24 Czerwiec " Noc Świetojańska" Sławno - Wrazenia

Tu zacz znajdziesz wrażenia z imprez naszych zarówno tych jakieśmy zrobili jak i na które zawitaliśmy. Jeśli nas zobaczyłeś podziel się swą opinią.

24 Czerwiec " Noc Świetojańska" Sławno - Wrazenia

Postprzez Mara » 26 Cze 2005, 14:49

Dzielcie sie wrazeniami z tej pieknej imprezy (chyba pierwszej na taka skale naszego wspolnego dzialania w Slawnie) ;)
Licze ze nie ostatnia :D
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez FAZIK » 26 Cze 2005, 18:13

Dużo krzyku o taką małą imprezkę ;). Wszystko (chyba) poszło z planem, nawet zespoły ludowe nie były takie złe :). Nie ma się w sumie do czego przyczepić poszło całkiem nieźle a z tego co słyszałem to na 100% lepiej niż rok temu :>. Troszkę nie wyszedł "szałas" czy co to tam miało być, no ale jak można zrobić coś z niczego :P. Minusem (nie możliwym do obejścia) była grupka denerwujących dzieciaków (wiadomo bezstresowo chowane), z którą niektórzy sobie radzili a inni nie (powinni radzić sobie rodzice, ale oni pewnie są w tej drugiej nie radzącej sobie grupie :P ).
Nawiązujemy współpracę z SDK'iem ? :twisted:
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Elf » 26 Cze 2005, 18:29

Mnie tam się podobało nasze pierwszy taniec na scenie. Pół roku nauki tańca i od razu wtopa przy motylkach i to taka spora. Ale co tam jakoś z niej wybrnęliśmy.
Zdawalo mi sie tez ze ta dyrektorka byla nieco zaskoczona iloscia nawiezionych rzeczy. (jesli dyrektorka jest ta osoba co mowila do Kal Zosiu)
Elen síla lúmenn' omentielvo
Awatar użytkownika
Elf
Bractwo
 
Posty: 940
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:18

Postprzez FAZIK » 26 Cze 2005, 20:58

A jak się przekonałem Ona (Zos... Kall ;) ) tego nie lubi. Motylki chyba "sknocił" Nasz Najwyższy w hierarchii, grunt że się poruszaliście i coś tam pokazane zostało :P.


Mara skoro zakładasz taki temat to dlaczego nie rozpoczniesz od własnych refleksji/wspomnień/wrażeń czy jak to tam zwał? Chyba po temacie można by się domyślić o co w nim chodzi bez wyjaśniania w "poście" :P.
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Demogorgon » 26 Cze 2005, 21:56

Impreze uwazam za udana, walki również. Najlepsza byla zimna grochowka z wkladka z parowki, ktora czulem (parowke) do soboty rano.
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Mara » 27 Cze 2005, 08:28

Już uzupełniam :
Impreza dużo lepiej wypadła niż rok temu (bez 2 zdań)
Trzeba przyznać, że SDK wywiązał się z tego, co było obiecane (mam na myśli wodę, żarełko i transport - który był miłym zaskoczeniem).
Były też pewne niedopatrzenia (jak na każdej imprezie) i niespodzianki (np 2 pawilony, które się rozłożyły w miejscu przeznaczonym na zabawy plebejskie, czym byłą zaskoczona sama Pani dyrektor).
Widać było spore zainteresowanie ze strony tutejszej ludności tym co robimy - a to juz coś - nie przeszliśmy bez echa.
Fajnie wypadł przemarsz przez miasto w celu rozreklamowania imprezy (jak biegałyśmy z Olką w poszukiwaniu prasy edukacyjnej ludzie pytali co, gdzie, kiedy, z jakiej okazji i zjawili się na Amfiteatrze żeby zobaczyć więcej) - na przyszłość można zahaczyć o parę sklepów w celu rozreklamowania imprezy (ludzie się przewijają i wieści idą w miasto szybciej niż z plakatu).
Co do dzieciaków - na przyszłość można te najbardziej rozbrykane w dyby zakuć i przeprowadzić pod sceną w celu zrobienia licytacji niewolnika, związać liną i przywiązać do pala (lub drzewa) żeby mieć chwile spokoju, zaangażować je w pomoc przy reklamowaniu osady :>
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Gandalf » 27 Cze 2005, 10:09

Motylki, no eee ten tego. No wlasnie. ;)
Impreza spoko. Udana. Mi tam najbardziej podobal sie ten przemarsz z pochodniami. To byl dopiero efekt. Jakis facet (fotoreporter) przed nami biegal i fotki robil. Moze cos w jakiejs slawienskiej gazecie bylo?
SDK sie wywiazal, nawet do busa weszlo wiecej niz nam sie wydawalo. ;)
Koncze, moze cos pozniej dopisze bo Sosza z Andrzejem wpadli i ciasto mi wyzeraja.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Dragon Kallisto » 27 Cze 2005, 10:51

ja już mykam napisze coś po buwaku w Żydowie bo wtedy trochę czsu będę miała było dopbrze Chwała KKR dzięki za pomoć :lol:
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów


Powróć do Kalendarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości