WOSP 2005 - plusy i minusy

Tu zacz znajdziesz wrażenia z imprez naszych zarówno tych jakieśmy zrobili jak i na które zawitaliśmy. Jeśli nas zobaczyłeś podziel się swą opinią.

Postprzez Zwiastun » 10 Sty 2005, 16:52

Taaaak, dobry Busssster, mądry Busssster, fajnie że sie rozumiemy bo z BS to ty jako jedyny nic nie robiłeś :] A zbieranie pieniędzy to ciężka sztuka, bo my nie zbieraliśmy ich na rumuńskie oczka wygłodzonego chuderlaka ale klasą, wkładaliśmy w to serce i wysiłek :twisted: No właśnie, nie było mnie ani Dj przy blachach bo biegaliśmy z puszką, z którą ciebie ani razu nie widziałem :] Ale nie chce mi sie dzisiaj kłucić więc zamilknij chłopczyku i wróć jak wytrzeźwiejesz :] I nie odp na tego posta bo to już będzie chamskie nabicie. No, ogólnie WOSP spox, pozdro, ide grać ;)
Awatar użytkownika
Zwiastun
 
Posty: 153
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:24
Miejscowość: Z nienacka

Postprzez Buster » 10 Sty 2005, 17:14

Buster - wielka pomoc, BS powinno brac z Ciebie przyklad


Fragment wypowiedzi Gandalfa. Bez komentarza.

A teraz kilka faktów z życia.
- Trening (02.01.05) Cała kartka konkursów (które ty miałes zrobić) lista ludzi i kilka innych.
-Tydzień przed WOŚP (cały) twożenie list uzupełnianie pomysłów
- Czwartek (06.01.05) czyszczenie blach (jako jedyny z BS)
-Piątek (07.01.05) obijanie dybów
-Sobota (wyprawiałem urodziny i użerałem sie z krwiożercza Asią
-Niedziela
Buster, za pomoc w przypominaniu konkursow, pomoc w kompletowaniu potrzebnego wyposazenia owych, pilnowanie blach i za wykonywanie polecen z usmiechem na ustach.


-Pilnowanie blach (miałem to robic przez cały czas)
-Wymyślanie konkursów (Gandalf co jakis czas składał mi wizytę z pytaniem "Jakie mamy jeszcze konkursy?"
-Pomaganie na scenie (noszenie kołków, mieczy pilnowanie dzieciaków, zmienianie kapusty i wiele innych)
-Latanie w te i spowrotem i noszenie żeczy i informacji.
-Robienie pożądku na stanowisku.
-Ubieranie w blachy
-wycinanie serduszek

Ale cuż przeciez to nic. Zbieranie kasy jest bardziej wyczerpujące. Szkoda że mi nie pozwalasz odeprzeć zazutów bo to nie ładnie.
JESTEM ULTRASEM!!

Gandalf napisał(a):A jak jest Buster to nie może nie być jaj bo to się wyklucza.
Awatar użytkownika
Buster
 
Posty: 757
Artykuły: 2
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:49
Miejscowość: Z odchłani czasu, zza siedmiu mórz, z odległej galaktyki itp...

Postprzez Demogorgon » 10 Sty 2005, 17:45

Dobra, te kłotnie są bezsensowne. Moze ja zapytam w jaki sposob wy zbieraliscie ze na 4 puchy zebraliscie 2 tys z groszami, a w mojej pusce była ponad połowa tej kwoty?? Leszka wykluczam bo na jego głowe spadło prowadzenie imprezy więc nie mial czasu kwestowac!

Podzieowania naleza sie dla wszystkich. Koniec i kropka i sie nieklocic kto wniosl wiecej czy mniej. Kazdy wie sam najlepiej co wniosl dla WOSP, a prze to także do wizerunku Koszalińskiej Kompani Rycerskiej. Jesli ktoś ma wyżuty ze zamalo sie postarał niech sprawe przemysli i poprawi sie na nastepnej imprezie.

no i Damian - fajnie sie bawiłes tańcząc słome :) .W taki sposób bawi sie na innych imprezach, a czasmi nawet lepiej. Mam nadziej że WOSP przekona cie ( a także innych ) do wyjazdu na imprezy, które odbywają sie poza Koszalinem :)
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez FAZIK » 10 Sty 2005, 18:21

Jaka fajna licytacja. Trzeba od siebie cosik dodać.

Podczas WOŚP'u nie robiłem nic. Chodziłem, nie zbierałem kasy, coś tam koordynowałem i wykonywałem polecenia (chyba ze dwa). Większość czasu przesiedziałem rozmawiając z kim można i o czym można (no i o paru rzeczach o których nie powinienem). Dałem sobie odpocząć bo byłem zmęczony. Niektórzy byli bardziej a dalej dawali z siebie więcej. Ja tylko siedziałem i obserwowałem. Pomimo tego dostałem podziękowania i chyba zostałem doceniony. Z tego co napisałem wynika że nie powinienem, a jednak. Ciekawe czemu tak się stało.

Koniec o mnie teraz ogólniki.
WOŚP był tylko finałem czegoś co rozpoczeliśmy już grubo przed świętami. Dzięki niektórym osobom, które zrobiły tak wiele wcześniej okazał się formalnością, sprawdzianem do którego się w miare dobrze przygotowaliśmy. Niektóre osoby brały niesamowicie czynny udział w przygotowaniach, inne już w samym finale. Obie grupy są bardzo potrzebne i obie powinny zostać docenione za starania, za czyny, za próby. Powinniśmy też docenić osoby trzecie, niewidzialne a jednak to dzięki Nim mieliśmy się w co ubrać, co zjeść i czego się napić.
Jedni lubią dograć wszystko wcześniej, nie musząc już dawać 100% przy finiszu. Niektórzy wyprują sobie flaki przed, podczas i po "padając potem na ryj", a jeszcze inni przyjść na gotowe i też jak najbardziej się przydać.
O zbyt wielu rzeczach nie wiemy, wiele posunięć i kroków innych pozostało w cieniu. Nie wiem czy to jest odpowiedni czas na wyliczanki Ja zrobiłem to a Ty nie. Nikt nie może zrobić wszystkiego. Najważniejsze, że się udało. Może wyciągniemy z tego jakieś wnioski aby w przyszłości było łatwiej.


Taki dziwny post mi się w głowie ułożył. Pewnie przez mój nienajlepszy humor ...
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7504
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez asia » 10 Sty 2005, 19:56

Taaa...Buster ja sie klucic nie che bo ciezko pracowales na wosp ale sorry z tymi dybami!!
odwalilismy lipe za pierwszym razem
ja je SAMA pomalowalam
Ja Cie je obijac pomagalam
JA na nastepny dzien jeszcze raz je musiala rbic...
no coz HARISOWI sie nie podobalo ale Ty przy nich duzo nie robiles...
nie no sorry szlifowales, ale tak ze potem JA i HARIS robilismy to od nowa(no i MAJKA ktora nam dzielnie pomagala...chwala jej!)
no wiec krwiozercza jestem bo chcialam pomocy w dybach ktore mielismy robic RAZEM-hmmm...ciekawe... :P
poza tym wosp byl sssssuuuuuuupppppppeeeeeerrrrrrrr!!!!i chwala HARISOWI,GANDALFOWI,ADAMOWI I PANKOWI(najwieksza-bo dla reszty tez chwala) :D
ROZMOWA Z WAMI TO TYLKO PRETEKST...
LICZY SIE NABICE POSTA... :)
Awatar użytkownika
asia
 
Posty: 96
Dołączenie: 18 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Koszalinek

Postprzez Buster » 10 Sty 2005, 22:22

Co do dybów. Umuwilismy sie wcześniej na ich robienie ale na prużno na ciebie czekałem. Potem zrobiliśmy co mieliśmy zrobić. Dostaliśmy opieprz za to że dyby nie są takie jak trzeba i kazali nam poprawiać. Wtedy ty poprawiałaś bo ja nie miałem czasu (wyprawiałem urodziny). I na WOŚP sie okazało że zrobiłaś tylko jedna rękę a nie 2 (choć o tym nie wiedziałaś, kolejna wpadka organizacyjna) a kiedy przyszło co do czego dyby były ok. więc nie widze lipy jesli sie podobały.
JESTEM ULTRASEM!!

Gandalf napisał(a):A jak jest Buster to nie może nie być jaj bo to się wyklucza.
Awatar użytkownika
Buster
 
Posty: 757
Artykuły: 2
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:49
Miejscowość: Z odchłani czasu, zza siedmiu mórz, z odległej galaktyki itp...

Postprzez yen » 11 Sty 2005, 00:14

No dobra młodziankowie, tak sobie was czytam i czytam, i przerażenie mnie ogarnia. Troszkę chyba zeszliście z torów jeśli chodzi o temat przewodni, zaczęła się licytacja.
I to jest dla mnie chyba największy minus wczorajszej imprezy- poziom waszej dyskusji.
Minus mniejszy to moim zdaniem troche niedopracowane zaplecze tzn. mam wrażenie, że mogliście bardziej zaangażować(również finansowo) ludzi przychodzących do waszego obozu tymczasowego. No i bałagan tam panujący (żeby nie powiedzieć gorzej) był odpychający.
Jakoś dziwnie brakowało mi zaangażowania kobiet w całe to obozowisko.
Chyba nie chciałoby mi się tam kupować czegokolwiek-niestety.
Ale ogólnie rzecz biorąc było po prostu swietnie :-)
Gratulacje.


I jeszcze jedno, nie dwie sprawy:
- zaglądacie czasami do słowników ortograficznych?
- i druga-zgadnijcie kim jestem.
Pozdrawiam
Yen
Awatar użytkownika
yen
Przyjaciele
 
Posty: 23
Dołączenie: 10 Sty 2005, 11:07

Postprzez Gandalf » 11 Sty 2005, 02:51

W koncu jakas krytyczna uwaga. Z tym balaganem to sie zgodze. Niestety mial tam ktos byc ciagle z pucha, ale wystarczylo ze na chwile odchodzilem i juz nikogo nie bylo. Ciagle rozmowy, zamiast zainteresowanie sie przechodzacymi ludzmi. Nic nie poradze. A bajzel jaki panowal pod stolami to niestety trzeba gdzies bylo trzymac to cale jedzenie i inne potrzebne rzeczy, a nie mielismy zadnego dostepu do zadnego pomieszczenia. Babka z EMKI dala nam jedno ale zamknela na cztery spusty i otworzyla na koniec. Poza tym my nic tam nie sprzedawalismy. Pomyslem Julki bylo zorganizowanie licytacji rzeczy na stolach, tak aby ludzie podchodzili i podwyzszali cene. Niestety nie wyszlo. Moze to glupi pomysl, moze to brak lepszego zorganizowania u nas.
Ja jeszcze cos dorzuce z innej beczki. W prasie (Glos Koszalinski i Glos Pomorza) nie bylo nawet wzmianki o nas. ??? W Max'ie nawet sporo. Kawalek walki JarJar z Pankiem, wywiad z Aerianem i Bartkiem. Fajnie wyszlo. Glupot nie gadali. :D Na necie natomiast w Goncu Pomorskim znalazlem troche:
http://www.goniec-pomorski.pl/art.php?id=431472329
http://www.goniec-pomorski.pl/art.php?id=253081479
http://www.goniec-pomorski.pl/art.php?id=447813419
http://www.goniec-pomorski.pl/art.php?id=791064472

PS1
Yen wiem kim jestes. Mezatka, jedno dziecko, zamieszkala w Koszalinie z widokiem na Ratusz. :D
PS2
FAZIK, ocenialem zaangazowanie w impreze rowniez w czasie jej przygotowan. A Wasze z Radkiem sa nieocenione. Dzieki Wam nie bylo rdzy na blachach i bylo je czym czyscic. Juz nie wspomne o bombardach.
PS3
Zwiastun, przestan sie miotac na wszystkie strony bo zaczynasz mnie draznic. Jak masz cos do mnie to powiedz mi to prosto w oczy, a nie robisz jakas jazde na forum. Chyba zaczne kasowac Twoje posty. A co do Twojej wypowiedzi, to ilekroc Cie widzialem, to laziles z tym toporem bez ladu i skladu. Na poczatku. Potem, to szczerze powiedziawszy teraz mi uswiadomiles, ze Was z Razielem nie widzialem wcale ani przy stole ani przy scenie. Moze jednak zbieraliscie? Kto to wie... :D
PS4
Co do moich wyroznien. Spodziewalem sie, ze kilka osob moze nie byc zadowolonych. I nie zawiodlem sie. Ale zeby zaraz sie wyklocac kto byl lepszy? Ehhh... szkoda gadac. Ale swoj ukryty cel osiagnalem i rybka zlapala sie na haczyk. Zobaczymy co bedzie dalej.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7764
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Demogorgon » 11 Sty 2005, 09:08

No więc sorki za licytacje ze swojej strony - to było niepotrzebne i prymitywne ale miało to jakiś cel!

Druga sprawa - dostałem w nocy od Zosi z CR sms w którym pisała że w programie 2 TVP pokazali walkę PAnka i chyba chodziło jej o Michała (bo Marcina o ile sobie przypominam nie było na WOŚPie??). W sumie niezła reklama dla nas - widzieli nas w całej Polsce :)

Sprawa trzecia tak jak mówiłem na mieście widziałem może ze dwa plakaty informujące że odbędzie się XIII Fonał WOŚP, ale na żadnym z nich nie było o nas nawet wzmianki - na drugi raz trzeba się samemu postarać o reklame.

Kolejna sprawa, wciąż się upewniam że w Koszalinie niewiele osób wie o naszym istnieniu - trzeba by cos z tym zrobić!
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez PAnek » 11 Sty 2005, 09:16

A propo wypowiedzi dla mediow

Niestety, po kilku rundach rycerz poddał się i oświadczył, że brakuje mu na kolejne starcia z białogłowymi.


musimy bardziej uwazac na slowa, konkurencje nalezalo po prostu skonczyc a tak wyszlo ze slabiaki i cieniasy jestesmy(a przedewszystkim ja) :>

w maxsie widzialem wypowiedzi Aeriana oraz Bartka
nie mowie ze byly zle ale kiedys ustalilismy ze wszystkie media wysylamy do jednej osoby najbardziej medialnej i ona wywiadow ma udzielac
w Emce z tej strony najbardziej wykazal sie Leszek wiec i jego na to stanowisko proponuje (mi slawa do glowy nie uderzyla i jak moglem to odsylalem ludzi wlasnie do niego :> )
no ale powiedzmy ze to nie bylo ustalone przed impreza wiec teraz wnioski wyciagnijmy na przyszlosc

to prawda ze w Glosie Koszalinskim o nas nie pisali ale oni wogole malo o WOŚP'ie napisali aczkolwiek mam zdjecia zrobione przez ich fotoreportera

podziekowania dla wszystkich tych mniej i bardziej widocznych

jesli chodzi o mnie to robilem swoje i wcale sie tak nie zasluzylem
a prawde mowiac to Leszek prawie cala moja zeszloroczna robote wykonal i chyba przekaze mu te paleczke i przynajmniej wrzodow sie nie nawabie

a i ortografia to nie moja dziedzina a mam na to papiery(dysortografia mnie zrzera :lol: )

a i jeszcze jedno bycie rycerzem malej Ksiezniczki to byla czysta przyjemnosc (byle tylko moja Krolowa nie byla zazdrosna :P )

Mroczny PAnek moze i ma cos jeszcze do powiedzenia ale zostawi to sobie na pozniej :twisted:
....ADMIN USUNĄŁ PODPIS! ZŁY ADMIN!...
:twisted: PAnek się z nim policzy :twisted:
Zapraszam. :D
1..2...3.... :boks:
Awatar użytkownika
PAnek
Bractwo
 
Posty: 1925
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 19 Paź 2004, 09:38
Miejscowość: Z mroku nocy

Postprzez meren_re » 11 Sty 2005, 09:30

ja mam minusa:D tym toporem który poleciał w choinke.... a tak to było super:D pomijajac tez pewiem bałagan na stoiskach o tórcyh ciagle ktos tam marudził (ale to puszczalismy mimo uszu...) ale tak bylo naparwde wszystko bardzo dobzre zoorganizowane:D czarne mamby lub jak kto woli wdowy dziekuja kkr za wspaniałą zabawe:D buziaki chłopaki :*
miłość jest prawem.. miłość podług woli...
Awatar użytkownika
meren_re
 
Posty: 15
Dołączenie: 30 Lis 2004, 13:31
Miejscowość: sławno

Postprzez Allemea » 11 Sty 2005, 21:36

Dla mnie to byla pierwsza impreza i musze powiedziec ze bylo naprawde dobrze :) Fakt ze mozna bylo wyczuc jakas dysorganizacje, ale bylo nas tak duzo, kazdy gdzies biegal i cos robil, ktos kogos szukal itd. Nastepnym razem poprostu trzeba ustalic twardo kto stoi przy stanowiskach i pilnuje (szczegolnie tego balaganu, ktory sie robil pod stolami :> ).
Ja ogolnie bardzo dobrze wspominam WOSP i sie ciesze ze z chlopakami moglam chodzic i zbierac pieniazki (teraz moje gardziolko sobie wspomina, bo ciagle w przeciagu stalam) . Dla mnie to jest szczegolnie wazna impreza i bardzo duzo to dla mnie znaczylo ze moge w niej brac udzial. Mam nadzieje ze za rok uda nam sie znow byc w Emce i znow poprowadzic tak wspaniala impreze :) Wiwat KKR! I Wiwat CR! (dzieki dziewczyny za nauke tanca :) ).

PS. Dlaczego licytujecie sie kto co zrobil? Czy to ma znaczenie? Po co na wierzch wywlekac swoje zaslugi? Oczekujecie na aplauz? Wiecej honoru w was bracia....
ImageIn The Land Of Mordor Where The Shadows Lie
Image
Uroboros. Coś się kończy, coś zaczyna...
Awatar użytkownika
Allemea
Przyjaciele
 
Posty: 183
Dołączenie: 15 Paź 2004, 20:52
Miejscowość: Ithilien

Tak było wspaniale!!!!!!!!!!!!

Postprzez Schmetterlinchen » 26 Sty 2005, 21:29

Ja również chciałabym coś dodać od siebie, że naprawdę było super, a niedociągnięcia zdarzają się wszędzie:) Muszę przeprosić Gandalfa za to, że nie pomogłam w prowadzeniu imprezy, a usprawiedliwię się kiedy się spotkamy.
Po drugie wielkie dzięki dla Rafała za żelazko, prąd i deskę do prasowania:)
Na koniec napiszę: oby więcej takich imprez i oby więcej takich ludzi jak Wy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S Adam, jeżeli tam, gdzie mieszkasz są tacy pomysłowi ludzie jak Ty to ja się tam wyprowadzam:)
Schmetterlinchen
 
Posty: 5
Dołączenie: 14 Gru 2004, 20:58
Miejscowość: Sławno

Re: Tak było wspaniale!!!!!!!!!!!!

Postprzez Gandalf » 27 Sty 2005, 03:52

Schmetterlinchen napisał(a):Muszę przeprosić Gandalfa za to, że nie pomogłam w prowadzeniu imprezy, a usprawiedliwię się kiedy się spotkamy.

Nie ma problemu. Odbijesz sobie innym razem. :D Kazdemu zdarza sie gorszy dzien.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7764
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Goblin » 16 Lut 2005, 05:40

Niestety, po kilku rundach rycerz poddał się i oświadczył, że brakuje mu na kolejne starcia z białogłowymi.


Heh, czego to mu brakuje?
Temat nieco przestarzały, IMHO. Tylko i wyłącznie dlatego go wywalam.
<God knows I don't want to be an angel>
Awatar użytkownika
Goblin
Kompani
 
Posty: 145
Dołączenie: 18 Paź 2004, 15:49
Miejscowość: Znikąd

Poprzednia

Powróć do Kalendarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości