Turniej Korespondencyjny - Edycja V

Dział przeznaczony na rozmowy o wszystkim co strzela. Również treningi.

Turniej Korespondencyjny - Edycja V

Postprzez Gandalf » 15 Lis 2009, 16:24

I kolejna edycja korespondencyjnego.
Turniej odbędzie się w dniach 28-29.11.2009. Szczegóły wkrótce.
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=725

My swoje strzelania rozegramy w niedzielę 29.11 o godz. 11.00 na Piaskowej Górze. Chętnych do wspólnego strzelania zapraszamy.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7569
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Turniej Korespondencyjny - Edycja V

Postprzez FAZIK » 18 Lis 2009, 21:20

Już trochę doszło informacji :D
Jak się zgłoszą wszyscy ludzie to możesz dopisać uczestników z KKR.
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 6609
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: Turniej Korespondencyjny - Edycja V

Postprzez Gandalf » 29 Lis 2009, 22:05

Uwaga. Zaczynamy jutro o 10.00.

[ Dodano: 29-11-2009, 09:34 ]

Uwaga, znowu przesunięcie, tym razem na 11.00. Jeśli ktoś chce strzelać to proszę być ze mną w kontakcie, bo może się znowu przesunąć w zależności od pogody.

[ Dodano: 29-11-2009, 20:11 ]

Wyniki okręgu Koszalin. :-)
1. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 184 pkt (17/16/20/15/12/21/15/14/12/10/14/18)
2. Krzysztof "Fazik" Brzeziński 169 pkt (17/19/21/22/15/12/15/9/8/8/10/13)
3. Leszek "Haris" Jęczkowski 165 pkt (17/19/20/15/11/13/8/17/10/13/14/8)
4. Dorota "Dorotka" Janiszewska 148 pkt (21/15/15/16/11/14/10/13/10/10/8/5)
5. Adrian Gojdź 53 pkt (11/5/0/3/0/1/5/7/4/8/9/0)

[ Dodano: 29-11-2009, 22:04 ]

Są już wyniki, ale ciągle trwają jakieś tam korekty i nie ma jeszcze wyników z dwóch okręgów. Jak się ustabilizuje to wstawię listę na nasze forum. Póki co to wygląda to tak:
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=740
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7569
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Turniej Korespondencyjny - Edycja V

Postprzez FAZIK » 29 Lis 2009, 22:39

My strzelaliśmy tak sobie, ale trzeba pogratulować Dorocie, która zajęła 4 miejsce wśród Pań. Zaledwie 10 punktów dzieliło Ją od 1 miejsca :D.
Cenny nabytek dla KKR ;).
No i nie zapominajmy o Adrianie - serio to jest bardzo dobry wynik jak na 2 strzelanie tym łukiem, bez łuczniczej przeszłości. Zresztą widać to po ilości osób, które wyprzedził. :tak:
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 6609
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: Turniej Korespondencyjny - Edycja V

Postprzez Gandalf » 01 Gru 2009, 20:52

Fazik, a Dorotka kiedyś była pierwsza wśród kobiet jak dobrze pamiętam. :-)

A tu oficjalne wyniki. I nawet zauważyłem, że nasi Tuchomscy znajomi x. Francesco i Marian strzelali. O całej ekipie Słupska już nie wspomnę. :)
A tak w ogóle to porównując z poprzednimi wynikami to daliśmy z Harisem ciała. Tylko Fazik z Dorotką wykazują postępy. :)
No i brawo dla Adriana, za pierwszy występ na turnieju, w którym uczył się strzelać. :-)

Wyniki
G - łuki gołe
H - łuki historyczne
T - łuki tradycyjne

Młodzicy
1 Krzysiu Lange - KLP - T – 123 pkt
2 Mateusz Riebandt - KLP - T – 117 pkt
3 Kubuś Riebandt - KLP - T – 87 pkt
4 Wojciech Hęćka – Środa Wlkp - T - 79 pkt

Juniorzy
1 Tomasz Jaszczynski - Środa Wlkp - G - 164 pkt
2 Dominika Hęćka - Środa Wlkp - G - 146 pkt
3 Waldemar Ciesielski – Środa Wlkp -G – 93 pkt
4 Bartek Rudawski -DŁHiS -T – 89 pkt
5 Bartłomiej Sobański-Lędziny- T – 69 pkt
6 Mateusz Giza - Baszta Maślankowa- T - 62pkt
7 Karol Dydak – Zawiercie - T – 55 pkt
8 Michał Kulik- DZD- T – 43 pkt
9 Kuba Łącki-Lędziny- T – 31 pkt
10 Michał Gibała, Słupsk, niezrzeszony -T – 11 pkt
11 Piotr Błoński – Wrocław – H - 9 pkt

Kobiety
1 Zuzanka Pavlikova - Chin Shin - T – 158 pkt
2 Anna Płotycia - An - "Wieniawa /von Reihl"- T - 156 pkt
3 Dorota Czajkowska - BBŁ - T -152 pkt
4 Dorota Janiszewska – KKR- T - 148
5 Anna 'Laura' Jarasz - DZD- T – 136 pkt
6 Alina Stodulska - Gdańsk - T - 122 pkt
7 Agnieszka Sampławska - Czambulik - T – 106 pkt
8 Dominika Kiełbasa - T - 82 pkt
9 Paulina Celarek - Chałupy - T - 81 pkt
10 Anna Rinaldi de domo Walenta - T - 69 pkt
11 Martyna Olejnik-DZD- T – 56 pkt
12 Alicja Rutkiewicz - Gdańsk – T – 54 pkt
13 Jolanta Rudawska - DŁHiS- H – 51 pkt
14 Agnieszka Sobczak - bruna77 - NKT - H - 47 pkt
15 Monika Przybyła- DZD- T – 44 pkt
16 Izabela Łuszczyńska, Słupsk, BRkBV-T – 26 pkt
17 Anna Kosik - DZKwCH- H – 24 pkt
18 Asia Kotakska – yoann - Wrocław – H – 18 pkt





Mężczyźni
1 Wiesław Mamot– W-wa Siekierki – G – 242 pkt
2 Jurek Jackowski – Warszawa - T 240 pkt
3 Adam Klimek – Koziegłowy Team- G – 238 pkt
4-5 Waldemar Rewers -Środa Wlkp – G - 236 pkt
4-5 Adam Kaczmarkiewicz - BBŁ - G – 236 pkt
6 Andrzej Zabrocki - ŁDŁ- T – 226 pkt
7 Krzysztof Górnik – Baszta Maślankowa - T – 221 pkt
8 Michał Celarek - Chałupy - T – 220 pkt
9 Piotrek Gonet - Czambulik - T – 218 pkt
10 Grzesiek Bilecki - Czambulik - T - 214 pkt

11 Krzysiek Plewniak - Ivar Trzy Strzały - T – 213 pkt
12 Emil Kowalski - kserozkota - T - 211 pkt
13 Bogdan Guminski – Środa Wlkp -T – 209 pkt
14 Wojtek Rybarczyk - BBŁ - G – 206 pkt
15 Bartek Kolasiński - Czambulik - T – 202 pkt
16 Jerzy Domachowski- Środa Wlkp - G – 201 pkt
17-18 Maciek Osiecki - Czambulik - T – 198 pkt
17-18 Dariusz "Rosomak" Sadowski "Dzikie Rosomaki"- T - 198 pkt
19-20Adam Zenio– W-wa Siekierki – G – 194 pkt
19-20Krzysztof Doliński - ŁDŁ- T – 194 pkt

21-22 Maciej Morawiec - Gdańsk - T - 188 pkt
21-22 Mariusz Szamburski- Środa Wlkp - T – 188 pkt
23-24 Ryszard Rutkiewicz - Gdańsk - T - 187 pkt
23-24 Krzysztof Burzymowski – W-wa Siekierki – G – 187 pkt
25-26 Marek Ulaszewski - KLP - T – 186 pkt
25-26 Tomasz Cejmer– W-wa Siekierki – G – 186 pkt
27 Bartłomiej "Gandalf" Zielonka -KKR- T – 184 pkt
28-30 Leszek "Karibu" Sobalkowski "Dzikie Rosomaki " - T – 183 pkt
28-30 Daniel Mizieliński - Czambulik - T – 183 pkt
28-30 Dariusz Psiuk– W-wa Siekierki – H – 183 pkt


31 Andrzej Kuźniak - Koziegłowy Team - T - 180 pkt
32-34 Rafał Sosnkowski– W-wa Siekierki – G – 178 pkt
32-34 Maciej Szewczyk– W-wa Siekierki – G – 178 pkt
32-34 Wojciech Rogulski– W-wa Siekierki – T - 178 pkt
35 Adam Radziun - Czambulik - T – 177 pkt
36 Dariusz Lange - KLP - T – 175 pkt
37-38 Krzysztof Płotycia -Borschwitz - "Wieniawa /von Reihl" - 173 pkt
33-38 Jerzy Leśniewski- ŁDŁ- T – 173 pkt
39 Rafał Grudnik -Rafał z Wielunia - "Wieniawa /von Reihl" - 171 pkt
40 Krzysztof "Fazik" Brzeziński -KKR- T – 169 pkt
41 Roman Kubiatowski – Czambulik – T – 168 pkt


42 Przemysław Hęcka -Środa Wlkp - G – 167 pkt
43-44 Marcin (Kasper) Kowalczyk - KLP - T – 165 pkt
43-44 Leszek "Haris" Jęczkowski -KKR- T – 165 pkt
45 Grzegorz Kostrzewski -Lędziny-T – 164 pkt
46 Aleksander 'Axel' Jarasz- DZD- T – 163 pkt
47 Wojciech Rewers – Środa Wlkp - T – 162 pkt
48 Krzysztof Riebandt - - KLP - T – 159 pkt
49 Franciszek Pudlewski- DCHzT - T – 158 pkt
50 Rafał st11 - Wrocław - T – 157 pkt
51 Marian Friede- DCHzT- T – 152 pkt

52 Andrzej Szkwarkowski – Wrocław – T – 150 pkt
53 Arkadiusz ' Kirszniok' Wachowicz- DZD- T – 142 pkt
54 Mikołaj Chałuszczuk - Gdańsk - T - 141 pkt
55 Jacek Świętnicki - Gdańsk - T - 139 pkt
56 Andrzej Rudawski - DŁHiS -T – 137 pkt
57 Andrzej Paciorkowski – Baszta Maślankowa- T – 134 pkt
58 Szczepan Miliński(Szczepan), BRkBV- T – 133 pkt
59 Piotr Merecki(Meras), Słupsk, BRkBV - T – 132 pkt
60 Artur Krzeszewski - KLP - T – 131 pkt

61-62 Krystian Majek- Środa Wlkp -T – 129 pkt
61-62 Mariusz Kazik- Zawiercie - T – 129 pkt
63 Robert Kazik- Zawiercie - T – 128 pkt
64-65 Jakub Ziółkowski - NKT - T - 126 pkt
64-65 Marcin "Odo" Krawczyk- Zawiercie - T – 126 pkt
66 Tadeusz Majdura – DŁHiS -T – 125 pkt
67 Piotr Słowik– W-wa Siekierki – G - 123 pkt
68 Piotr Kiedos, Słupsk, BRkBV-T – 122 pkt
69 Karol Sekuła- ŁDŁ-T – 121 pkt
70 Jarosław "Jazar" Gorzałka "Dzikie Rosomaki"- T – 114 pkt

71 Michał Słowik– W-wa Siekierki – G - 110 pkt
72 Tomasz 'Aust' Wawrzyszko- DZD- T – 108 pkt
73 Stanisław Sobański-Lędziny - T – 106 pkt
74-75 Tomasz "Dydy" Dydak- Zawiercie - T – 92 pkt
74-75 Darek Pyka- ŁDŁ- T – 92 pkt
76 Kamil Pajdo - DZKwCH -H – 91 pkt
77 Tomasz Gęsikowski- ŁDŁ-T – 89 pkt
78-79 Błażej Prusiecki - T - 83 pkt
78-79 Janusz Struzik -Lędziny – T – 83 pkt
80 Marek 'Olo' Garbacik - DZD- T – 82 pkt

81-82 Leszek Giza - Baszta Maślankowa – T - 81pkt
81-82 Mateusz 'Iko' Przybyła- DZD- T – 81 pkt
83 Grzegorz Kozioł- DZD- T – 78 pkt
84-85 Arkadiusz 'Best' Pałka- DZD - T – 77 pkt
84-85 Wojtek Kruszyński -Lędziny-T – 77 pkt
86-87 Tomasz Dyjas - DŁHiS- T – 76 pkt
86-87 Filip Białożyński, Słupsk-T – 76 pkt
88-89 Robert Bojanowski - Gdańsk - T – 75 pkt
88-89 Konrad Ostrowski, Słupsk, BRkBV-T – 75 pkt
90 Krzysztof Zarębski - chaos666 - T - 69 pkt

91-92 Łukasz Golla - KLP - T – 65 pkt
91-92 Bartosz Szczęśniak, Słupsk-T -65 pkt
93 Michał Malanowski - DZKwCH -T – 64 pkt
94 Adrian Cisakowski, Słupsk, BRkBV-T – 61 pkt
95 Adrian Gojdź – KKR- T – 53 pkt
96 Paweł Nowacki – Wrocław - claymor - H – 52 pkt
97 Michał Czarnecki - BSN – T – 47 pkt
98 Igor Wyderski - DZKwCH-T – 42 pkt
99 Krzysztof Czyż - BRKG - H - 40 pkt
100 Piotr Matuski, Słupsk - T – 18 pkt
101 Wiktor Czerwiakowski – Słupsk – T – 17 pkt
102 Mieszko Gazda - BSN – T – 16 pkt

Wyniki nadesłane po terminie:
Karol Pisarkiewicz - 217 T, 200 H
Andrzej Janulis - 139 T,
młodzicy :
Mateusz Kotewicz - 79 G,
Tomek Słoński - 36 G.

NKT - Najemna Kompania Toruńska
BRKG - Bractwo Rycerskie Komturii grudziądzkiej
BBŁ - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
DŁHiS - Drużyna łucznicza Hultaje i Swawolnicy
DZKwCH -Drużyna Zamku Królewskiego w Chęcinach
KLP - Konfraternia Lwów Puckich
DCHzT - Drużyna Chocimierza z Tuchomia
BRkBV - Słupsk, Bractwo Rycerskie księcia Bogusława V
ŁDŁ- Łużycka Drużyna Łucznicza
BSN - Bractwo Słowiańskie 'Niedźwiedzie'
DZD - Drużyna Zabrzańskich Drabów
KKR – Koszalińska Kompania Rycerska
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7569
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Turniej Korespondencyjny - Edycja V

Postprzez FAZIK » 01 Gru 2009, 22:39

Gandalf napisał(a):Fazik, a Dorotka kiedyś była pierwsza wśród kobiet jak dobrze pamiętam. :-)


Zainteresowana zaprzecza ;). Kiedyś była 2 gdzieś w jakimś turnieju za Anarioną. Tu to inna klasa ;).

ps
temat na bydgoskich łucznikach się był i skasował :P
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 6609
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: Turniej Korespondencyjny - Edycja V

Postprzez Gandalf » 01 Gru 2009, 23:09

FAZIK napisał(a):
Gandalf napisał(a):Fazik, a Dorotka kiedyś była pierwsza wśród kobiet jak dobrze pamiętam. :-)

Zainteresowana zaprzecza ;).

Zainteresowana się nie zna. :-)
Polecam wyniki I Korespondencyjnego.
A temat przypadkiem skasowali, ale jest na nowo. :-)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7569
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Turniej Korespondencyjny - Edycja V

Postprzez FAZIK » 02 Gru 2009, 09:04

Gandalf napisał(a):Zainteresowana się nie zna. :-)


Zainteresowana dziękuje za zainteresowanie ;)
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 6609
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: Turniej Korespondencyjny - Edycja V

Postprzez Haris » 02 Gru 2009, 10:48

Gratulacje dla Zainteresowanej.
Chociaż wlaściwie za co ? ... I tak wiemy, że jest najlepsza, niepowtarzalna, wspaniała, kulturalna i wiele wiele innych .... :-)
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 3876
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Re: Turniej Korespondencyjny - Edycja V

Postprzez Dragon » 02 Gru 2009, 19:00

Zdjęcia z turnieju

4.JPG
4.JPG (174.95 KiB) Obejrzany 6694 razy


5.JPG
5.JPG (213.7 KiB) Obejrzany 6694 razy


6.JPG
6.JPG (225.96 KiB) Obejrzany 6694 razy


Przepraszam, że tak późno, ale nie mogłem znaleźć kabla od telefonu :P

[ Dodano: 02-12-2009, 20:00 ]

4.JPG
4.JPG (174.95 KiB) Obejrzany 6694 razy


5.JPG
5.JPG (213.7 KiB) Obejrzany 6694 razy


6.JPG
6.JPG (225.96 KiB) Obejrzany 6694 razy
Załączniki
3.JPG
3.JPG (190.4 KiB) Obejrzany 6694 razy
2.JPG
2.JPG (200.77 KiB) Obejrzany 6694 razy
1.JPG
1.JPG (184.67 KiB) Obejrzany 6694 razy
Wszystkie drogi prowadzą przed siebie
Awatar użytkownika
Dragon
Kompani
 
Posty: 453
Dołączenie: 09 Kwi 2008, 16:33
Miejscowość: Koszalin


Powróć do Łucznictwo, artyleria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość