Kurs trenerski

Dział przeznaczony na rozmowy o wszystkim co strzela. Również treningi.

Kurs trenerski

Postprzez Haris » 03 Wrz 2019, 21:45

Właśnie od Łuczników z Pyrlandi przyszła wiadomość:

"Może byłbyś zainteresowany i ludzie z koszalina. Będzie kurs trenerski 3 klasy łucznictwo. Info można rozpowszechniać wszędzie. Im nas wiecej tym weselej. Kurs na trenera III klasy w łucznictwie część specjalistyczna.


Okręgowy Związek Łuczniczy, wspólnie z Klubem Sportowym Leśnik w Poznaniu przeprowadzi część specjalistyczną kursu trenerskiego na trenera III klasy w łucznictwie.
Kurs przeprowadzony zostanie w cyklach spotkań sobotnio - niedzielnych w Poznaniu i obejmować będzie 90 godzin wykładów i ćwiczeń. Rozpoczęcie kursu 16.11.2019. Przewidywany koszt kursu 600,- zł. w tym opłata 100,- zł. za wydanie dyplomu trenera przez PZŁucz.
Zgłoszenia do dnia 12.11.2019 r. przyjmuje i wszelkich szczegółowych informacji udziela trener Leszek Walkowiak tel. 503108900 adres e-poczty: leszekwalkowiak@o2.pl
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych."

Informacja od Macieja Błaszaka
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4397
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Re: Kurs trenerski

Postprzez FAZIK » 03 Wrz 2019, 22:20

Z chęcią, ale ...
Cena kursu to małe piwo. Czas i dodatkowe opłaty zamiażdżą.
6 weekendów z życia.
12X przejazd = 480zł
6X nocleg = 600zł

Szkoda że teraz, kiedy już tego KARR nie sfinansuje.

Dodatkowo mam już zaplanowane dwa kursy w Szczecinie. Chyba się nie pogodzi. Szkoda.

btw zgodnie z uchwałą PZŁ żeby skończyć ten kurs należy mieć jaieśtam wyniki na tarczy i ileśtam doświadczenia. Doczytam jutro bo mam gdzieś tą uchwałę na kompie. Pamiętam że niemożliwe do spełnienia.
uchwała ws stopni trenerskich.pdf
(1.65 MiB) Ściągnięto 276 razy

i potwierdzenie: http://www.archery.pl/strona-5-0-1465.html
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: Kurs trenerski

Postprzez Gandalf » 03 Wrz 2019, 22:21

Kiedyś chcieliśmy robić taki kurs, to było tyle absurdalnych wymagań, że nie mogliśmy. Ciekawe czy coś się zmieniło, czy mają jakiś układ z PZŁ. W sumie to jestem wstępnie zainteresowany.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Kurs trenerski

Postprzez FAZIK » 03 Wrz 2019, 22:27

Może by u nas zrobić taki kurs? Ewentualnie w Klubie Mewa w Kołobrzegu. To może być dobra idea bo chętni na miejscu się znajdą.
Pomysł ok, ale patrz poniżej dlaczego nie damy rady.
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: Kurs trenerski

Postprzez FAZIK » 03 Wrz 2019, 22:57

Mam duży plik z wszystkimi pierdami regulaminowymi:
http://robinhood.waw.pl/files/pzlucz-komunikat-2014.pdf

Jak dla mnie nie do osiągnięcia. Zarówno wyniki (więcej niż 75% na tarczy 80 na 50 metrów i podobnie na 70 metrów na tarczy 122), jak i licencje zawodnika itd.
Spóźniliśmy się ze zrobieniem dawnych szybkich kursów instruktorów łucznictwa, które z automatu zmieniły się w III poziom trenerski, to teraz jesteśmy w dupsku, bo sportowcami nie jesteśmy a jeno amatorami strzelającymi z kijka w kierunku tarczy :P.
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: Kurs trenerski

Postprzez Gandalf » 04 Wrz 2019, 15:10

Te łuczniki z Pyrlandii to sportowe są czy tradycyjne? Bo może grupę pomylili do której mieli wysłać? Chyba, że jest to jakaś specjalna oferta dla tradycyjnych, która w jakiś sposób omija ten regulamin.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Kurs trenerski

Postprzez Haris » 04 Wrz 2019, 18:35

:-) sam nie wiem, przekazałem inch, które dostałem. Może po prostu zadzwonić do organizatora i już :-)
"Deus lo vult!"
Awatar użytkownika
Haris
Bractwo
 
Posty: 4397
Artykuły: 6
Zdjęcia: 1
Dołączenie: 30 Paź 2004, 18:55
Miejscowość: skądinąd

Re: Kurs trenerski

Postprzez Misiek » 04 Wrz 2019, 19:50

jakby dobrze policzyc i jechalo by ze 3-4 osoby to koszty by sie inaczej rozlozyly.

jesli chodzi o strzelanie to jak sa zajecia ze sportowych bloczkow to ustrzelenie dobrego wynkiku z tej odleglosci nie jest az takie niemozliwe ;P

ja bym wstepnie sie pisal o ile zbiora sie ze 3-4 osoby ;)
Misiek
Bractwo
 
Posty: 10
Dołączenie: 21 Cze 2019, 11:26

Re: Kurs trenerski

Postprzez Danusia » 16 Paź 2019, 12:41

Cholera, zastanwiam się nad kursem, ale cena jest bardzo wysoka. Możecie mi powiedzieć, akby mogło ew. w najbardziej pozytywnym scenariuszu się rozłożyć?
Danusia
 
Posty: 1
Dołączenie: 16 Paź 2019, 12:28


Powróć do Łucznictwo, artyleria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości