Spotkania Kapitularne sobotnie

Ogłoszenia wszelakiej maści i rodzaju. Jeśli życzysz sobie coś ogłosić wejdź a będzie Ci to dane.

Spotkania Kapitularne sobotnie

Postprzez Gandalf » 25 Sty 2005, 14:56

Oficjalnie informuje, ze w kazda sobote od 14 do 16 mamy spotkania Kapitulami zwane. Obecnosc jest obowiazkowa. Zastepuja one spotkania niedzielne co by na dworze nie stac i debatowac, a czas ten poswiecic na trening.
Jednoczesnie informacja dla nowych osob chcacych wstapic w nasze szeregi. Te spotkania sa dla was. Mozecie przyjsc spotkac sie z nami i porozmawiac.
Adres:
Koszalinska Biblioteka Publiczna (byla wojewodzka)
Sala Klubowa (czasem bedzie to sala 18)

Pytac sie na portierni jesli ktos nie wie jak i gdzie. Wejscie glownym wejsciem, potem na dol w kieruku kolek i trojkacikow. Idzcie za zapachem. :D

PS
W tym tygodniu bedzie spotkanie w sali 18 - III pietro po schodach do gory.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Goblin » 25 Sty 2005, 21:21

Dzięki za info, wszystkie soboty mi odpadają. Impossible.
<God knows I don't want to be an angel>
Awatar użytkownika
Goblin
Kompani
 
Posty: 145
Dołączenie: 18 Paź 2004, 15:49
Miejscowość: Znikąd

Postprzez Raziel » 25 Sty 2005, 21:42

Mnie prawie kazda sobota gdzies zabiera, to na koncert to na proby to na inne tego typu rzeczy. No ale dzienx za uzgodnienei z nami :D
ImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Raziel
 
Posty: 121
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:16
Miejscowość: Koszalin

Postprzez FAZIK » 25 Sty 2005, 22:01

Coś mi mówi, że decyzja nie należała do samego Gandalfa, a jeśli nawet to i tak sobota jest chyba najlepszym z możliwych terminów skoro w Niedzielę są treningi.
Zresztą WRESZCIE jest jakieś miejsce na spotkania a tu słychać same jęki zawodu. Nie da się jak widać dogodzić wszystkim ... ;)
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7508
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Gandalf » 26 Sty 2005, 00:45

Ano jak zwykle, wszyscy marudza. Problem jest taki, ze Biblioteka nie pracuje w niedziele, a w dni powszednie to juz widze cala zgraje krzyczacych, ze ja nie mam czasu. Wiec padlo na sobote. Nic na to nie poradze. Ja wiem, ze kazdemu moze nie pasowac. Ale jesli komus zalezy to jakos znajdzie ta godzine czasu aby wpasc. Jesli kogos nie bedzie lub cos zawsze moze (a raczej rzeklbym nawet powinien) swoj glos przekazac komus. Oczywiscie tyczy sie to tylko Braci.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Orthank » 26 Sty 2005, 07:29

ja niestety tez bede mial problemy z dotarciem tam... ale postaram sie od czasu do czasu wpasc .. mam nadzieje ze nieobecność na tym spotkaniu //ort jezeli ktos nie moze //ort nie bedzie sie koczyc jakimis konsekwencjami....
Czarne zastępy dusz , drwią z marności ciał....
Awatar użytkownika
Orthank
Kompani
 
Posty: 47
Dołączenie: 19 Paź 2004, 07:24
Miejscowość: koszalin

Postprzez Karena » 26 Sty 2005, 08:15

Ja równierz w soboty nie bede mogla przybywac. co druga sobote pracuje, a w pozostale soboty mam zjazdy. szkoda... :-( nie daloby sie tego przesunac o godzine pozniej przynajmniej?
Image
"Tylko w milczeniu słowo, tylko w ciemności światło, tylko w umieraniu życie: na pustym niebie jasny lot sokoła". U.le Guin
Awatar użytkownika
Karena
Kompani
 
Posty: 275
Artykuły: 3
Dołączenie: 15 Paź 2004, 16:20
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Demogorgon » 26 Sty 2005, 12:24

Ja narazie będe przychodził, tylko nie wiem jak dlugo będzie to trwało, czy będzie to koniec lutego, czy może ta sobota będzie ostatnią! Coś mi się widzi że frekwencja będzie niewielka, a szkoda bo można by się uczyć tańczyć :(
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Buster » 26 Sty 2005, 15:03

No to frekwencja //ort super sie szykuje :) W zimie to będe raczej mó//ort przychodzić ale w lato kompletnie odpada.
JESTEM ULTRASEM!!

Gandalf napisał(a):A jak jest Buster to nie może nie być jaj bo to się wyklucza.
Awatar użytkownika
Buster
 
Posty: 757
Artykuły: 2
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:49
Miejscowość: Z odchłani czasu, zza siedmiu mórz, z odległej galaktyki itp...

Postprzez Allemea » 26 Sty 2005, 18:21

No i mi sobota to tez tak nie teges... Chyba frekwencja na tych spotkaniach rzeczywiscie bedzie bardzo niska ;/ Tak to wlasnie jest ze wszystkim najbardziej pasuje niedziela, no ale skoro wtedy biblioteka jest nieczynna ;/ Zobaczym jak sie ulozy, ale ja nie wiem czy tam dotre.
ImageIn The Land Of Mordor Where The Shadows Lie
Image
Uroboros. Coś się kończy, coś zaczyna...
Awatar użytkownika
Allemea
Przyjaciele
 
Posty: 183
Dołączenie: 15 Paź 2004, 20:52
Miejscowość: Ithilien

Postprzez Goblin » 26 Sty 2005, 18:34

No i bardzo dobrze; im mniej osób przyjdzie, tym łatwiej będzie podejmować decyzje, he.
<God knows I don't want to be an angel>
Awatar użytkownika
Goblin
Kompani
 
Posty: 145
Dołączenie: 18 Paź 2004, 15:49
Miejscowość: Znikąd

Postprzez Haris » 26 Sty 2005, 19:28

No, tego to się nie spodziewałem.
Rozumiem, że nie każdemu i nie zawsze będzie pasować termin - ja również pracuję w kilku miejscach, studiuję, a przede wszystkim mam rodzinę.
Nie spodziewałem się takiego smarkania.
Udało się załatwić "dach nad głową" w centrum miasta, w sobotę, bez odpłatności i co tydzień.
Można wskazać konkretny adres dla zainteresowanych - a w przyszłości może nawet przenieść tam treningi (miejsce w parku jest doskonałe).
:x :x :x
Zacytuję klasyka: "Nie chce mi się z wami gadać"
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4407
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez Loopa » 27 Sty 2005, 13:00

A ja tam pochwalę Gandzię. Poszedł z Elfem pogadał i... załatwił. Wiadomo, że nie ma takiego terminu, który by wszsytkim pasował, ale ten jest jaki jest.

//I z Harisem, ktory mym glosem byl. :D

Dlaczego ja nie wiedziałem, że z Harisem też. Nic mi nie powiedzieli a to ..amy. Dodaję więc, że bez niecenionej pomocy jaśnie nam panującego Harisa Wielkiego (cholera wie skąd się wziął ten przydomek - trzeba zapytać żony :twisted: ), nasi wodzowie załatwili lokum dla zziębniętych rycerzy i recerek :D
Ostatnio edytowany przez Loopa, 28 Sty 2005, 01:13, edytowano w sumie 1 raz
Nowe zdanie...
Awatar użytkownika
Loopa
 
Posty: 155
Dołączenie: 20 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Czwarte Królestwo

Postprzez Goblin » 27 Sty 2005, 17:37

Haris napisał(a):Udało się załatwić "dach nad głową" w centrum miasta, w sobotę, bez odpłatności i co tydzień.


Wszystko to bardzo pięknie i nie mam nic przeciwko, tylko może nie traktujmy powyższych postów jako narzekania, ale klarowną informację. Byłoby znacznie gorzej, gdyby wszyscy mówili, że jest super, a w efekcie frekwencja byłaby znikoma. Tak przynajmniej wiadomo, na czym stoimy (stoicie).
<God knows I don't want to be an angel>
Awatar użytkownika
Goblin
Kompani
 
Posty: 145
Dołączenie: 18 Paź 2004, 15:49
Miejscowość: Znikąd

Postprzez Demogorgon » 29 Sty 2005, 08:36

Czy widzieliście te sale?? Czy ewentualnie jest w nich tyle miejsca aby uczyć się tańczyć? Bo jeśli tak to byloby ekstra kontynuować dalej to co zaczeliśmy robić w Sławnie!
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Następna

Powróć do Słup ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości