nie wiem czy kopia jego ze stronki będzie wystarczająca - pewnie nie.
A no i powiedz w jakim formacie byś to chciał :twisted:

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Artyha
Przyjaciele
 
Posty: 43
Dołączenie: 19 Lut 2005, 16:25
Miejscowość: zależy dla kogo...

Postprzez Gandalf » 12 Kwi 2005, 14:40

Dodałem dwa artykuły autorstwa Radka na temat prochy czarnego i wczesnej broni palnej. Poza tym moze co niektorzy juz zauwazyli jest taki maly gryf przy adresie strony. Jest na stronie glownej jak i na forum. Osoby korzystajace z IE, ktore nie widza tego gryfa-ikonki musza miec dodana strone do ulubionych. W Mozilli bez problemow. Ikonka i pomsyl wstawienia dzieki Goblinowi.

Poprawiony troche shoutbox. Uzytkownicy Firefoxa powinni zauwazyc. W IE brak widocznej roznicy. Na glownej stronie dodane dwa nowe linki do strony Choragwi Pomorskiej i Puszkarzy Ksiecia Kazimierza V Szczecinskiego.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Demogorgon » 11 Cze 2005, 10:59

Wlazłem dziś na stronę bractwa i zawitałem do galerii, no i zobaczyłem że są tam spore braki w zdjęciach z imprez (ostatnie z ubiegłego roku z TKSów). Fajnie by było jakby to uaktualnić !! Wiem że Gandalf nie ma czasu, ale może w jakiś sposób można by Ci pomóc ??
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez FAZIK » 11 Cze 2005, 12:10

Tak prawdę mówiąc to ja się miałem tym zająć (jestem mało asertywny) ale dostałem tak wiele imprez na których nie byłem, ba nawet nie znając terminu ich odbycia się i nie wiedząc co mam z tym fantem zrobić po prostu nie zrobiłem nic myśląć że ktoś się jednak tym zajmie (tak jestem leniwy, ale nie bardziej niż wszyscy :P). Jeśli się zgłaszasz to ja w sumie mam już poprzebierane zdjęcia (według mojego "widzimisie") do WOŚP'a 2005 (jest tam np. Gniew, Grunwald, Słupsk i jeszcze parę innych). Chwila współpracy z photoshop'em, trochę działań w html'u (wraz z opisami) i już będzie aktualizacja ;).
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7504
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Demogorgon » 11 Cze 2005, 13:18

W sumie ani na photoshop'ie sie nieznam, ani na html'u ale zawsze trza się będzie tego kiedys nauczyć, więc czemu nieteraz ??!!
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Mara » 26 Lip 2005, 12:37

Demo - na HTMLu znać się nie musić - to jest PHP :>
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Gandalf » 26 Lip 2005, 20:40

Dodałem cos takiego jak galeria. Na razie jest jeszcze w fazie testow i dodawania nowych fotek w zwiazku z tym nie dodalem linka do niej na naszej stronie glownej.. Na pierwszy rzut wrzucilem zdjecia z Grunwaldu przeslane mi przez Vege oraz fotki z Darłowa z pokazu na Dni Morza.
http://kkr.nsc.pl/galeria/
Poszukuje grafika, ktory zrobi banner zarowno na forum jak i na galerii.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Mara » 27 Lip 2005, 07:22

Całkiem sympatycznie to wygląda
1 ale - logowanie w fotogalerii (sądzę, że nad tym pracujesz ;) ) jest niemożliwe
cała reszta spoko- śmiga ładnie :)

ps- proponuje ujednolicenie szaty graficznej (dopasowanie do tego co jest na stronie i na forum - bo trochę- odstaje ;) i nie ma pełnej spójności z serwisem)
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Haris » 27 Lip 2005, 10:35

Zdjęcia super!
Gandalfie, może wrzucić link do naszej galerii na FREHę.
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4401
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez Gandalf » 27 Lip 2005, 11:04

Mara napisał(a):1 ale - logowanie w fotogalerii (sądzę, że nad tym pracujesz ;) ) jest niemożliwe

Tu nie ma nad czym pracowac bo logowanie wylaczylem. Nie jest potrzebne. Galeria sluzy tylko ogladaniu zdjec.
Mara napisał(a):ps- proponuje ujednolicenie szaty graficznej (dopasowanie do tego co jest na stronie i na forum - bo trochę- odstaje ;) i nie ma pełnej spójności z serwisem)

No wlasnie dlatego szukam grafika ktory by sie tym ladnie zajal.
Haris napisał(a):Gandalfie, może wrzucić link do naszej galerii na FREHę.

Zrobilem to zaraz po uruchomieniu galerii, wiec juz jest. ;)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Mara » 27 Lip 2005, 11:27

Gandalf napisał:
Tu nie ma nad czym pracowac bo logowanie wylaczylem. Nie jest potrzebne. Galeria sluzy tylko ogladaniu zdjec

to mioże by tak z menu wyrzucić "Zaloguj" ??????
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Gandalf » 27 Lip 2005, 13:26

A jak ja sie bede logowal? ;-)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Mara » 27 Lip 2005, 13:32

panel administracyjny :P
lub bardziej ukryty element (np jakaś mała grafika w Tobie znanym miejscu będąca hiperłaczem do strony do logowania)- w tej chwili jest to mała zmyłka dla oglądających
:P
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Gandalf » 31 Lip 2005, 15:12

Kogo to ma niby mylic? Skoro nie jestes zarejestrowana to jak sie chcesz zalogowac. A skoro linka do rejestracji nie ma to sprawa jasna. ;)
Dodalem fotki z krowy.

//Edit
Fotki z Kupanocki

[ Dodano: 31 Lip 2005 16:10 ]
No to dodalem nowa rzecz. Jej dzialanie widac wlasnie w tym poscie. ;)

[ Dodano: 31 Lip 2005 16:12 ]
Te napisy "Dodano" powstaja gdy nie wyedytuje swojej wiadomosci tylko dam odpowiedz. Tak wiec nie bedzie juz postow dwa pod rzad tej samej osoby. W zamian pojawi sie jeden taki jak teraz. ;) No i oczywiscie kazde dodanie jest zanzaczane jako nowy post.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Mara » 01 Sie 2005, 07:56

ważne, żeby "rachunek" sie zgadzał ;):P;)
jak dla mnie moze być
kombinuj dalej adminie - dobrze Ci to wychodzi
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

PoprzedniaNastępna

Powróć do Sprawy Techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości