Najlepsi lucznicy w Polsce

Dział przeznaczony na rozmowy o wszystkim co strzela. Również treningi.

Najlepsi lucznicy w Polsce

Postprzez Gandalf » 15 Paź 2005, 09:31

Zerknijcie na liste, a raczej na 3 rozne listy.
http://relaz.o2.pl/forum/viewtopic.php?t=2229

Oprocz oczywiscie Wizuna (Przemyslaw Wojciukiewicz) jest tez na dwoch listach Aerian (Rafał Brundo). ;-) Pojechal na jeden turniej i juz jest na listach. ;-)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Vega » 15 Paź 2005, 19:56

daj spokój, to już przestało być śmieszne, a zaczęło robić się... wiesz jakie.
z całą pewnością jestem stronicza :D, ale zdopingowana listami podjęłam próbę sprawdzenia nazwisk i w przypadku większości nie znalazłam wzmianek o jakichś sukcesach usprawiedliwiających pozycję w spisie. Ewentualnie skłonna jestem zgodzić się z listą Ryśka :P
Poza tym ostatnio nabijaliśmy się z tego z Leszkiem - może na wzór Relazu zaczniemy prowadzić własną listę wyników z KKR-ek i zaczniemy się nazywać "ligą najlepszych łuczników Zachodniego Pomorza". Bo czemu by nie :D
A własny ranking będziemy prowadzić "w oparciu o zasadę przechodniości relacji oraz o ekstrapolacje zaostrzone szczyptą subiektywizmu" <-- Jezuuu...
Aut bibat, aut abeat!
Cyceron
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni

Postprzez Gandalf » 16 Paź 2005, 00:09

Nie w tym rzecz Vega. Troche sie z Toba zgadzam, ale mi glownie chodzi o to, ze powoli stajemy sie znani w swiatku rycerskim z powodu dobrych wynikow. Prawda jest taka, ze my rzadko gdzies jezdzimy na turnieje i nie slychac o nas. No ale jak sie ktos pojawi to ladujemy wysoko. ;)
Poza tym turnieje KSA sa reklamowane na relazie i na freha wiec przyjezdzaja tez inne Bractwa (nie wiele, ale zawsze). Nasze sa nikomu nie znane. Ale gdyby rzeczywiscie porownac umiejetnosci to nasza ekipa bylaby wysoko, podobniez tez inne Bractwa ktore rowniez dobrze strzelaja ale nie pojawiaja sie na z serii Zabich Strzalow czy innych organiziowanych przez KSA i reszte Gdanska.
Jestem tez ciekaw co by bylo jakbysmy dostali wszyscy drewniane luki do reki i strzaly Jackowskiego. ;)
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez ryszard590 » 13 Gru 2005, 20:47

Witaj Kasiu
Te rankingi obejmują łuczników których znamy chyba wszyscy,jest to przekrój prawie całej Polski.Wiadomo że nic nie wiemy o tych , którzy się nie pokazują na turniejach , a mogą strzelać świetnie.Zwróć uwagę , ze ranking MKM jest podany w spisie alfabetycznym, imiennym,stąd w ogóle trudny do rozpoznania.A obydwa, jego i mój,są całkowicie subiektywne i nikt nie musi się z nimi zgadzac.Ale myślę ze naśmiewać się też nie ma z czego .Przecież każdy moze wystawić taką listę i będzie to tylko jego osobiste spojzenie na temat, mniej lub bardziej trafne.
Pozdrawiam Ciebie i Przemka,oraz całą Waszą Kompanię
Rychu
ryszard590
 
Posty: 1
Dołączenie: 13 Gru 2005, 20:11

Postprzez Gandalf » 18 Gru 2005, 15:35

Pojawil sie na relazie profil lucznika Wizunem zwanego. Dopiero dzis go przyuwazylem. Nawet widze, ze nasze turnieje sa w nim uwzglednione.
http://relaz.o2.pl/forum/viewtopic.php?t=2149
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez Vega » 18 Gru 2005, 17:07

no proszę Cię Miszczu, profil wisi już co najmniej od turnieju gniewskiego :>
Aut bibat, aut abeat!
Cyceron
Awatar użytkownika
Vega
Kompani
 
Posty: 1222
Dołączenie: 16 Mar 2005, 18:59
Miejscowość: z gwiazdozbioru Lutni

Postprzez Gandalf » 19 Gru 2005, 00:16

Ale dzisiaj (wczoraj) zostal uaktualniony o nasze wyniki KKR-ek, wiec pewnie dlatego go przyuwazylem. Poza tym na relazie bywam sporadycznie, jedynie gdy dostane jakiegos maila z zaproszeniem na turniej od Ciwuna.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Postprzez ciwun » 23 Sty 2006, 12:48

Witaycie!

Ryszard słusznie powyżej wskazuje na różnicę w sposobie budowy jego rankingu na Relaz i moich tamże zestawień. Pamiętam też, że Wam to jeszcze dodatkowo wyłuszczał 14.01.2006 w Świerznie. Rzeczywiście i moja "60-tka" i moja "100-tka" są (w przeciwieństwie do jego rankingu) niealfabetyczne, a przyczyny tego są wielorakie i IMHO należało je uwzględnić.
Po tym ostatnim naszym spotkaniu w Świerznie odważyłem się pomyśleć ("sapere auso") i ułożyć kolejny ranking (obok Ryśkowej "42-ki"), czyli moją "70-kę". Dla ułatwienia zamiast linku do tematu pomieszczam poniżej to zestawienie i zachęcam Was do stworzenia własnego:

Autorski ranking Mirosława pomorskich łuczników

1) Jerzy Jackowski
2) Donat Grotha
3 ) Adam Swoboda
4) Przemysław Wojciukiewicz
5) Łukasz Baran
6) Maciek Morawiec
7) Krzysztof Mieloszyk
8) Maciej Oleksy
9) Krzysztof Kępka
10) Jacek Bloch
11) Leszek Jęczkowski
12) Mikołaj Hałuszczuk
13) Aleksander Kikcio
14) Tadeusz Ksiażk
15) Ryszard Cupa
16) Jacek Świętnicki
17) Przemysław Kępka
18) Ryszard Rutkiewicz
19) Grzegorz Trzebiatowski
20) Rafał Krzysztoforski
21) Andrzej Kościuk
22) Robert Joński
24) Tomasz Tryzna
25) Tomasz Bruździak
26) Paweł Pniewski
27) Przemyslaw Ulatowski
28) Jakub Stec
29) Marcin Fedorczuk
30) Eryk Gajdis
31) Przemysław Ceglewski
32) Piotr Marchewka
33) Przemysław Perycz
34) Andrzej Duchnowski
35) Robert Tryzna
36) Adam Maślaczyk
37) Mirosław Kropiński
38) Piotr Senska
39) Artur Strzelecki
40) Maciej Flis
41) Wojciech Rybarczyk
42) Krzysztof Śliwiński
43) Krzysztof Markowski
44) Dawid Kaczor
45) Paweł Piotrowski
46) Katarzyna Czerniak
47) Damian Walter
48) Andrzej Michałek
49) Andrzej Kępka
50) Mikołaj Gierszewski
51) Mateusz Szymański
52) Jacek Szlinder
53) Jan Mówiński
54) Rafał Brundo
55) Krzysztof Brzeziński
56) Marcin Ramczyk
57) Marek Michowski
58) Maria Szmaglińska
59) Angelika Presz
60) Marta Formela
61) Tadeusz Kowalski
62) Tomasz Lassaud
63) Paweł Laskowski
64) Daniel Orłowski
65) Jarek Muszarski
66) Hanna Winiecka
67) Agnieszka Grzyb
68) Katarzyna Puna
69) Katarzyna Dobrzyńska
70) Alicja Michałek


Gdzieś tam ja, reszty nie klasyfikuję...


Ciwun
Veritas vincit
Awatar użytkownika
ciwun
 
Posty: 22
Dołączenie: 23 Sty 2006, 11:34
Miejscowość: Zawory

Postprzez Gandalf » 23 Sty 2006, 14:09

Pozwole sie nie zgodzic z Toba zacny Ciwunie. Ciebie na liscie brak, a ostatni wynik w Swierznie wskazuje ze winienes byc dosc wysoko w rakingu. Czy zechcialbys to poprawic? :)
Co do pomyslu stworzenia rankingu przez nas to nie sadze aby ktos (no moza poza Wizunem) byl w stanie temu sprostac z racji tego iz nie znamy wszystkich tych osob, a biorac jedynie pod uwage same wyniki niewiele to mowi, bo zawsze ktos mogl miec slabszy dzien, a klase zawodnika widac po tym jak strzela. A tego w wynikach nie uwidzisz.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7766
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?


Powróć do Łucznictwo, artyleria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości