Grunwald 2005 - wrażenia

Tu zacz znajdziesz wrażenia z imprez naszych zarówno tych jakieśmy zrobili jak i na które zawitaliśmy. Jeśli nas zobaczyłeś podziel się swą opinią.

Postprzez ChomiC » 15 Lip 2005, 21:45

No ciekaw jestem jak poszło naszym dzielnym puszeczką. Mam nadzieje że wszyscy trzymali kciuki, bo jak nie to hrrryyymmm... :x .

I miejmy nadzieje że przyjadą cali i zdrowi (no i żeby zdięcia mieli bo ja im
moge odiąć jakąś zbędną część ciąła, czyli ręke albo nogę)
Teraz troszeczkę żałuje że nie pojechałem.

:nie: ;( ;( ;( ;( ;( ;( :nie:
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez FAZIK » 17 Lip 2005, 16:56

Żałuj bo jest czego.

Wszyscy przeżyli bitwę, chociaż na sprzęcie pojawiło się kilka nowych wgnieceń i jedna rękawica jest do serwisowania ;). Pewnie "puszeczki" same zechcą coś napisać bo my tylko zasypywaliśmy wszystkich gradem pacyn :D. I oczywiście wszyscy którzy mieli wyjść do bitwy wyszli :D.

Ale ja teraz kąpiel i spać bo padam na pysk ...
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Haris » 17 Lip 2005, 21:32

To było to. Jestem w 100% zadowolony.
Nie piszę więcej dziś, bo padam na twarz. Znalazłem:

http://image.inpu.net/grunwald_2005/PICT2204.html

http://image.inpu.net/grunwald_2005
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4397
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez zajonc » 17 Lip 2005, 22:36

Bylo niezle.

Slaba kondycha (choc nieco lepsza niz 2 lata temu;)).

Gratuluje Wizunowi!!!
Byl w TVN w wiadomosciach o 16 i 19. Widac niego z twarzy jak strzela z luku. (mam na vhs jak ktos by chcial).

Byl tez tam ten duzy Niemiec od nas z choragwi.

Troche zmeczony jestem (od 5 rano na nogach, 5,5 h za kolkiem, rozladowywanie auta u Gandziego [btw jak komus czegos braknie, to moze byc w zbrojowni]).

Szkoda tylko, ze nie wszyscy dotarli.
"Wszystko, czego potrzebują źli ludzie, by odnieść tryumf, to bezczynność dobrych." - Edmund Burke
Awatar użytkownika
zajonc
Kompani
 
Posty: 197
Dołączenie: 07 Lut 2005, 01:11
Miejscowość: z K.K.R.

Postprzez zajonc » 17 Lip 2005, 23:33

Znalazlem na tej stronie siebie!
(duzo mnie nie ma ale, ja sie poznalem:D)

http://image.inpu.net/grunwald_2005/PICT2219.html

pomiedzy bombardierem 1wszym z lewej (kolczzuga i lebka) oraz 2gim z lewej dwoch sie tlucze - jestem tym w krzyzackiej tunice i z otwarta zaslona salady!!!
"Wszystko, czego potrzebują źli ludzie, by odnieść tryumf, to bezczynność dobrych." - Edmund Burke
Awatar użytkownika
zajonc
Kompani
 
Posty: 197
Dołączenie: 07 Lut 2005, 01:11
Miejscowość: z K.K.R.

Postprzez Demogorgon » 18 Lip 2005, 11:32

Hmm, wychodzi na to że musze żałować, że niedojechałem :)

Jeszcze jedno pytanko, niewiem jak w tym roku, ale napewno w ubiegłym po stronie krzyżackiej walczyło jakieś bractwo, które miało chorągiew w barwach czerwony - biały - czerwony - (flaga austriacka) ktoś się orientuje co to za bractwo??
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez ChomiC » 18 Lip 2005, 16:11

Apropo... Co z blaszkami !! Spsuły się. Trzeba naprawić...
Gandzik daj znać, bo znowu zżółkną... Albo zburaczą się.
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez Haris » 18 Lip 2005, 22:47

Mori!
No, wypocząłem tak, że spóźniłem się do pracy w poniedziałek !
Grunwald 2005 bardzo mi się podobał.

Po pierwsze czułem, że wyjechałem z Bractwem. Bawiliśmy się i pracowaliśmy razem. Żadnych wędrówek do obcych grup. To przy naszym namiocie się działo, publiczność u nas siedziała, a dziewczyny z Jar Jarem wyciskały z nich ostatni grosz. Żadnej obsuwy nie było. W upale nikt z naszych nie paradował w samych gaciach, ani nie przebierał się w cywilne ciuchy! (jak zaobserwowałem w sąsiedniej „Bydgoskiej” :nie: ). Był posłuch. Gandalf rządził :boks: , a inni wykonywali (nawet mi nie dał dyspensy w piątek ;( ). Panował porządek (po kilku moich poprawkach – starego zrzędy).
Po drugie. Wszyscy, którzy mieli, wystąpili bez problemów w bitwie. Za to chwała Zbychowi i Gandalfowi!
Po trzecie BITWA! Wpadłem w klimat. Wejdźcie na FREHA. Każdy, który był w oddziale Fargo dopisuje ausgezeihnet, albo pisze o oddolnych komendach. Tak Panowie Elfie, Faziku, Wizunie zarządziliśmy i o nas piszą. Przedbitewny deszcz, wypłata żołdu, wymarsz (links…links … links). 11 pacyn do złomiarzy oddane… . Harakiri łukiem i powrót do obozu. Przeniosłem się o 600 lat wstecz. Było to co tygryski lubią najbardziej.
Po czwarte. Zakładamy pododdział szturmowo – żebrzący. Prawie 300 zł w 2 godziny? Dragon, Ola i Jar Jar – Komando ZŁOTÓWA.
Po piąte. Pokazy ognia. Kto nie był, temu opis nic nie pomoże. A kto widział ten ma pewnie do tej pory kłopoty z zamknięciem dolnej żuchwy.
Po szóste. Jar Jar – do tej pory ręką nie władam sprawnie. Było super. Sprałeś mnie jak trzeba. Zaczynam podziwiać was za kondycję walki w tych puszkach. I upewniam się, że łucznicy to bardziej inteligentna formacja bojowa.
Po siódme. Jeszcze mam chrypę. Patrz punkt trzeci.
Po ósme Bardzo żałuję, że nie było reszty z Bractwa, zwłaszcza Piotrka i Chomica (nie miał, kto pracować). Bardzo miło było poznać Ojca Wojtka – fantastyczny człowiek.
Po dziewiąte dzięki wszystkim.
Po dziesiąte...ani żadnej rzeczy, która jego jest.
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4397
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Postprzez Vega » 18 Lip 2005, 23:13

...a ja chciałam tylko powiedzieć że mam około 250 zdjęć z Grunwaldu, kto chce? :D

PS. W ogóle było świetnie, a jeśli mowię to ja - osoba dla której brak ciepłej wody i światła jest tragedią - to znaczy że tak było naprawdę :) Do tego co napisał Haris należy jeszcze dodać kiboli w czwartek, pożar w obozie w piątek i zalew piwa w sobotę i wszystko będzie już jasne :D :D :D
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni

Postprzez Dragon Kallisto » 19 Lip 2005, 09:58

Ja raczej nie opisze co się dzało na grunwaldzie bo brak mi słów tak było fajnie. co do zbierania kasy na chwile zatrzymaliśmy się jeszcze w malborku rozprostować stare gnaty byłao cześciuowo w stroju częściowo w cywilkach tymrazem ludzie sami podchodzili by zrobić sobie zdięcie migiem z malborka znikliśmy bo nie miałam ochoty być znowu w centeum uwagi
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez Gandalf » 19 Lip 2005, 10:28

Jagiello... Brzyyydaaal!
Witold... Brzyyydaaal!
Ulryk... Uuuulryykkk...

Kto nie byl nie zrozumie. Bylo super.
Zgadzam sie z tym co Haris mowil.
Co do piwa, to oddalismy polowe Boguslawowi. ;) Na poczet naszej wspolpracy. 100 puszek na okolo 5 pijacych to przesada. ;)
"Wlochi" sa the best. Ulyssess rzadzi. ;)
Niemiec tez byl genialny. Imienia nie pamietam.
Ogolem Camp Babylon rzadzi.
Pokazy ogni... Yyy... Mam problemy ze szczeka wiec ciezko cos powiedziec. ;) Pokazy ogladalem z Marta i Rafalkiem z Boguslawa, ktorzy tez bawia sie ogniami. Widzialem ich reakcje. Tiu, tiu tiu... i totalna zalamka. ;) W najwiekszym szoku bylem jak w piatek po calym pokazie gosciu powiedzial ze to byla tylko proba. :o
Dodac jeszcze nalezy jezioro i "All you need is glon" tatatarara... ;)
Demogorgon ta flaga o ktorej mowisz nie jest zadnego z Bractw tylko choragwi. Tyle ze nie pamietam ktorej. Wydaje mi sie ze Mazowiecka, ale pewnosci nie mam.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Dragon Kallisto » 19 Lip 2005, 10:36

Co do jeziorka się zgodzę dużó glonów ale bardziej dobitne było dno tego akwenu conajmniej w 4 miejscach mam rozwalone nogi. Włosi w szczególności Ulises bardzo przypadli mi do gustu.
Tofik rządzi :twisted:
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez Gandalf » 19 Lip 2005, 11:50

Wlasnie siedze i przeszukuje sobie zdjecia z Grunwaldu jakie udaje mi sie znalezc na necie. Na razie mam jedno z calkiem fajnym Krzyzakiem. ;)
http://serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,3 ... 2.html?x=9
Na razie musze leciec do pracy wiec jak znajde cos jeszcze to umieszcze.

Jak kogos interesuja fotki z pokazow ognia:
http://www.mika.vl.pl/g2005/ogien/
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Vega » 19 Lip 2005, 13:14

eeeee tam, zdjecia robione z lampą chyba, bo mało efektowne. Mam ładniejsze :P
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni

Postprzez zajonc » 19 Lip 2005, 20:17

Jagiełło... brzyyydaaaal
Witold... brzyyydaaaal
Ulryk... Uuulryyyyk!!!
:D

W tej kwestii nic dodac, nic ujac.

Zaluje tylko, ze biesiada mi przeszla kolo nosa, ale bylem wyczerpany:
-1 nocy siedzenie do 3.30 z Bogusławem;)
-warta od 5 rano (w dniu bitwy)
-lekki udar na dzien przed bitwa
[Chyba jestem usprawiedliwiony:P]

Co do txtu piosenki, to: ALL I NEED IS LOVE, LOVE, LOVE, LOVE IS ALL I NEED (dla wtajemniczonych:))

A!!! Vega - I wanna photos... !;)


A co do foty, na ktorej jest Gandalf, to musze dodac, ze na 90% za nim stoi JarJar...
"Wszystko, czego potrzebują źli ludzie, by odnieść tryumf, to bezczynność dobrych." - Edmund Burke
Awatar użytkownika
zajonc
Kompani
 
Posty: 197
Dołączenie: 07 Lut 2005, 01:11
Miejscowość: z K.K.R.

Następna

Powróć do Kalendarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości