Turniej Korespondencyjny - Zestawienie Wyników
Wysłany: 23 Mar 2013, 18:42
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=736
*EDYTKA*
Rozmawiałem z Bograider'em i napisał iż zrobi aktualizację do XI edycji włącznie jeszcze w tym miesiącu .
*edytka*
Aktualizacji nie widać .
Umarło.
Generalnie ze względu na RODO wszystkie linki z poprzednich turniejów korespondencyjnych zostały usunięte. Zostały dla potomności tylko te nasze wyniki ...
No i tylko nasze edycja po edycji (z datami i linkami do odpowiednich tematów dla potomności ):
I Turniej Korespondencyjny 15-16.12.2007:
1. Robert Joński 203 pkt (18/18/21/19/16/20/17/17/10/15/17/15)
2. Gandalf 191 pkt (18/19/16/18/17/17/16/18/17/13/11/11)
3. Maciej Oleksy 172 pkt (20/22/16/15/15/18/11/5/15/9/11/15)
4. Fazik 128 pkt (13/9/10/12/9/12/16/12/5/19/3/8)
5. Dorotka 115 pkt (13/12/14/11/9/13/11/5/3/10/9/5)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=395
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=997
II Turniej Korespondencyjny 9-10.02.2008:
1. Robert Joński 188 pkt (19/19/19/18/18/16/14/19/15/8/17/6)
2. Gandalf 183 pkt (18/23/18/14/12/12/13/17/16/15/9/16)
3. Maciej Oleksy 160 pkt (19/18/22/15/9/14/12/11/6/7/12/15)
4-5. Anariona 136 pkt (15/15/14/14/10/14/12/20/10/4/2/6)
4-5. Leszek Jęczkowski 136 pkt (14/16/19/12/9/1/11/12/5/10/13/14)
6. Krzysztof Brzeziński 134 pkt (18/15/18/15/10/14/6/16/6/1/6/9)
7. Józef Majchrzak 124 pkt (16/14/5/12/8/9/9/4/13/11/14/9)
8. Chrystian Cysewski 110 pkt (10/12/14/6/12/12/6/11/2/7/12/6)
9. Dorotka 104 pkt (19/6/12/8/9/10/4/14/0/4/9/9)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=424
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1024
III Turniej Korespondencyjny 25-26.10.2008:
1. Leszek "Haris" Jęczkowski 196 pkt (20/21/23/19/11/19/16/14/15/11/13/14)
2. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 193 pkt (17/18/16/22/17/12/17/15/13/16/14/16)
3. Michał Danes 149 pkt (18/14/15/19/14/11/5/14/13/13/8/5)
4. Agata "Gollum" Zapor 117 pkt (11/5/12/15/16/11/9/12/5/5/8/8)
5. Maciej Pawłowski 116 pk (14/12/13/19/13/3/6/15/3/11/3/4)
6. Eryk "Teguris" Gnaciński 58 pkt (5/15/6/8/9/6/2/0/0/7/0/0)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=528
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1140
IV Turniej Korespondencyjny 24-25.01.09:
1. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 204 pkt (19/21/20/19/16/19/17/22/16/18/10/7)
2. Leszek "Haris" Jęczkowski 183 pkt (20/20/19/16/18/17/20/17/10/7/10/9)
3. Cezary Sierzputowski 165 pkt (19/18/16/16/16/12/13/9/14/13/12/7)
4. Michał Danes 159 pkt (15/12/17/21/14/18/14/16/8/5/4/15)
5. Szymon Pytel 152 pkt (14/20/14/17/11/11/12/12/11/13/6/11)
6. Szczepan Miliński 147 pkt (16/12/9/17/10/12/16/13/10/9/12/11)
7. Krzysztof "Fazik" Brzeziński 145 pkt (14/16/13/14/7/19/15/10/5/8/12/12)
8. Grzegorz Budnik 135 pkt (10/15/14/14/10/4/15/9/13/12/8/11)
9. Maciej Pytel 119 pkt (13/9/16/15/10/8/9/12/8/3/15/1)
10. Bartosz "ChomiC" Wojcieszek 70 pkt (15/12/10/13/7/5/1/2/3/2/-/-)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=556
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1180
V Turniej Korespondencyjny 28-29.11.2009:
1. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 184 pkt (17/16/20/15/12/21/15/14/12/10/14/18)
2. Krzysztof "Fazik" Brzeziński 169 pkt (17/19/21/22/15/12/15/9/8/8/10/13)
3. Leszek "Haris" Jęczkowski 165 pkt (17/19/20/15/11/13/8/17/10/13/14/8)
4. Dorota "Dorotka" Janiszewska 148 pkt (21/15/15/16/11/14/10/13/10/10/8/5)
5. Adrian Gojdź 53 pkt (11/5/0/3/0/1/5/7/4/8/9/0)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=740
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1311
VI Turniej Korespondencyjny 27-28.02.2010:
1. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 188 pkt (18/21/16/19/18/15/14/18/8/15/15/11)
2. Leszek "Haris" Jęczkowski (KKR) 186 pkt (17/19/18/19/17/15/16/16/13/6/14/16)
3. Krzysztof "Fazik" Brzeziński 183 pkt (13/15/15/19/16/15/17/13/15/15/12/18)
4. Dorota "Dorotka" Janiszewska 172 pkt (17/18/17/17/15/13/18/17/4/15/9/12)
5. Robert Joński 162 pkt (14/16/16/14/17/17/14/12/13/5/15/9)
6. Adrian Gojdź 63 pkt (12/4/10/5/2/5/7/3/3/4/5/3)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=757
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1329
VII Turniej Korespondencyjny 11-12.12.2010:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński (KKR) 192 pkt (19/21/21/22/16/11/16/16/15/12/11/12)
2. Leszek "Haris" Jęczkowski (KKR) 191 pkt (20/19/22/19/13/16/13/11/13/14/16/15)
3. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka (KKR) 187 pkt (17/13/21/20/19/16/14/16/10/14/11/16)
4. Dorota "Dorotka" Janiszewska (KKR) 147 pkt (16/20/13/18/7/10/15/15/4/9/11/9)
4. Paweł Zienowicz (Koszalin) 147 pkt (21/12/13/6/17/13/14/10/10/9/14/8)
6. Jarek Draws (MM) 120 pkt (14/16/11/17/8/9/9/14/4/10/0/8)
7. Marcin Szreder (DGCh) 109 pkt (16/14/18/10/11/11/4/10/2/3/2/8)
8. Dominik Szafarczyk (Koszalin) 72 pkt (9/5/6/10/7/11/2/3/5/7/5/2)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=853
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1410
VIII Turniej Korespondencyjny 5-6.03.2011:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński 192 pkt (22/20/16/20/16/16/22/14/13/8/14/11)
2. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 174 pkt (20/15/23/16/16/9/13/11/5/14/15/17)
3. Dorota "Dorotka" Janiszewska 144 pkt (19/20/16/10/5/18/9/8/7/11/14/7)
4. Michał Danes 89 pkt (14/14/14/3/0/8/9/7/3/6/0/11)
5. Kaja Krzysiek 82 pkt (9/8/8/10/8/4/0/11/1/9/8/6)
6-7. Dominik Szafarczyk 52 pkt (7/4/4/4/5/10/5/8/2/2/1/0)
6-7. Monika Hornung 52 pkt (7/13/5/6/4/7/0/5/1/4/0/0)
8. Weronika Grzystek 34 pkt (3/8/2/14/0/0/0/3/0/1/0/3)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=881
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1436
IX Turniej Korespondencyjny 03-04.12.2011:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński 195 pkt (19/17/19/17/19/16/17/18/6/14/17/16)
2. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 163 pkt (19/16/17/17/16/13/14/12/15/6/9/9)
3. Maciej Oleksy 138 pkt (13/15/9/17/10/9/12/9/8/8/17/11)
4. Michał Danes 127 pkt (12/13/15/18/2/17/12/5/9/11/4/9)
5. Marek Brzeziński 124 pkt (5/22/13/19/13/13/12/8/0/4/7/8)
6. Dorota "Dorotka" Janiszewska 116 pkt (15/10/19/9/2/9/10/11/6/6/10/9)
7. Dominik Szafarczyk 73 pkt (7/8/13/12/2/7/3/3/2/7/2/7)
8. Kamil Paszewski 22 pkt (1/2/6/3/2/0/0/1/0/4/0/3)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=965
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1541
X Turniej Korespondencyjny 18-19.02.2012:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński 211 pkt (21/18/17/20/21/20/21/20/10/16/15/12)
2. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 203 pkt (17/21/19/19/20/16/15/19/12/15/15/15)
3. Michał Danes 143 pkt (18/12/14/16/12/14/17/17/9/5/1/8)
4. Dorota "Dorotka" Janiszewska 115 pkt (15/8/16/15/5/6/14/7/8/13/3/5)
5. Marek Czerski 63 pkt (12/7/7/18/3/7/4/3/2/-/-/-)
6. Hanna Gilewska 41 pkt (6/2/0/9/3/4/3/1/3/0/8/2)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=1004
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1571
XI Turniej Korespondencyjny 15-16.12.2012:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński (KKR) 236 pkt (21/20/22/19/21/18/21/16/22/18/18/20)
2. Robert Frank (KKR) 204 pkt (19/18/20/19/13/18/20/19/14/14/15/15)
3. Leszek "Haris" Jęczkowski (KKR) 186 pkt (14/17/19/17/17/15/17/8/13/18/14/17)
4. Adrian Pietrzycki (Koszalin) 173 pkt (13/16/21/20/15/18/17/17/9/13/6/8) Łuk tradycyjny-myśliwski
5. Jan Kuciński (Dąbrowa) 172 pkt (17/18/13/18/7/17/21/18/18/9/11/5)
6. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka (KKR) 165 pkt (13/17/18/17/13/14/8/14/17/6/14/14)
7. Michał Danes (KKR) 159 pkt (17/21/19/18/10/14/7/10/11/10/11/11)
8. Dorota "Dorotka" Janiszewska (KKR) 147 pkt (21/15/19/17/14/13/5/7/7/5/11/13)
9. Magdalena Pietrzycka (Koszalin) 109 pkt (9/11/14/10/19/10/7/11/4/10/0/4)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=1084
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1699
XII Turniej Korespondencyjny 23-24.03.2013:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński 219 pkt (19/21/23/22/17/19/22/16/20/12/10/18)
2. Robert "Franek" Frank 196 pkt (15/20/22/21/13/16/15/16/7/14/16/21)
3. Michał Danes 142 pkt (17/16/16/9/7/13/12/10/9/10/15/8)
4. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 113 pkt (12/9/11/11/12/9/10/11/8/8/7/5)
5. Dorota "Dorotka" Janiszewska 98 pkt (8/17/11/10/5/7/1/6/11/8/8/6) Łuk tradycyjny-myśliwski (ze względu na aluminiowe strzały)
6. Dominik Szafarczyk 70 pkt (12/8/11/4/7/7/4/4/1/6/2/4) Łuk tradycyjny-myśliwski (ze względu na aluminiowe strzały)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=1112
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1735
XIII Turniej Korespondencyjny 14-15.12.2013:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński (KKR) 251 pkt (24/21/22/23/21/21/21/20/19/20/21/18)
2. Leszek "Haris" Jęczkowski (KKR) 228 pkt (21/20/20/22/17/20/20/18/17/17/19/17)
3. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka (KKR) 213 pkt (22/20/18/17/22/18/19/19/14/16/13/15)
4. Dorota "Dorotka" Janiszewska (KKR) 188 pkt (15/17/15/15/16/16/14/19/14/16/14/17) Łuk tradycyjny-myśliwski (ze względu na aluminiowe strzały)
5. Monika Frank (KKR) 83 pkt (9/9/10/10/12/5/6/7/3/3/4/5)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=1213
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1856
XIV Turniej Korespondencyjny 15-16.03.2014:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński 234 pkt (23/21/23/22/18/20/21/16/16/15/18/21)
2. Jan Kuciński 219 pkt (21/19/21/21/19/17/19/20/16/12/15/19)
3. Leszek "Haris" Jęczkowski 206 pkt (21/17/19/25/19/19/21/18/17/9/9/12)
4. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 203 pkt (22/16/20/17/21/14/19/20/10/15/12/17)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=1246
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1906
XV Turniej Korespondencyjny 29-30.11.2014:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński 200 pkt (22/22/21/21/19/15/15/14/8/16/12/15)
2. Jan Kuciński 184 pkt (20/20/20/20/18/14/15/13/11/10/15/8)
3. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 179 pkt (20/18/16/18/14/10/15/12/16/15/12/13)
4. Dorota "Dorotka" Janiszewska 122 pkt (18/19/11/14/8/5/12/7/5/7/9/7)
5. Michał Danes 117 pkt (18/17/14/14/6/10/11/4/0/9/9/5)
6. Mateusz Labuda 95 pkt (11/13/15/7/6/9/4/8/8/6/4/4)
7. Anita Nowicka 82 pkt (10/15/14/9/6/12/0/4/0/4/4/4)
8. Maria "MaRysia" Buss 60 pkt (10/7/8/2/6/7/6/4/2/1/2/5)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=1479
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1982
XVI Turniej Korespondencyjny 7-8.03.2015:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński 230 pkt (20/21/20/18/22/17/21/20/20/16/14/21)
2. Robert Frank 217 pkt (18/19/19/23/20/18/19/20/13/20/9/19)
3. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 205 pkt (19/23/22/17/17/20/16/17/16/17/13/8)
4. Jan Kuciński 200 pkt (20/19/19/23/12/10/18/22/15/10/14/18)
5. Leszek "Haris" Jęczkowski 183 pkt(22/20/18/16/21/8 /19/14/17/7/12/9)
6. Anita Nowicka 139 pkt (18/13/16/17/5/10/17/11/10/12/6/4)
7. Dorota "Dorotka" Janiszewska 128 pkt (15/10/12/14/9/10/12/11/11/7/9/8)
8. Mateusz Labuda 116 pkt (14/12/15/13/10/13/12/7/3/5/6/6)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=1505
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=2016
XVII Runda Turnieju Korespondencyjnego 5-6.12.2015:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński 246 pkt (22/24/21/21/21/21/21/20/14/19/20/22)
2-3. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 192 pkt (16/19/20/21/17/15/12/16/14/16/10/16)
2-3. Leszek "Haris" Jęczkowski 192 pkt (18/16/23/18/16/17/20/15/10/13/13/13)
4. Anita Nowicka 128 pkt (11/17/10/19/10/9/13/12/16/4/3/4)
5. Dorota "Dorotka" Janiszewska 117 pkt (8/18/10/13/7/12/8/13/6/4/6/12)
6. Adrian Gojdź 92 pkt (6/7/12/18/6/13/4/1/1/9/4/11)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=1557
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=2133
XVIII Runda Turnieju Korespondencyjnego 19-20.03.2016:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński (KKR) 213 pkt (19/14/20/19/17/20/18/13/16/19/19/19)
2. Robert "Franek" Frank (KKR) 198 pkt (22/19/20/19/12/17/18/19/8/13/11/20)
3. Leszek "Haris" Jęczkowski (KKR) 190 pkt (20/15/17/22/15/13/15/14/16/14/13/16)
4. Michał Danes (KKR) 179 pkt (17/19/21/21/3/13/16/18/10/16/16/9)
4. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka (KKR) 179 pkt (17/16/19/16/19/12/15/18/11/18/8/10)
6. Anita Nowicka (KKR) 132 pkt (18/15/14/18/17/13/13/3/4/5/8/4)
7. Mateusz Labuda (KKR) 86 pkt (8/10/14/13/2/4/7/2/5/7/8/6)
8. Adrian Gojdź (KKR) 60 pkt (10/2/9/5/4/4/8/6/5/0/1/6)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=1574
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=2176
XIX Runda Turnieju Korespondencyjnego 10-11.12.2016:
1. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka (KKR) 207 pkt (22/17/19/15/15/16/18/19/17/16/20/13)
2. Krzysztof "Fazik" Brzeziński (KKR) 197 pkt (17/16/12/20/20/15/17/20/21/13/14/12)
3. Anita Nowicka (KKR) 147 pkt (14/18/9/18/13/15/12/11/12/11/6/8)
4. Adrian Gojdź (KKR) 92 pkt (10/8/10/17/10/6/7/5/9/8/2/0)
5. Bogusława "Bognaa" Deryło (KKR) 87 pkt (5/10/17/7/7/3/2/10/13/8/4/1)
6. Marta "Mara" Sterna (KKR) 70 pkt (16/11/8/8/6/3/5/3/4/6/0/0)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=1620
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=2330
XX Runda Turnieju Korespondencyjnego 25-26.03.2017:
1. H Leszek "Haris" Jęczkowski 191 (16/19/17/19/17/20/17/20/15/9/9/13)
2. TM Bartłomiej "Gandalf" Zielonka 187 (16/16/15/19/15/20/15/9/18/18/12/14)
3. T Krzysztof "FAZIK" Brzeziński 179 (22/15/16/13/15/14/12/16/20/9/14/13)
4. T Anita Nowicka 127 (14/8/15/16/12/9/7/10/6/12/9/9)
5. T Adrian Gojdź 117 (6/10/8/15/10/13/9/4/9/7/12/14)
6. T Mariusz Popis 102 (7/10/11/10/7/7/9/10/7/6/11/7)
7. T Mateusz "Sambor" Labuda 83 (7/9/9/6/4/15/11/10/4/2/5/1)
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=1640
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=2366
XXI Runda Turnieju Korespondecyjnego 9-10.12.2017:
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński (KKR) 207 pkt (21/21/21/17/19/19/18/19/15/17/9/11) TM
2. Leszek "Haris" Jęczkowski (KKR) 196 pkt (15/22/15/14/21/21/15/18/17/9/14/15) T
3. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka (KKR) 165 pkt (6/18/18/19/15/12/13/17/16/10/10/11) T
4. Mariusz Popis (Koszalin) 155 pkt (15/18/11/13/13/16/17/13/10/10/9/10) TM
5. Adam "Pegaz" Skonieczny (KKR) 142 pkt (16/14/11/16/9/9/15/18/8/10/10/6) TM
6. Dorota "Dorotka" Janiszewska (KKR) 125 pkt (11/12/9/15/7/11/12/13/10/13/5/7) TM
7. Michał Danes (KKR) 118 pkt (15/10/11/12/5/14/9/13/9/6/8/6) TM
8. Mateusz "Sambor" Labuda (KKR) 103 pkt (10/17/6/13/9/11/7/8/3/2/9/8) TM
9. Karol "Deuter" Zawiślak (Koszalin) 76 pkt (5/10/11/10/9/3/5/9/1/3/7/3) TM
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?t=1682
http://www.kkr.nsc.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=2505
XXII Runda Turieju Korespondecyjnego 7-8.04.2018:
1. TM Krzysztof "FAZIK" Brzeziński 185 (18/19/16/18/17/17/20/17/9/12/11/11)
2. H Leszek "Haris" Jęczkowski (KKR) 184 pkt (25/18/15/16/17/16/16/16/14/15/9/7)
3. T Bartłomiej "Gandalf" Zielonka (KKR) 171 pkt (18/16/15/11/15/14/15/17/10/15/13/12)
4. T Mateusz Labuda (KKR) 167 pkt (20/14/18/20/14/18/13/7/14/13/12/4)
5. T Anita Nowicka (KKR) 159 pkt (9/17/19/18/13/11/15/11/8/15/10/13)
6. TM Michał Danes (KKR) 158 pkt (17/12/17/10/16/14/11/14/10/16/9/12)
7. TM Dorota "Dorotka" Janiszewska (KKR) 134 pkt (15/18/16/20/5/15/5/13/9/2/9/7)
viewtopic.php?p=42413#p42413
XXIII Edycja Turnieju Korespondencyjnego 2-3.03.2019:
1. Fazik 225 pkt
2. Gandalf 213 pkt
3. Haris 182 pkt
4. Robert Stańczyk 172 pkt
5. Robert Piechota 107 pkt
6. Dorotka 102 pkt
viewtopic.php?p=45516#p45516
Brakuje wyników cząstkowych. Chyba są w niebieskim zeszycie u Gandalfa.
XXIV Edycja Turnieju Korespondencyjnego 07-08.12.2019:
1. H Haris 213 20 16 21 21 / 17 17 21 20 / 14 16 18 12 łuk naturalny
2. T FAZIK 208 24 19 22 21 / 20 14 20 23 / 8 14 7 16 łuk tradycyjny
3. TM Dorota 167 16 18 17 9 / 14 8 12 15 / 16 9 16 17 łuk tradycyjny
viewtopic.php?p=47261#p47261
XXV edycja Turnieju Korespondencyjnego 2020.03.7-8:
1. T Robert Stańczyk 199 (16/17/22/18//16/16/17/17//14/17/16/13)
2. T Krzysztof "Fazik" Brzeziński 193 pkt (20/22/16/19//15/15/18/18//13/16/9/12)
3. H Leszek "Haris" Jęczkowski 174 pkt (20/13/16/21//12/16/15/14//11/12/12/12)
4. TM Robert "Gata" Piechota 167 (18/9/10/20//15/19/10/11//14/10/16/15)
5. T Dorota "Dorotka" Janiszewska 161 (16/16/20/20//9/17/9/18//9/2/15/10)
6. T Mateusz Labuda 118 pkt (14/16/15/17//8/7/12/6//8/5/6/4)
viewtopic.php?p=47473#p47473
W załączeniu jeszcze tabelki wraz z wykresami obrazującymi Nasze wzloty i upadki