Potrzebuę beczkę i cegły

Ogłoszenia wszelakiej maści i rodzaju. Jeśli życzysz sobie coś ogłosić wejdź a będzie Ci to dane.

Potrzebuę beczkę i cegły

Postprzez Bognaa » 28 Sty 2022, 18:44

Przydałaby mi się beczka na deszczówkę na działkę lub jakiś inny duży pojemnik, który by się nadawał na przechowywanie wody. Nie musi być ładny, wystarczy że bez dziur. Może ktoś ma niepotrzebny albo ma informacje, że ktoś inny ma - będę wdzięczna.
Zbieram też cegłę, zwykłą w kolorze ceglastym, na przykład z rozbiórki, na obrzeże rabatki, może być trochę odłupana na rogach itp.
Jak by ktoś miał do oddania meble kuchenne, to też by mi się przydały. :D
I jeszcze większe ceramiczne naczynia nadające się na doniczki ....

W ogóle jak ktoś ma coś, co może się na działce przydać, to proszę o info - mam goły domek do umeblowania.
W zamian mam do oddania / wymiany westfalkę - nie używałam, ale poprzedni właściciel twierdził, że sprawna.
Bognaa
Bractwo
 
Posty: 588
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 09 Paź 2012, 17:41
Miejscowość: Koszalin

Re: Potrzebuę beczkę i cegły

Postprzez FAZIK » 28 Sty 2022, 19:25

Szkoda że wcześniej nie pisałaś bo zarówno beczki jak i cegły mieliśmy na działce :(.

Kuchnie sobie zostaw. Do ogrzewania jak znalazł. No i grilla można zrobić i ugotować. To skarb!
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: Potrzebuę beczkę i cegły

Postprzez Bognaa » 29 Sty 2022, 15:31

Nowi właściciele waszej działki na pewno spożytkują i beczkę i cegły. :)
A kuchenka jest za duża i miejsce zajmuje, a ja nie lubię ani gotować ani grilować, więc zamierzam ją przehandlować na coś bardziej użytecznego.
Bognaa
Bractwo
 
Posty: 588
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 09 Paź 2012, 17:41
Miejscowość: Koszalin


Powróć do Słup ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości