Jak bylo na zamku- wrazenia z pokazu

Tu zacz znajdziesz wrażenia z imprez naszych zarówno tych jakieśmy zrobili jak i na które zawitaliśmy. Jeśli nas zobaczyłeś podziel się swą opinią.

Postprzez Dragon Kallisto » 01 Mar 2005, 12:33

No więc Szanowny Panie Gandalfie Na Kościach . Robie błędy i wiem o tym więc mi ich nie zaznaczaj ( GGGGGrrrrrrrryyyyyyy) Gazeta do której dałeś wywiad nazywa się Dziennik Bałtycki i jest NNNAAAJJJ głupszą gazetą na pomorzu . O Darłowie będzie dopiero w piątek. Gazeta u nas wychodzi więc ci prześle jak coś będzie. Zapewniam , że jeśli coś napiszą o rycerstwie to będzie tego bardzo mało i będzie sprzeczne z tym co powiedziałeś. My np. od roku według tego brukowca nie chodzimy tylko pląsamy. Chodź dawaliśmy pełne wywiady . :twisted:
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Dziękuję

Postprzez Schmetterlinchen » 04 Mar 2005, 21:30

Ja niestety nie mogłam Wam towarzyszyć (może tak: dla kogo niestety, a dla kogo SUPER!!!)- ponieważ moje Bractwo, a przynajmniej jEGO WIĘKSZOŚĆ MNIE NIE POWIADOMIŁA. Szczególne podziękowania składam A. L za tę prawdę o organizacji wyjazdu i angażowanie się w dziecinne spory P>S Mam nadzieję, ze to wszytsko, co słyszę to nieprawda...:( P.S .2 Jagbyście mnie nie mogli znaleść to jestem prawie zawsze w kafejce Pawła, lub zawsze pod telefonem, prawie wszyscy znają, jeśli nie proszę mnie poinformować to podam
Schmetterlinchen
 
Posty: 5
Dołączenie: 14 Gru 2004, 20:58
Miejscowość: Sławno

Postprzez Gandalf » 04 Mar 2005, 23:06

No i w gazecie nic nie napisali. Normalnie porazka. Co za ludzie. Az mi slow brak. Nawet wzmianki nie bylo o Rycerzach. Ehhh...
Schmetterlinchen, dziwny system informowania o pokazach. Ja juz zaprzestalem powiadamiania kazdego z osobna o pokazach. Osoby w Bractwie powinny same zainteresowac sie tym co sie dzieje w nim podczas ich nieobecnosci. A o Darlowie juz dawno bylo wiadomo, wiec to do nieobecnych nalezy zainteresowanie sie szczegolami wyjazdu. Taka mala uwaga. W ten sposob mozna tez zauwazyc stopien zaangazowania sie Braci (Siostr) w dzialanosc Bractwa. Badz tez skleroze owych lub jej brak.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez ChomiC » 05 Mar 2005, 09:33

Widzisz gandzialfie, słabo się postaraliśmy. Następnym razem...
Będzie lepiej. Z resztą i tak było znakomicie. Faktycznie niezrobiliśmy
dużego wrażenia na gościach(oprócz strzałów z bombardy), ale co my
się przejmujemy, dla nas było fajnie. Jak im się niepodobało to mogli
niezwracać uwagi. Niektórzy zwracali, jak stałem z busterem i wilkiem
na 1,5 piętra to się tak na nas gapili jak by nigdy takiego stroju niewidzieli.
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez Dragon Kallisto » 11 Mar 2005, 15:41

No więc Droga Asiu. Nie chcę być wredna ani chamska Odłącznie imprezy w Darłowie próbowaliśmy się z tobą skątaktować :
- Telefonicznie ( Ola pisała smsy, ale bez odzewu)
- zachodziliśmy na zmiane do owej kafejki wraz z Toperzem i ani razu cię nie zastaliśmy. Widzieliśmy tylko pare razy twojego chłopaka , ale najwidoczniej nic nie powiedział. Nic również nie przekazały ci osoby znajdujące się w owym czasie w kafejce
- Byłam kilka razy nawet u ciebie w domu i kolejne pudło,

To naprawde nie nasza wina , że nic nie wiedziałaś. Pozatym na bractwie nie było cię długo z kawałkiem. Zgadzam się z wypowiedzią Gandalfa . Pozatym nie podoba mi się bardzo, że rozmawiasz przeważnie z KKR ( nic do was nie mam jesteście zajefajni :lol: ) A dla nas nigdy nie masz czasu. potem wychodzą różne brednie i gupoty. Więc zanim zacznie się mieć do kogoś pretensje trzeba najpierw spojrzeć na siebie. :x
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Poprzednia

Powróć do Kalendarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości