Jak bylo na zamku- wrazenia z pokazu

Tu zacz znajdziesz wrażenia z imprez naszych zarówno tych jakieśmy zrobili jak i na które zawitaliśmy. Jeśli nas zobaczyłeś podziel się swą opinią.

Jak bylo na zamku- wrazenia z pokazu

Postprzez PAnek » 25 Lut 2005, 19:34

No to szybko mi tu opowiadac jak tylko wrocicie

chce wiedziec co ?? jak?? (za ile :lol: )

no jak bylo
co tam mowili
czy sie sprawdzilismy jako bractwo
no i wogole co tam robliscie

jednym slowem zycze sobie tutaj pelnego raportu :>

Mroczny PAnek chce dokladnych danych :twisted:
....ADMIN USUNĄŁ PODPIS! ZŁY ADMIN!...
:twisted: PAnek się z nim policzy :twisted:
Zapraszam. :D
1..2...3.... :boks:
Awatar użytkownika
PAnek
Bractwo
 
Posty: 1925
Zdjęcia: 0
Dołączenie: 19 Paź 2004, 09:38
Miejscowość: Z mroku nocy

Postprzez DarkWolf » 25 Lut 2005, 21:09

Jako że pierwszy wróciłem to moge narazie powiedzieć ,że żednej skuchy nie było i myśle że jako Bractwo to się sprawdziliśmy. Ogólnie było fajnie ale było troche zimno. Gdyby to nie była moja pierwsza impreza to bym powiedział że była do kitu :P ale jak na pierwszą to mi się nawet podobało.
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza ,
jednym jest Los ,
a drugim jest śmierć
Awatar użytkownika
DarkWolf
 
Posty: 44
Dołączenie: 22 Paź 2004, 15:45
Miejscowość: Szczecin

Podsumowanie imprezy na zamku w Darłowie i dziecka zza krat

Postprzez Zwiastun » 25 Lut 2005, 23:54

Heh, wszyscy pewnie śpią, a ja na chwile wlazłem na neta żeby jakoś to opisać. No ale co tu dużo gadać, na taką impreze długo czekałem i dla takich choćby chwil warto wstąpić do KKR, spędzając czas z ludźmi tak szalonymi jak sami bracia rzeźnicy, kiedy to np. Elf trąca mieczem zwisające z sufitu metalowe sznurki a tu wchodzi pani z muzeum... ;) I powiem wam że dumny jestem iż mogłem spędzić ten czas z wami bo wśród tych KKRowskich masakratorów czuje sie jak naprawde wśród braci. Ale za dużo tego dobrego, uważam że było po prostu ZAJEBIŚCIE i tu sie chyba każdy zgodzi, i nie chodzi tu o sam pokaz, ale całokształt, i ten piękny dzień po którym każdy zaliczył zgona. A ja od siebie objecać wam moge że jak najszybciej jakiś wiersz o tym napisze. Eryki Erykami ale to my jesteśmy the best i tylko w KKR dzieją się tak wspaniałe rzeczy jakich u ludzi normalnych nie sposób spotkać ;)

Ała mój bark

Zmumifikowane zwłoki kota rulezz

i dziecko za kratami
Awatar użytkownika
Zwiastun
 
Posty: 153
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:24
Miejscowość: Z nienacka

Postprzez FAZIK » 26 Lut 2005, 00:22

Ogólnie
Za zamek, koszty własne to przejazd i jedzenie więc się kalkulowało :)


Szczegółowo
Nic nie robiliśmy - występowaliśmy jako ozdoby samo poruszające się którym można było robić zdjęcia i nagrywać na innych urządzeniach kradnących dusze. Byliśmy tłem. Ogólny zysk to (chyba) stała współpraca z zamkiem w Darłowie, który jak stwierdził Gandalf obieliśmy jako swą siedzibę i to dopiero początek naszych pokazów. Nic się nie dało wykombinować bo miejsca było mało (czyli zero walk), sprzętu grającego nie było (czyli zero tańców). Pełen niedosyt - pojechaliśmy tam tylko żeby postać przed kamerami (było ich DUŻO co najmniej 2 programy TVP) przez jakieś 3 min i wcześniej witać gości. Strzelaliśmy z bombardy (jakieś 5 razy) całkiem zgrabnie to wyszło, chociaż nie wiem czy przyciągnęło widownie.
Niestety nic się nie dało wykombinować chociaż może Nas pokażą i właściwie to sam zamek dzięki Nam się pokazał czymś "innym"* czyt. lepszym :D
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7504
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Gandalf » 26 Lut 2005, 00:32

Marudzicie. Liczy sie swietna zabawa. A tego bylo od groma i cho cho. Nawiazalismy ciekawy kontakt z biurem promocji miasta Darlowo i z tego moze byc kasa. Rowniez koles z jakiesj szkoly morskiej chcial jakis pokaz u nichm, w zamian oferuje, zrobienie czegos na warsztatach. Wiec sie oplacilo. Ludzie o nas uslyszeli i beda slyszec. A reklama to bylo to co nam trzeba. W sumie zrobilismy to co bylo w planie. Mielismy sie pokazac. I zrobilismy to. Az nadto. Dyrektorowi to az oczy sie swiecily. A jak jeszcze poszly pochodznie zapalone to juz paparazzi pstrykali ile wlazlo. Byl tez wywiad z nami z Gonca Baltyckiego (czy jakos tak). TV Koszalin bylo. Kupa ludzi z roznych osrodkow wypoczynkowych. To moze zaowocowac. Wystarczy, ze sie zglosza do kustosza. Impreza bardzo udana. Zrobilismy tyle na ile byly warunki. Podziekowania dla CR. Zabawa przednia. ;)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7764
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Demogorgon » 26 Lut 2005, 01:19

W sumie troche niepodobała mi się nasza prezentacja (na zakończenie), czegoś w niej zabrakło... Pozatym wyjazd się opłacał, część braci mogła zobaczyć jak nasza nowa siedziba wygląda, pozatym sprawdziliśmy pochodnie zrobione przez CR i myśle że sie sprawdziły...
Coraz bardziej zaczynam żałować że wyjeżdzam z Koszalina :( .Mam nadzieje, że co się dzieje od jakiegoś czasu będzie dalej szło w dobrym kierunku.
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez ChomiC » 26 Lut 2005, 09:35

O Jezus moje nogi. Uszy to jak bym miał kilo miodu w każdym. Ale liczą się wrażenia. Było bardzo fajnie i w całości super. Nawet busa nam pod nos(bez obrazy :)) podstawili. Żałujcie ci których niebyło... Niuch... :>
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez Buster » 26 Lut 2005, 09:54

Zabawa była super. Chociaz ograniczała się tylko do spaceru po mieście, siedzenia w tej naszej komnacie i bycia tłem. Pochodnie były troszkę słabe. Robienie czegos na klej to nie jest dobry pomysł. Ale paliły się dość długo. Tylko strasznie śmierdziało i dymiło sie w bramie i pospadały z trzonków. Ale ogólnie //ort impreza była fajna szkoda, że bylismy tylko tłem.
JESTEM ULTRASEM!!

Gandalf napisał(a):A jak jest Buster to nie może nie być jaj bo to się wyklucza.
Awatar użytkownika
Buster
 
Posty: 757
Artykuły: 2
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:49
Miejscowość: Z odchłani czasu, zza siedmiu mórz, z odległej galaktyki itp...

Postprzez Wizun Belgarden » 26 Lut 2005, 19:06

popieram przedmówców. było zimno (bo to w końcu zima :D), mogło być gorzej, bo mogła być śnieżyca :lol: szkoda tylko, że nikt o ciepłej herbacie nie pomyślał (ani o grzanym winie...) Myślę, że to dobrze wróży na przyszłość, ale tylko wróży - jak będzie naprawdę okaże się "w praniu"
Awatar użytkownika
Wizun Belgarden
 
Posty: 121
Dołączenie: 30 Lis 2004, 12:08
Miejscowość: zza siódmej góry

Postprzez Dragon Kallisto » 28 Lut 2005, 13:07

No więc moje wrażenia z tej imprezy. Nie było najgorzej //ort . mimo iż przez pół dnia miałam mega doła i chciałam się zabić. ( w Sławnie rozjechał by mnie malauch - to by była chaniebna śmierć. W Darłowie śmieciarka - nie wiem co gorsze).- Dzięki dla Damiana , który pomógł mi się z tego doła wyleczyć. Sory że byłam na początku taka oschła szczególnie dla Mamuta Pana na Włościach) . Prawie cały dzionek byłam na dworze było Ssssssttttrrassszznniee zimno ., ale było zajefajnie. Co do pochodni to był eksperyment robiony na szybko przed imprerzą. więc się nie czepiaj Buster. Następne będą napewno lepsze //ort. Ale co najbardziej mi się podobało. To wyraz twarzy Szanownego Pana Na Włościach gdy została przełamana na pół jedna z jego strzał. Ten wyraz twarzy również pozostanie mi na długo w pamięci. Oraz słowa Przemka " Ta podłoga jes za ślzga" Po których wyrżną na posadzkę. Strzelanie z bombardy też było super pozdrawiam.
A jeszcze jedno ma ktoś te zdięcia z Darłowa na płytce.?
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez Haris » 28 Lut 2005, 15:07

Znalazłem jakieś znajome mordki:


http://darlowo.info/dzial.php?nazwa=gal ... 0pomorskie


Mocno wam gratuluję :tak:
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4403
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez Demogorgon » 28 Lut 2005, 17:15

Ja sie tak niebawie :x .Mojej mordki tam nie ma ;( !! Do kogo mam złożyć skarge i na kogo !! :x
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez FAZIK » 28 Lut 2005, 21:38

A moja niestety jest :(



memo: Nigdy nie stawaj za Gandalfem na pokazach.
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7504
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez DarkWolf » 28 Lut 2005, 22:27

A dzisiaj napisali o nas w Głosie Koszalińsjim.Na roz]daniu Eryków gości witali przemili rycerze i takie tam bzdety. Ale ze Jesteśmy z Koszalina to już nie napisali :nie:
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza ,
jednym jest Los ,
a drugim jest śmierć
Awatar użytkownika
DarkWolf
 
Posty: 44
Dołączenie: 22 Paź 2004, 15:45
Miejscowość: Szczecin

Postprzez Gandalf » 28 Lut 2005, 23:36

Jak zwykle. Pisza, ze Rycerze byli. Ale robil ze mna jakis koles z Gonca Baltyckiego (albo jakos tak). Ma ktos prawdopodobnie poniedzialkowy numer? Tam cos powinno byc o nas. A, jakby ktos nie widzial to nasz link jest juz na stronie muzeum. Hehe.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7764
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Następna

Powróć do Kalendarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości