Biblioteka 18.02.2005 - wrazenia z pokazu

Tu zacz znajdziesz wrażenia z imprez naszych zarówno tych jakieśmy zrobili jak i na które zawitaliśmy. Jeśli nas zobaczyłeś podziel się swą opinią.

Postprzez Demogorgon » 18 Lut 2005, 15:43

No i jedna impreza dzisiaj z głowy !!!! Jestem ledwo żywy. Myśle że była udana, ale jak zwykle były i minuswy. Nawet niewiecie jak się zajebiście w blachach tańczy :) musze to zaczac praktykowac czesciej :tak:

Zapomniałem - Damian musisz jeszcze troche potrenowac z robieniemk zdjec oraz z wybieraniem ujęć, bo szczerze to niwiele jest dobrych, ale to moja wina bo ci nie wyjasnilem jak tamwsio dziala !! moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina..... :D
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Gandalf » 18 Lut 2005, 16:27

Ufff, w zyciu tyle nie gadalem. Powiem krotko: :tak: bylo.
Zmeczony pograzam sie w niebyt mej bytnosci. Zapowiada sie ciezki wieczor.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Raziel » 18 Lut 2005, 19:53

Mi sie calkiem podobalo zwlaszcza jak Gandzia robil jakas konkurencje i mowi "Potrzebuje //ort 5 dziewczynek" a tu nagle otacza go banda 30 dzieciakow :D:D
Impreza ogólem //ort wbrew pozora udana i kazdy sie przydal :)
Ale najlepszy byl moj Brat mowi Ojcu ze byl w bibliotece i tam byli rycerze i mowili z czego sklada sie wiesniak :D i zaczal tanczyc Praczki :D
Mowie wam ciekawy widok :D
ImageImageImageImage
Awatar użytkownika
Raziel
 
Posty: 121
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:16
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Buster » 18 Lut 2005, 19:56

Ojejku. Impreza była super. Było fajnie Gandalf se pogadał my poasystowalismy. Czarne Ma... Róże sie spisały (szczególnie //ort z ta kawą). Jak zwykle braki organizacyjne były. Gandalf (teoretycznie) wiedział co ma mówić //ort ale za to my nie wiedzieliśmy co mamy ze soba począć. Sytuacja z toporem była dobra (wszyscy sie śmiali). Najlepsze //ort było to ze miałem podawać gandalfowi rekwizyty a nie słyszałem co on mówił //ort bo wszyscy wokoło gadali. Ot co. Następny kamień (milowy) w dziejach KKR.
JESTEM ULTRASEM!!

Gandalf napisał(a):A jak jest Buster to nie może nie być jaj bo to się wyklucza.
Awatar użytkownika
Buster
 
Posty: 757
Artykuły: 2
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:49
Miejscowość: Z odchłani czasu, zza siedmiu mórz, z odległej galaktyki itp...

Postprzez Haris » 19 Lut 2005, 20:54

Trzymałem kciuki.
Gratulacje
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4402
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez FAZIK » 20 Lut 2005, 09:02

Ano udało się całkiem zgrabnie, można było nawet pomyśleć że byliśmy przygotowani :P (a właściwie Gandalf bo większość działała jako ozdoby stojące ;) )

Najważniejsze jest to że dzieciakom się podobało i byli zaangażowani, a jeśli coś zapamiętali to tym lepiej :)


ps
zostaliśmy nagrodzeni ~15 sekundami nagrania wyemitowanego przez telewizję MAX :)
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7504
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Gandalf » 21 Lut 2005, 00:15

W poniedzialkowym Kurierze Szczecinskim cos powinno byc o nas. Jak ma ktos dostep to niech zakupi ta gazete.
Co do samego pokazu. Dzieciaki mialy taka radoche, ze az milo. Z ciekawszych rzeczy to:
- zakucie jednej z nauczycielek w dyby i okrzykniecie ja wiedzma,
- tlumy dzieciakow do konkurencji, czesto musialem salwowac sie ucieczka,
- podczas naszych tancow, dzieciaki same probowaly czegos sie nauczyc tanczac z boku,
- mina Kallisto, gdy rzeklem do niej podczas pokazu: "Opowiedz cos o Waszych strojach."
- uradowane miny dyrektora i reporterow na slowa "Ciura obozowy",
i jeszcze kilka by sie znalazlo.
Zrobilismy dwie konkurencje z WIELKIM zainteresowaniem, potanczylismy, nauczylismy dzieciakow kilku tancow, zakuwalismy w dyby, duzo opowiesci o historii - kat, kobiety w sredniowieczu, rycerze, z czego skladaja sie sredniowieczni ludzie (rycerz, dama, mieszczanin, ciura), luk i jego znaczenie, miecz opis i techniki walki. W sumie to co mielismy do przedstawienia to wykonalismy.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez yen » 21 Lut 2005, 09:44

Powinnam zrobić to wcześniej :

Gratulacje ;-)
A ja mam smoczycę i nie zawaham się jej użyć...
Awatar użytkownika
yen
Przyjaciele
 
Posty: 23
Dołączenie: 10 Sty 2005, 11:07

Postprzez Zwiastun » 22 Lut 2005, 23:13

Gandalf napisał(a):- zakucie jednej z nauczycielek w dyby i okrzykniecie ja wiedzma,

Jej wiedźmą nie Ją wiedźmą /ort

a wiecie, powiem wam szczerze, że mi też sie podobało :)
Awatar użytkownika
Zwiastun
 
Posty: 153
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:24
Miejscowość: Z nienacka


Powróć do Kalendarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości