Fazik, a Dorotka kiedyś była pierwsza wśród kobiet jak dobrze pamiętam.
A tu oficjalne wyniki. I nawet zauważyłem, że nasi Tuchomscy znajomi x. Francesco i Marian strzelali. O całej ekipie Słupska już nie wspomnę.
A tak w ogóle to porównując z poprzednimi wynikami to daliśmy z Harisem ciała. Tylko Fazik z Dorotką wykazują postępy.
No i brawo dla Adriana, za pierwszy występ na turnieju, w którym uczył się strzelać.
Wyniki
G - łuki gołe
H - łuki historyczne
T - łuki tradycyjne
Młodzicy
1 Krzysiu Lange - KLP - T – 123 pkt
2 Mateusz Riebandt - KLP - T – 117 pkt
3 Kubuś Riebandt - KLP - T – 87 pkt
4 Wojciech Hęćka – Środa Wlkp - T - 79 pkt
Juniorzy
1 Tomasz Jaszczynski - Środa Wlkp - G - 164 pkt
2 Dominika Hęćka - Środa Wlkp - G - 146 pkt
3 Waldemar Ciesielski – Środa Wlkp -G – 93 pkt
4 Bartek Rudawski -DŁHiS -T – 89 pkt
5 Bartłomiej Sobański-Lędziny- T – 69 pkt
6 Mateusz Giza - Baszta Maślankowa- T - 62pkt
7 Karol Dydak – Zawiercie - T – 55 pkt
8 Michał Kulik- DZD- T – 43 pkt
9 Kuba Łącki-Lędziny- T – 31 pkt
10 Michał Gibała, Słupsk, niezrzeszony -T – 11 pkt
11 Piotr Błoński – Wrocław – H - 9 pkt
Kobiety
1 Zuzanka Pavlikova - Chin Shin - T – 158 pkt
2 Anna Płotycia - An - "Wieniawa /von Reihl"- T - 156 pkt
3 Dorota Czajkowska - BBŁ - T -152 pkt
4 Dorota Janiszewska – KKR- T - 1485 Anna 'Laura' Jarasz - DZD- T – 136 pkt
6 Alina Stodulska - Gdańsk - T - 122 pkt
7 Agnieszka Sampławska - Czambulik - T – 106 pkt
8 Dominika Kiełbasa - T - 82 pkt
9 Paulina Celarek - Chałupy - T - 81 pkt
10 Anna Rinaldi de domo Walenta - T - 69 pkt
11 Martyna Olejnik-DZD- T – 56 pkt
12 Alicja Rutkiewicz - Gdańsk – T – 54 pkt
13 Jolanta Rudawska - DŁHiS- H – 51 pkt
14 Agnieszka Sobczak - bruna77 - NKT - H - 47 pkt
15 Monika Przybyła- DZD- T – 44 pkt
16 Izabela Łuszczyńska, Słupsk, BRkBV-T – 26 pkt
17 Anna Kosik - DZKwCH- H – 24 pkt
18 Asia Kotakska – yoann - Wrocław – H – 18 pkt
Mężczyźni
1 Wiesław Mamot– W-wa Siekierki – G – 242 pkt
2 Jurek Jackowski – Warszawa - T 240 pkt
3 Adam Klimek – Koziegłowy Team- G – 238 pkt
4-5 Waldemar Rewers -Środa Wlkp – G - 236 pkt
4-5 Adam Kaczmarkiewicz - BBŁ - G – 236 pkt
6 Andrzej Zabrocki - ŁDŁ- T – 226 pkt
7 Krzysztof Górnik – Baszta Maślankowa - T – 221 pkt
8 Michał Celarek - Chałupy - T – 220 pkt
9 Piotrek Gonet - Czambulik - T – 218 pkt
10 Grzesiek Bilecki - Czambulik - T - 214 pkt
11 Krzysiek Plewniak - Ivar Trzy Strzały - T – 213 pkt
12 Emil Kowalski - kserozkota - T - 211 pkt
13 Bogdan Guminski – Środa Wlkp -T – 209 pkt
14 Wojtek Rybarczyk - BBŁ - G – 206 pkt
15 Bartek Kolasiński - Czambulik - T – 202 pkt
16 Jerzy Domachowski- Środa Wlkp - G – 201 pkt
17-18 Maciek Osiecki - Czambulik - T – 198 pkt
17-18 Dariusz "Rosomak" Sadowski "Dzikie Rosomaki"- T - 198 pkt
19-20Adam Zenio– W-wa Siekierki – G – 194 pkt
19-20Krzysztof Doliński - ŁDŁ- T – 194 pkt
21-22 Maciej Morawiec - Gdańsk - T - 188 pkt
21-22 Mariusz Szamburski- Środa Wlkp - T – 188 pkt
23-24 Ryszard Rutkiewicz - Gdańsk - T - 187 pkt
23-24 Krzysztof Burzymowski – W-wa Siekierki – G – 187 pkt
25-26 Marek Ulaszewski - KLP - T – 186 pkt
25-26 Tomasz Cejmer– W-wa Siekierki – G – 186 pkt
27 Bartłomiej "Gandalf" Zielonka -KKR- T – 184 pkt28-30 Leszek "Karibu" Sobalkowski "Dzikie Rosomaki " - T – 183 pkt
28-30 Daniel Mizieliński - Czambulik - T – 183 pkt
28-30 Dariusz Psiuk– W-wa Siekierki – H – 183 pkt
31 Andrzej Kuźniak - Koziegłowy Team - T - 180 pkt
32-34 Rafał Sosnkowski– W-wa Siekierki – G – 178 pkt
32-34 Maciej Szewczyk– W-wa Siekierki – G – 178 pkt
32-34 Wojciech Rogulski– W-wa Siekierki – T - 178 pkt
35 Adam Radziun - Czambulik - T – 177 pkt
36 Dariusz Lange - KLP - T – 175 pkt
37-38 Krzysztof Płotycia -Borschwitz - "Wieniawa /von Reihl" - 173 pkt
33-38 Jerzy Leśniewski- ŁDŁ- T – 173 pkt
39 Rafał Grudnik -Rafał z Wielunia - "Wieniawa /von Reihl" - 171 pkt
40 Krzysztof "Fazik" Brzeziński -KKR- T – 169 pkt41 Roman Kubiatowski – Czambulik – T – 168 pkt
42 Przemysław Hęcka -Środa Wlkp - G – 167 pkt
43-44 Marcin (Kasper) Kowalczyk - KLP - T – 165 pkt
43-44 Leszek "Haris" Jęczkowski -KKR- T – 165 pkt45 Grzegorz Kostrzewski -Lędziny-T – 164 pkt
46 Aleksander 'Axel' Jarasz- DZD- T – 163 pkt
47 Wojciech Rewers – Środa Wlkp - T – 162 pkt
48 Krzysztof Riebandt - - KLP - T – 159 pkt
49 Franciszek Pudlewski- DCHzT - T – 158 pkt
50 Rafał st11 - Wrocław - T – 157 pkt
51 Marian Friede- DCHzT- T – 152 pkt
52 Andrzej Szkwarkowski – Wrocław – T – 150 pkt
53 Arkadiusz ' Kirszniok' Wachowicz- DZD- T – 142 pkt
54 Mikołaj Chałuszczuk - Gdańsk - T - 141 pkt
55 Jacek Świętnicki - Gdańsk - T - 139 pkt
56 Andrzej Rudawski - DŁHiS -T – 137 pkt
57 Andrzej Paciorkowski – Baszta Maślankowa- T – 134 pkt
58 Szczepan Miliński(Szczepan), BRkBV- T – 133 pkt
59 Piotr Merecki(Meras), Słupsk, BRkBV - T – 132 pkt
60 Artur Krzeszewski - KLP - T – 131 pkt
61-62 Krystian Majek- Środa Wlkp -T – 129 pkt
61-62 Mariusz Kazik- Zawiercie - T – 129 pkt
63 Robert Kazik- Zawiercie - T – 128 pkt
64-65 Jakub Ziółkowski - NKT - T - 126 pkt
64-65 Marcin "Odo" Krawczyk- Zawiercie - T – 126 pkt
66 Tadeusz Majdura – DŁHiS -T – 125 pkt
67 Piotr Słowik– W-wa Siekierki – G - 123 pkt
68 Piotr Kiedos, Słupsk, BRkBV-T – 122 pkt
69 Karol Sekuła- ŁDŁ-T – 121 pkt
70 Jarosław "Jazar" Gorzałka "Dzikie Rosomaki"- T – 114 pkt
71 Michał Słowik– W-wa Siekierki – G - 110 pkt
72 Tomasz 'Aust' Wawrzyszko- DZD- T – 108 pkt
73 Stanisław Sobański-Lędziny - T – 106 pkt
74-75 Tomasz "Dydy" Dydak- Zawiercie - T – 92 pkt
74-75 Darek Pyka- ŁDŁ- T – 92 pkt
76 Kamil Pajdo - DZKwCH -H – 91 pkt
77 Tomasz Gęsikowski- ŁDŁ-T – 89 pkt
78-79 Błażej Prusiecki - T - 83 pkt
78-79 Janusz Struzik -Lędziny – T – 83 pkt
80 Marek 'Olo' Garbacik - DZD- T – 82 pkt
81-82 Leszek Giza - Baszta Maślankowa – T - 81pkt
81-82 Mateusz 'Iko' Przybyła- DZD- T – 81 pkt
83 Grzegorz Kozioł- DZD- T – 78 pkt
84-85 Arkadiusz 'Best' Pałka- DZD - T – 77 pkt
84-85 Wojtek Kruszyński -Lędziny-T – 77 pkt
86-87 Tomasz Dyjas - DŁHiS- T – 76 pkt
86-87 Filip Białożyński, Słupsk-T – 76 pkt
88-89 Robert Bojanowski - Gdańsk - T – 75 pkt
88-89 Konrad Ostrowski, Słupsk, BRkBV-T – 75 pkt
90 Krzysztof Zarębski - chaos666 - T - 69 pkt
91-92 Łukasz Golla - KLP - T – 65 pkt
91-92 Bartosz Szczęśniak, Słupsk-T -65 pkt
93 Michał Malanowski - DZKwCH -T – 64 pkt
94 Adrian Cisakowski, Słupsk, BRkBV-T – 61 pkt
95 Adrian Gojdź – KKR- T – 53 pkt96 Paweł Nowacki – Wrocław - claymor - H – 52 pkt
97 Michał Czarnecki - BSN – T – 47 pkt
98 Igor Wyderski - DZKwCH-T – 42 pkt
99 Krzysztof Czyż - BRKG - H - 40 pkt
100 Piotr Matuski, Słupsk - T – 18 pkt
101 Wiktor Czerwiakowski – Słupsk – T – 17 pkt
102 Mieszko Gazda - BSN – T – 16 pkt
Wyniki nadesłane po terminie:
Karol Pisarkiewicz - 217 T, 200 H
Andrzej Janulis - 139 T,
młodzicy :
Mateusz Kotewicz - 79 G,
Tomek Słoński - 36 G.
NKT - Najemna Kompania Toruńska
BRKG - Bractwo Rycerskie Komturii grudziądzkiej
BBŁ - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
DŁHiS - Drużyna łucznicza Hultaje i Swawolnicy
DZKwCH -Drużyna Zamku Królewskiego w Chęcinach
KLP - Konfraternia Lwów Puckich
DCHzT - Drużyna Chocimierza z Tuchomia
BRkBV - Słupsk, Bractwo Rycerskie księcia Bogusława V
ŁDŁ- Łużycka Drużyna Łucznicza
BSN - Bractwo Słowiańskie 'Niedźwiedzie'
DZD - Drużyna Zabrzańskich Drabów
KKR – Koszalińska Kompania Rycerska