Pokaz sztuk walki na KOSIR - 20.11.2004 - wrażenia

Tu zacz znajdziesz wrażenia z imprez naszych zarówno tych jakieśmy zrobili jak i na które zawitaliśmy. Jeśli nas zobaczyłeś podziel się swą opinią.

Postprzez FAZIK » 20 Lis 2004, 20:36

Pierwszy :D


Pokaz był super, powiem nawet że najlepszy w jakim brałem udział ;).
Ogólnie wszystko wyszło dobrze :tak: , chociaż brakowało jednak drugiej walki, ale wiadomo trzeba działać z tym co się ma :).


Ps
Ofiar (o dziwo) nie było
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Ohho

Postprzez Zwiastun » 20 Lis 2004, 20:41

DRUGi

Nie ma co chłopaki, było ZAJEBIŚCIE :) Oby więcej takich imprez. Dziękuje wam za wszystko i... do jutra.
P.s. Oczy mi chyba uszkodzono w tej walce bom Goblina nie poznał... :P
Awatar użytkownika
Zwiastun
 
Posty: 153
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:24
Miejscowość: Z nienacka

Postprzez Gandalf » 20 Lis 2004, 21:14

Cholera, nie zdazylem. No nic trzeci. :)

Pokaz sie udal o dziwo. :tak: Nawet nie bylo czego zbytnio spieprzyc. ;)
Najlpesze bylo na koncu: "Dziekujemy za udzial w naszej imprezie". Ech Ci komentatorzy. :lol:
Pojedynek Orthanka ze Zwiastunem podobla mi sie. Brak mi bylo tej drugiej walki na poltoraki, ale co poradzic. W sumie calosc wszla w tempie dosc przyspieszonym i zesmy zajeli moze z 10 minut. Ktos liczyl czas?
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Goblin » 21 Lis 2004, 01:19

Gandalf napisał(a):Pojedynek Orthanka ze Zwiastunem podobla mi sie. Brak mi bylo tej drugiej walki na poltoraki, ale co poradzic.

Podobała mi się prezentacja technik półtorakiem wykonana przez Damiana, zrobił to dość precyzyjnie i dynamicznie, przypominało to trochę formy karate, takie automatyczne, wyćwiczone ruchy. Pojedynek nie był najgorszy, agresywny, ale zabrakło mu trochę tej takiej pokazowości, odrobinkę teatralności, krążenia. No i Zwiastun za szybko został zepchnięty z pola, ale biorąc pod uwagę presję czasu nie było tak najgorzej. Faktycznie, szkoda, że nie wyszło z półtorakami.
Poza tym niezły był pokaz aikido, he, he.
<God knows I don't want to be an angel>
Awatar użytkownika
Goblin
Kompani
 
Posty: 145
Dołączenie: 18 Paź 2004, 15:49
Miejscowość: Znikąd


Powróć do Kalendarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości