Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Jeśli do Bractwa wstąpić Ci spieszno, a pytanie zadać, tudzież odpowiedź znaleźć Ci nadano, zerknij Waść tutaj, a będzie Ci to dane.

Postprzez Loopa » 21 Paź 2004, 22:38

Witam wszytkich
Admin mi doniósł, że nie wiecie kto ja jestem, a więc jestem Loopa. Powiecie a co to jest Loopa - loopa to nazwa pewnej rzeczy, tzn. lupy takiej do patrzenia w powiększeniu. Dociekliwi będą nadal pytać ale dlaczego lupa? A to jest długa historia : (ale przecież mamy czas)

Kiedy byłem młody i niedoświadczony nosiłem okulary, tak wiem to straszne. Przez to urządzenie na nosie ludzi nie mogli mnie zidentifikować ponieważ były pokaźnych rozmiarów. Dociekliwi zapytają się jakich na Boga, już objaśniam były mniej więcej wielkości boiska piłkarskiego. Brzemię jakie nosiłem było straszne. Właśnie w tym czasie jeden z "nieprzychylnych mi" (czytać kumpel) ochrzcił mnie mianem LUPY.
Tak nastąpiło moje przeobrażenie ze zwykłego śmiertelnika w LUPĘ. Jednak lata mijały język angielski rozwijał się i moja wiedza twjemna także i postanowiłem ukryć przebiegle prawdziwe znaczenie tego imienia.
Od tej pory zwałem się LOOPA. Wielu niegodnych chciało poznać prawdziwy sens owego tytułu. Ja dojrzałem już to tej myśli, aby ujawnić ten sekret WAM.
Teraz powiem kim jestem - otóż jestem jednym z założycieli KKR, powiecie jak to możliwe, żeby ktośtaki jak ja założył taką wielką i znaną w całej Europie organizację. Wiele potu mnie kosztowało poskałdanie tych błąkających się polesie osobników (często niedomytych :) żart) w prężnie działającą organizację, ale powielu miesiącach nastał czas w którym dojrzali oni do tego aby połączyć swe starania w jedność.
Tego dnia powstała nasza chwalebna organizacja zwąca się KKR. Litry miodu lały się na ziemię, hordy kobiet przetoczyły się po lożach, świętowaliśmy dniami i nocami, jednak musiałem zakończyć ten czas uciech. Oznajmiłem : Bracia i Siostry teraz czas pracy nas czeka, pójdźmy i szerzmy wiarę w kodeks, pracujmy u podstaw a czeka nas zbawienie. Tak więc uczynili. Było ciężko, wiele porażek ponieśliśmy ale ma osoba pozwalała im wierzyć w sens i cel jaki stoi przed nami.

Dobrze wiecie już kim jestem, mam nadzieję że wyjaśniłem wszelkie pytanie i niepewności.

A teraz normalnie: jestem Szymon człek z grodu Koszalin, wiek znacie, płeć chyba też :). Jestem w Komisji Rewizyjnej, tzn. zobaczymy co się stanie na Walnym Zebraniu i jakie nastąpią roszady we Władzach naszego Stowarzyszenia.
Do wszystkich dziewczyn zauroczonych mą ogładą i wdziękiem (aha i skromnością), me serce należy już do innej, najpiękniejszej istoty na ziemi. Gdy ma Cudna idzie po lesie ptaki śpiewają dla niej, drzewo korzą się przed nią i dają jej schronienie prze słońcem. Tak więc z żalem muszę oznajmić, że nie będę mógł odpowiadać na wasze zaloty (ej to są żarty nie chcę dostać kijem w łeb na walnym).

Jeżeli są pytanie do mnie to alcie jak w dym.

AHA zapomniał bym o najważniejszym - jestem co ma się rozumieć najprzystojniejszym facetem w bractwie - to tak żeby wyjaśnić pewne nieścisłości.

Mam nadzieje, że nie zasnęliście w trakcie czytania tego eseju :)
Awatar użytkownika
Loopa
 
Posty: 155
Dołączenie: 20 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Czwarte Królestwo

Postprzez Gandalf » 21 Paź 2004, 22:48

Ty to masz fantazję dziadku. :twisted:
Ale dzięki, przynajmniej jeden z nielicznych, którzy raczyli się przedstawić. Kto to Simon to oczywiście na naszej stronie KKR możecie zobaczyć. Piekny jest to potwierdzam i co widać na zdjęciach. :D
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Demogorgon » 21 Paź 2004, 22:56

Hej.Zostałem zmuszony do wpisania się tu jako nowy!!Od razu chcę sprostować, że nowy nie jestem. Jestem w bractwie prawie 1,5 roku. A tak w ogóle mam na imię Adam. Jeśli ktoś ma ochote dowiedzieć się czegoś więcej to proszę pytać! Z góry zawiadamiam, że nie lubię się rozpisywać.

Gorąco wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia na treningu. Mam nadzieję, że oprócz nowych osób zjawią się i starzy członkowie??

No nie Loopa.Co do tego kto jest najpiękniejszy i najmądrzejszy to bym miał pewne zastrzeżenia. Chyba jeszcze mnie nie widziałeś?!
No może pomijając to zdjęcie na stronie, które wyszło niefortunnie i mocno mnie oszpecioło. Ale mam cichą nadzieję, że niedługo na stronie zostanie umieszczona moja podobizna oddająca w pełni mój wdzięk i urok osobisty:))

A kto wątpi w mój urok niechaj stanie razem ze mną na ubitej ziemi. Szczegóły do wiadomości zainteresowanych:)
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez sosza » 22 Paź 2004, 18:49

Siemka Sosza mnie zwą, a w bractwie to ja byłem najładniejszy zanim mnie wywali :lol:
Dobre piwo nie jest złe:)
sosza
Przyjaciele
 
Posty: 5
Dołączenie: 12 Paź 2005, 13:19
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Allemea » 22 Paź 2004, 21:36

no więc witamy Sosza w progach yyy naszego wspaniałego forum :D
ImageIn The Land Of Mordor Where The Shadows Lie
Image
Uroboros. Coś się kończy, coś zaczyna...
Awatar użytkownika
Allemea
Przyjaciele
 
Posty: 183
Dołączenie: 15 Paź 2004, 20:52
Miejscowość: Ithilien

Postprzez asia » 02 Lis 2004, 15:07

No to wypada, żebym też się wpisała :) . Jestem Asia, należę do bractwa od jakiegoś roku (nie formalnie co prawda, bo jestem za młoda ;( ). Interesuję się szczególnie średniowieczem z lat 1400 - do końca. No i co jeszcze mogę o sobie napisać...?? Np ;) jestem łucznikiem (co do tarczy nie trafia), a walczyć nie umiem... :help:
Awatar użytkownika
asia
 
Posty: 96
Dołączenie: 18 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Koszalinek

Postprzez Gandalf » 03 Lis 2004, 16:16

No brawa dla Asi. W końcu ktoś porządny i raczył się ładnie wpisać. :tak:

Ja jestem Gandalf i lubię puffać. :D
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez meren_re » 30 Lis 2004, 14:08

ave wszystkim.. jestem meren_re..(nie mówić mi tylko maren_re).. jestem z małego miasta obok Koszalina. na imię mam Natalia...

co jeszcze wypadąłoby powiedzieć?
zainteresowania: historia starożytna i średnowieczna, literatura fantasy, filmy też w klimacie fantasy lub historyczne, ciekawi mnie również sztuka wróżenia z run i tarota. Lubię oglądać bajki disneya (ale siara, oj wiem!!) i wierze w świetego mikołaja... muzyka którą preferuję to przede wszystkim gotycki melodyjny metal, ale sięgam także po inne gatunki.. uwielbiam malastrwo surrealistyczne... kiedyś sama dużo malowałam...
ulubione kolory? czerń króluje... z dodatkami bieli, czerwieni i niebieskiego.. nie zawaham się też użyć bordo...

starczy?
miłość jest prawem.. miłość podług woli...
Awatar użytkownika
meren_re
 
Posty: 15
Dołączenie: 30 Lis 2004, 13:31
Miejscowość: sławno

Postprzez Gandalf » 30 Lis 2004, 14:11

Jak najbardziej. :lol:
Witamy na Forum. Niech Ci się dobrze pisze. :tak:
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez meren_re » 30 Lis 2004, 14:16

dziękuję Gandalf :D a Aerian Elf mówił mi, że Ciebie nie ma w domku :D już mnie straszył, że dopiero wieczorem dostanę aktualizację :D
miłość jest prawem.. miłość podług woli...
Awatar użytkownika
meren_re
 
Posty: 15
Dołączenie: 30 Lis 2004, 13:31
Miejscowość: sławno

Postprzez Loopa » 30 Lis 2004, 14:16

Witam serdecznie - fajnie siebie opisałaś, przynajmniej coś o tobie już wiemy.
Nowe zdanie...
Awatar użytkownika
Loopa
 
Posty: 155
Dołączenie: 20 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Czwarte Królestwo

Postprzez asia » 30 Lis 2004, 14:21

witam także
a jak można wiedzieć, to tylko na forum się wpisałaś, czy chcesz dołaczyć do nas, np. na treningach... itd??
ROZMOWA Z WAMI TO TYLKO PRETEKST...
LICZY SIE NABICE POSTA... :)
Awatar użytkownika
asia
 
Posty: 96
Dołączenie: 18 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Koszalinek

Postprzez meren_re » 30 Lis 2004, 14:36

Witaj Asia... trochę o Tobie słyszałam... niestety nie mam możliwości w dołączeniu do was.. dołączyłam za to do naszego bractwa.. nie jest nawet w połowie doskonałe jak wasze, ale co tam.. dobra zabawa jest. U nas jest więcej dziewczyn. Mamy tylko dwóch chłopaków, więc raczej nie możemy sobie pozwolić na walki, gdyż większość się boi... za to ćwiczymy taniec i staramy się teraz o łuki.. nasze bractwo jest młodziutkie... chyba za dużo się rozpisałam :D wybaczcie...
miłość jest prawem.. miłość podług woli...
Awatar użytkownika
meren_re
 
Posty: 15
Dołączenie: 30 Lis 2004, 13:31
Miejscowość: sławno

Postprzez Zwiastun » 30 Lis 2004, 15:43

meren_re napisał(a):witaj Asia.. troche o Tobie słyszałam...


A o mnie nie słyszałaś? :( Co to za opowieści bez Zwiastuna... :( Chlip
Jak oni mogli największego rzeźnika KKR w swej opowieści nie umieścić... :(

Witam i ja...
Awatar użytkownika
Zwiastun
 
Posty: 153
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:24
Miejscowość: Z nienacka

Postprzez FAZIK » 30 Lis 2004, 16:45

Jak Elf powiedział, że macie problemy w niedoborze chłopów i 17 dziewcząt to, aż pomyślałem o przeprowadzce :D. A tak na serio to szczerze witam, bo mamy tu problemy w niedoborze niewiast ... ;)
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7504
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

PoprzedniaNastępna

Powróć do Nowicjat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości