Koszaliński Dom Tańca

Ogłoszenia wszelakiej maści i rodzaju. Jeśli życzysz sobie coś ogłosić wejdź a będzie Ci to dane.

Koszaliński Dom Tańca

Postprzez Gandalf » 02 Mar 2006, 12:33

Xenia napisał(a):Witam kwiat rycerstwa! Patrzac na zaangażowanie sióstr i braci w różne akcje o przeróżnym stopniu fantazji pragnę donieść, iż narodził się pomysł aby nawiązać do sławetnej ideii Domów Tańca na świecie, i przyjmując wyzwanie, działalność takowego w Koszalinie rozpocząć. Wszystkich, którym kultura tradycyjna nie jest obojętna, i którzy chcieliby aktywnie w niej uczestniczyć, czerpiąc z tego (mam nadzieję) radosc i satysfakcję, zapraszam serdecznie na pierwsze spotkanie jutro tj czwartek, 02 marca , godz: 19:00. Na początek, wyznaczając sobie szczytny cel, rozpoczniemy od nauki jednego z najbardziej szalonych i zakręconych polskich tanców jakim jest oberek. Z czaem mam nadzieję, uda się przejść do innych rodem z Wielkopolski, Kurpiów czy Radomszczyzny... Zamierzeniem jest też zorganizowanie w trybie trochę późniejszym (na pewno po Wielkim Poscie) zabawy z muzyką tradycyjna na żywo. Chodzi po prostu o to, aby dobrze się bawić tak jak to drzewiej bywało.
Formuła oczywiście jak najbardziej otwarta na inne strony świata, ale od czegoś trzeba zacząć. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Jak na razie to wiem o ochotnikach: Michal nowy, Anariona, Herion, ja i moja znajoma spoza Bractwa. Czy ktos jest jeszcze zainteresowany?

[ Dodano: 02 Mar 2006 12:33 ]
Przypominam o dzisiejszej nauce tanca. Akcja dzieje sie u Xenii. Dla nie zaznajomionych z terenem Koszalina dodam iz miejsce spotkania miesci sie w okolicach Ratusza. Wszystkich chetnych zapraszamy.
Nawet Ci co sie zastanawiaja niech przyjda. Jesli bedzie duza liczba chetnych jest szansa aby to bardziej rozwinac. Poza tym kto nie lubi tanczyc? Tance te sa prostsze niz nasze sredniowieczne, wiec tym bardziej nie powinno byc problemu, a zabawa bedzie przednia. Zapraszam i nie bojcie sie. Nikomu nic nie bedzie. ;) Jakby ktos nie mogl trafic to o 18.55 bede czekal na zagubionych przed Ratuszem. Ewentualnie kontakt na telefon.
Ostatnio edytowany przez Gandalf 02 Mar 2006, 22:59, edytowano w sumie 2 razy
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Aramil_Elf » 02 Mar 2006, 17:47

Możliwe, że dzisiaj mnie nie będzie, ponieważ mam spotkanie przygotowujące do bierzmowania. Ale jeśli się postaram wyrobie się szybciej i się chwilkę spóźnie...

[ Dodano: 02 Mar 2006 17:47 ]
Spotkania mam co 2 tydzień... więc w przyszłym tygodniu prawdopodobnie przyjde
Aramil_Elf
 
Posty: 5
Dołączenie: 07 Lut 2006, 18:33
Miejscowość: Z Mrocznej Puszczy

Postprzez Gandalf » 02 Mar 2006, 22:57

Super sprawa. Oberek jest prosciutki i mozna po jednym spotkania, ze tak powiem "tanczyc". Wiadomo, troche jeszcze brakuje, ale nie jest to trudne.
Kolejne spotkanie jest planowane na kolejny czwartek na godzine 19.00. Jesli ktos zainteresowany to zapraszamy. Kontakt przeze mnie, badz Xenie na priv'ie, badz komorka do mnie: 509816943.
Adres spotkania na zyczenie zainteresowanej podam chetnym, gdy sie takowi zglosza.
Ostatnio edytowany przez Gandalf, 06 Mar 2006, 01:49, edytowano w sumie 1 raz
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Vega » 02 Mar 2006, 23:33

a czemu to w takie dziwne dni a?...
ni dymy rydy, a szkoda bom całkiem chętna...
Aut bibat, aut abeat!
Cyceron
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni

Postprzez Buster » 03 Mar 2006, 07:59

No właśnie jakby było w sobotę-niedziele to bym wpadł. Ale tak niestety nie mam czasu.
JESTEM ULTRASEM!!

Gandalf napisał(a):A jak jest Buster to nie może nie być jaj bo to się wyklucza.
Awatar użytkownika
Buster
 
Posty: 757
Artykuły: 2
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:49
Miejscowość: Z odchłani czasu, zza siedmiu mórz, z odległej galaktyki itp...

Postprzez Gandalf » 03 Mar 2006, 09:13

Problem w tym ze Xenia ma czas tylko we wtorki, srody i czwartki. I do niej musimy sie dostosowac. Czasem moze sie zdarzyc, ze odbedzie sie innego dnia, ale to rzadko.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Xenia » 03 Mar 2006, 16:23

Witajcie. Jeśli chodzi o warsztaty, to rzeczywiście na razie wchodzą w rachubę tylko wtorki, środy i czwartki. Jeśli zdarzy się tak, że wypadnie wolny czas i w sobotę, dam wcześniej znać.
Xenia
 
Posty: 3
Dołączenie: 01 Mar 2006, 17:02
Miejscowość: z serca Wielkopolski

Postprzez Dragon Kallisto » 07 Mar 2006, 11:40

Dlaczego ja nie mieszkam w koszalinie BBBBBUUUUUUUUUUUUUUUU
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez Xenia » 09 Mar 2006, 09:38

Wszystkim zainteresowanym przypominam o dzisiejszym spotkaniu Domu Tańca (w zasadzie jak na razie to bardziej Mieszkanie Tańca ;) ) Godzina 19:00. Tak jak w zeszłym tygodniu będziemy wkręcać się w oberka. Domofon ma ponoć do tego czasu zacząć działać ale to wcale nie jest takie pewne. Mimo to zapraszam.
Xenia
 
Posty: 3
Dołączenie: 01 Mar 2006, 17:02
Miejscowość: z serca Wielkopolski

Postprzez Gandalf » 15 Mar 2006, 10:48

Chlopy ruszajta sie. Kobiety sa, ino facetow brak. Ja sam sobie nie poradze ze wszystkimi. ;)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Livarion Seregeth » 15 Mar 2006, 15:48

Nie odpowiada mi czas spotkań :(

Jeszcze się takie nie urodził co by wszystkim dogodził :P
-A jak najcześciej umierają ludzie?
-Ze strachu, Śmierci się boją...
Awatar użytkownika
Livarion Seregeth
 
Posty: 7
Dołączenie: 15 Sty 2006, 16:46
Miejscowość: Z Skądśtam

Postprzez Gandalf » 03 Kwi 2006, 23:57

Uwaga!
Kolejne tance odbeda sie we wtorek. Zobaczymy komu bedzie pasowalo. ;)

[ Dodano: 04 Kwi 2006 0:57 ]
W ten wtorek Tance odwolane. Xenia nam sie pochorowala.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Eldarion » 04 Kwi 2006, 14:03

Dragon Kallisto napisał(a):Dlaczego ja nie mieszkam w koszalinie BBBBBUUUUUUUUUUUUUUUU
I czemuż ja muszę podzielać ten ból? ;( ;(
Image
--------------------------------------------------------
Deus Vult!
Awatar użytkownika
Eldarion
 
Posty: 14
Dołączenie: 22 Sty 2006, 14:17
Miejscowość: Krak des Chaveliers

Postprzez Livarion Seregeth » 04 Kwi 2006, 14:49

Ehh jak już mam czas we wtorek to sie ludzie pochorowali :(
-A jak najcześciej umierają ludzie?
-Ze strachu, Śmierci się boją...
Awatar użytkownika
Livarion Seregeth
 
Posty: 7
Dołączenie: 15 Sty 2006, 16:46
Miejscowość: Z Skądśtam

Postprzez Xenia » 10 Kwi 2006, 11:24

Uzdrowiona i ciesząca się powrotem zaginionego swego głosu w krtani, zapraszam we czwartek jak zwykle o 19:00 do Domu Tańca. Tym razem jednak zapomnimy o oberku i aby tradycji stało sie zadość, zapraszam do wspólnego pisankowania. Będzie kilka tradycyjnych technik zdobienia jajek wielkanocnych. Wszystkich chętnych proszę o przyniesienie po 2 pieczarki, 2 cebule no i pamietajcie o jajkach.

Wszyscy, którzy mieszkacie poza Koszalinem nie rozpaczajcie. Będzie czas, że nadrobicie zaległości. Pozdrawiam Was serdecznie.

[ Dodano: 10 Kwi 2006 11:24 ]
Dzieci bardzo mile widziane :)
Xenia
 
Posty: 3
Dołączenie: 01 Mar 2006, 17:02
Miejscowość: z serca Wielkopolski

Następna

Powróć do Słup ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości