Wigilia Bractwa 2005

Tu zacz znajdziesz wrażenia z imprez naszych zarówno tych jakieśmy zrobili jak i na które zawitaliśmy. Jeśli nas zobaczyłeś podziel się swą opinią.

Wigilia Bractwa 2005

Postprzez Gandalf » 18 Gru 2005, 16:00

Wigilia bardzo udana. Dobrze sie bawilem i jak wracalem do domu to z takimi odciskami ze bania mala. ;)
W stosunku do roku poprzedniego zauwazylem poprawe znaczna jesli chodzi o jedzenie zanim wszystko sie zaczelo. Wszyscy grzecznie czekali na rozpoczecie. Plus.
Bylo nas okolo 35 osob plus minus, jesli mnie wzrok nie mylil. Przybyli rowniez starzy ludzie, ktorych dawno nie widzielismy. Chwala im za to. W tym roku tancow bylo duzo i co wazne duzo osob potrafilo je tanczyc, nie to co rok temu gdy sie ich dopiero uczylismy. ;) Pochwala dla osob ktorzy rowniez starali sie uczyc (Dwarf_Rifleman).
Fajnie ze Xenia zaszczycila nas swoja obecnoscia.
Szkoda ze nie bylo pozostalych osob co rok temu.
Nawet nasz najmlodszy BS swietnie sie bawil podskakujac na parkiecie. Az sam Szynszyl sie dziwil. ;-)
JarJar standardowo posial swoje naczynia. Skleroza nie boli, tylko ktos musi je nosic. :)
Vega miala super pomysl aby zabrac pokrywke ze soba. :) Jakos udalo sie ta rybe dotransportowac i juz prawie cala zeszla rano na sniadanie. :)
Jedzenie bylo wystarczajaco. Niczego nie braklo. Ciast bylo jak zwykle w brod. Sokow, wody starczylo. Obrusow tez mimo ze byly zalatwiane na 3h przed impreza. Tu pochwala dla Vegi.
Nie mam w sumie zastrzezen do Wigilii. Kazdy bawil sie jak chcial i ile chcial. Czasu bylo wystarczajaco i az nadto. Moglismy spokojnie sobie posprzatac. Podziekowania z tego miejsca dla osob ktore pomagaly nam, zwlaszcza gosciom, ktorzy nie musieli, a jednak pomogli.
Na zakonczenie rzekne: Jesli komus sie nie podobalo to tylko jego wina. :)

PS
Mamy dwoch nowych braci. W koncu. :twisted:
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez PodróżniczkaAyhra » 18 Gru 2005, 16:47

Mi się tam podobało... Wigilijka była fajniuśka... sesese... no, ten, to chyba wszystko... jedzenie też musiało być smaczne ^^ te ciasta, co prubowałam były wyśmienite, "elfie Uszka" jak z Urką nazwałyśmy tradycyjne uszka były też pyszne ^^.... dużo tańców (niestety później złapał mnie taki kaszel, że ledwo żyłam, ale jakoś się tryzmałąm)... ale zabawa była przednia... na prawdę..
...Karate ni sente nashi...- karate nigdy nie atakuje pierwsze
Awatar użytkownika
PodróżniczkaAyhra
 
Posty: 107
Dołączenie: 27 Lut 2005, 15:04
Miejscowość: ciągle w podróży

Postprzez Vega » 18 Gru 2005, 17:10

się nie czepiaj, tylko pochwal no! pierwszy raz robiłam własnoręcznie rybę po grecku :)
jednego nie rozumiem - gdybym piła to ból głowy byłby usprawiedliwiony, ale skoro nie piłam to DLACZEGO??????...
było bardzo fajnie, tylko obawiam się że za stara jestem na te tańce :P
Aut bibat, aut abeat!
Cyceron
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni

Postprzez Dwarfik » 18 Gru 2005, 18:28

Ja również mam wrażenia bardzo pozytywne :)
Sprawa z butami załatwiona (wreszcie), umiem na 3 dwa tańce :D.
Jedzonko było b. dobre, klimat - nie do opisania.

Tylko łyżka z michą zostały w kuchni...ach, co ten świąteczny nastrój robi z ludźmi.
"Nie jestem k**** demonem." - Pomurnik :D
Awatar użytkownika
Dwarfik
Kompani
 
Posty: 238
Artykuły: 1
Dołączenie: 05 Lut 2005, 14:53
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Elf » 18 Gru 2005, 21:22

Z mojego punktu widzenia mam tylko jedno malutkie "ale":
Bylo troche... sucho...
Elen síla lúmenn' omentielvo
Awatar użytkownika
Elf
Bractwo
 
Posty: 940
Dołączenie: 16 Paź 2004, 12:18

Postprzez Gandalf » 19 Gru 2005, 00:21

Aerian napisał(a):Bylo troche... sucho...

Pewnie ze bylo, bo to Wigilia a nie popijawa. I ciesze sie ze obylo sie bez zadnych promili. Te bedziecie mieli w nadmiernych ilosciach na najblizszych imprezach RR.
Zapomnialem jeszcze dodac, ze ciesze sie bardzo z przyjazdu Demogorgona, Mei, jak rowniez Waldka. Dobrze sie sie zjawiliscie. :tak:
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Dragon Kallisto » 19 Gru 2005, 11:20

Było dobrze podobało mi się Chwała Kseni że nas odwiedziła i na uczyła nas nowego tańca połamańca. Jeszcze czuje zakwasy :lol: jedzonka było w bród nawet za dużo i nie było wiadomo co z tym zrobić na koniec, ale sie udało. Bardzo sie ciesze,. że Michał odważył się tańczyć :tak: W ciągu bytowania w KKR poznasz jeszcze wiele tańców :lol:
Co do ciebie Vego to nie wykrencaj się wiekiem :twisted: emeryci też przy tańcach skakali na niektórych imprezach i mieli więcej sił niż czasem my . Nie odpuszcze ci :twisted: .
A tak wogóle to wiecie, że w niedziele rano była burza śnieżna normalnie czad nigdy nie widzałam burzy ze śniegiem :o .
Co do tańców to bujcie się na wośpa bo będę wszystkich zamęczać tańcami he he :twisted:
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez Toperek » 19 Gru 2005, 12:56

Mi równiez bardzo się podobało jak to dobrze że chociaż raz AR-ka się postarała i dała wolne wcześniej niż inne uczelnie bo inaczej by mnie nie było
dawno się tyle nie natańcowałam co prawda czasami trudno było o partnera płci przeciwnej ale i tak było super :)
home sweet home :)
Awatar użytkownika
Toperek
 
Posty: 15
Dołączenie: 17 Lut 2005, 15:04
Miejscowość: a żebym to ja wiedziała...

Postprzez ChomiC » 19 Gru 2005, 15:13

Tu sie z tobo //ORT zgadzam toperku. Bo Faceci się poprostu :wstyd: . A co tam, wytańczyłem się za wszystkie czasy... Ogólnie było zaczypiście :tak:
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez Mara » 21 Gru 2005, 12:14

Jak dla mnie peierwsza bractwowa Wigilia wypadłą świetnie :)
Szczególnie przypadły mi do gustu zarny proch" przy wigilijnej jolacji :>
pojedliśmy,potańczyliśmy, pojedliśmy, potańczyliśmy i tak w kółko do momentu r5ozpoczęcia sprzątania.
CHWAŁA przybyłym CHWAŁA :)
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Haris » 21 Gru 2005, 22:02

Było bardzo fajnie. W imieniu swoim, Yen i Majki serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym i organizującym. Majka zachwycona tańcami.
Yen prześle zrobione zdjęcia.
Oto mała próbka ;-)
Image
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4403
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez Gandalf » 21 Gru 2005, 22:41

Hmmm... ale zes zdjecie wybral. :)
A poki co pamietam. Mam ciagle tego zoledzia Maji. Nie wiem czy mam go podlewac czy co? :)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez yen » 21 Gru 2005, 23:33

maja się spodziewa, że odbierzemy już dąb ;-)
ciągle pyta czy Gandalf podlewa tą skorupkę.
I żeby nie było :

Image
A ja mam smoczycę i nie zawaham się jej użyć...
Awatar użytkownika
yen
Przyjaciele
 
Posty: 23
Dołączenie: 10 Sty 2005, 11:07

Postprzez Karena » 22 Gru 2005, 08:22

O matko! Haris!!! :o Ale zes fotke wybral.
Image
"Tylko w milczeniu słowo, tylko w ciemności światło, tylko w umieraniu życie: na pustym niebie jasny lot sokoła". U.le Guin
Awatar użytkownika
Karena
Kompani
 
Posty: 275
Artykuły: 3
Dołączenie: 15 Paź 2004, 16:20
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Dragon Kallisto » 22 Gru 2005, 11:16

Już jest czwartek więc życze Całemu KKR Zdrowych wesołych świąt !!!!! Dużo prezentów i czego tam jeszcze chceta :twisted: -
Dziwnie to brzmi w ustach ateisty heh ale niech będzie wesołych świąt :twisted:
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów


Powróć do Kalendarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości