Dzień dobry. Jestem Nowy ;)

Jeśli do Bractwa wstąpić Ci spieszno, a pytanie zadać, tudzież odpowiedź znaleźć Ci nadano, zerknij Waść tutaj, a będzie Ci to dane.

Postprzez Allemea » 11 Sty 2005, 20:57

I ja witam gorąco, chociaż Ania nam się bardzo skromnie przedstawiła ;)
ImageIn The Land Of Mordor Where The Shadows Lie
Image
Uroboros. Coś się kończy, coś zaczyna...
Awatar użytkownika
Allemea
Przyjaciele
 
Posty: 183
Dołączenie: 15 Paź 2004, 20:52
Miejscowość: Ithilien

Postprzez Ninquelote » 14 Sty 2005, 12:55

Siemka! Jestem teraz bardzo zajęta - no bo przecież ta głupia sesja i mam masę rzeczy do zaliczenia, więc jak troszkę zwolnię tempo swojego intensywnego życia studenckiego to dam się bliżej poznać :) póki co trzymajcie kciuki za zaliczenia i trzymajcie się cieplutko :przytul: :przytul:
Ninquelote
Awatar użytkownika
Ninquelote
 
Posty: 4
Dołączenie: 07 Sty 2005, 15:16
Miejscowość: skądinon

Postprzez Lilith » 29 Sty 2005, 18:13

Cześć, tu Ola z bractwa Czarnej Róży.
Awatar użytkownika
Lilith
 
Posty: 8
Dołączenie: 29 Sty 2005, 18:06
Miejscowość: Sławno CR

Postprzez Demogorgon » 29 Sty 2005, 19:01

Witam na forum kolejnego członka CR. Mam nadzieje że będziesz tu gościć częściej niż inni członkowie CR i że wspomożesz nas dobrą radą :D
Zapraszamy do odwiedzenia profilu
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska"

https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Wspierania-Aktywno%C5%9Bci-Lokalnej-Ku%C5%BAnia-Pruska/129688153775953
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

Postprzez Gandalf » 30 Sty 2005, 01:05

Dobrze idzie. Kolejna Czarna Roża na koncie. Ile Was tam jeszcze zostało? Hehehe. Witam na forum. Niech Ci się dobrze pisze.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez FAZIK » 30 Sty 2005, 07:56

Gandalf napisał(a):Dobrze idzie. Kolejna Czarna Roza na koncie.


:D


Cześć.
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7507
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Loopa » 02 Lut 2005, 12:24

Przeczytałem ten topic od początku do końca i chyba po kilku wpisach ludzie przestali wpisywać swoje zainteresowania itd. Pisali jedynie, że hello jestem taki i owaki i jestem z jakiegoś miejsca.
Kolejne spostrzeżenie - ten topic świetnie nadaje się na nabicie posta, ponieważ skupia się na przywitaniu nowych członków forum. Dlatego ja także pragnę wykazać swoją chęć nabicia posta i serdecznie przywitać wszystkich nowych i starych członków forum.
Niech Wam zdrowie sprzyja, niech gwiazdy prowadzą wasze myśli ku nowemu, lepszemu światu.
Nowe zdanie...
Awatar użytkownika
Loopa
 
Posty: 155
Dołączenie: 20 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Czwarte Królestwo

Postprzez juita1 » 02 Lut 2005, 20:38

Cześć, nie jestem nowa. Szymon (Misio Loopa) mnie zmusił żebym się zapisała........ Buuuuuuuuu ;( Zrobił to z premedytacją. Nie napiszę kim jestem i czym sie interesuję. Jakby kogoś to interesowało to mój impresario Loopa odpowie na wszelkie zapytania.
Podpisano Dagmara Fujara (czyli jeszcze lepsza niż Doda Elektroda). Aha, ŻADNYCH MI TU SKOJARZEŃ Z MIRIAM, LOOPA MOŻE POTWIERDZIĆ...
Awatar użytkownika
juita1
 
Posty: 2
Dołączenie: 02 Lut 2005, 17:09
Miejscowość: Europa

Postprzez Loopa » 02 Lut 2005, 22:24

Witamy serdecznie nową człońkinie forum!!!
Jak wiadomo Juita1 jest ogólnie znaną i podziwianą piosenkarką muzyki ściśle nieokreślonej, potocznie zwaną "kąpielową". W przeszłości uczestniczyła Ona w 1,5 konkursu piękności (dlaczego 1,5, ponieważ w trakcie jednego z nich, jedna z uczestniczek rozpoczęła bójkę pomiędzy swoją konkurentką, co przerodziło się w istną bitwę i zakończyło konkurs), jeden z nich wygrała i została ogłoszona MISS IIC S.P.18. Doskonale recytuje wiersze, co udowodniła w niezliczonych konkursach recytatorskich, które w przeważającej większości wygrała. Nie znajdzie z pośród członków naszego forum osoba, która z równą biegłością rozpoznałaby dowolny szczyt Tatr Wysokich, czy Zachodnich. Jej wiedza na ten temat nie opiera się jedynie na wiedzy czysto teoretycznej, wręcz przeciwnie, od ponad dekady Wspaniała Juita1 zdobywała szczyty i przełęcze w Polsce, Czechach, Słowacji czy Austrii.
Generalnie co ja tu będę mydlił wam oczy - to jest moja dziewczyna :)
Nowe zdanie...
Awatar użytkownika
Loopa
 
Posty: 155
Dołączenie: 20 Paź 2004, 13:46
Miejscowość: Czwarte Królestwo

Postprzez Gandalf » 02 Lut 2005, 23:13

Teraz to się zacznie.
Witaj WIELKA i WSPANIAŁA Juito1 alias Dagmara alias Przyszla LOOpa. :D Niech Ci się wiedzie i pisze, co by mi tylko bałaganu nie narobić. :D
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez FAZIK » 03 Lut 2005, 08:03

Witam!


ps
Jedna kobieta a taki zamęt wprowadzić potrafi ... na szczęście już zajęta (podziękowania dla ... jak to było? "Misia Loopy" :P LoL, ROTFL, LMAO i inne niezrozumiałe zlepki literowe powstałe przez osoby, których palce spuchły od klawiatur i każde naciśnięcie klawisza wyzwala grymas bólu a niekiedy nawet krzyk, wiec każdy taki skrót jest jak najbardziej mile widziany)
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7507
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Artyha » 21 Lut 2005, 17:49

No to i przyszła kolej na mnie :>
I tu będzie mała zagadka dla tych nieco starszych członków bractwa :lol: , ponieważ co poniektórym jestem już znana:) (i to już całkiem nieżle).
Zastrzegam zagadka nie dotyczy Gandalfa i innych osób wcześniej przez niego poinformowanych a propos mojej osóbki :twisted:
A więc strzelajcie kim (a może czym) jestem?]
Nie podaję (narazie) żadnych informacji dodatkowych :twisted:
POWODZENIA KOCHANI
no i przede wszystkim całuję WSZYSTKICH na dzień dobry!!!!!

a....poza tym strasznie mi wstyd bo nie mam jeszcze 'zdjęcia' - ale już pracuje nad tym - i obiecuję poprawe:)
Awatar użytkownika
Artyha
Przyjaciele
 
Posty: 43
Dołączenie: 19 Lut 2005, 16:25
Miejscowość: zależy dla kogo...

Postprzez ChomiC » 21 Lut 2005, 19:16

Witaj nieznajoma Nowa...
Pamiętaj zawsze święcie... ChomiC zawsze ginie dwa razy... ;)
Awatar użytkownika
ChomiC
Kompani
 
Posty: 771
Dołączenie: 27 Paź 2004, 08:39
Miejscowość: /bin/polibasz

Postprzez Rado » 21 Lut 2005, 20:19

No przy okazji :> : WITAJ :piwo: :lol:
Awatar użytkownika
Rado
 
Posty: 26
Dołączenie: 03 Gru 2004, 21:07
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Demogorgon » 21 Lut 2005, 20:50

Witaj Kasiu :) Bo chyba tak masz na imię ??
Awatar użytkownika
Demogorgon
Kompani
 
Posty: 328
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:18
Miejscowość: Civitatis Hollandt in Borvssia

PoprzedniaNastępna

Powróć do Nowicjat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości