Stroje damskie!

Wszelkie rozmowy na temat strojów, poradniki, wykroje, a także rozmowy o sprzęcie bojowym, zbroje itp winny ukazać się tutaj.

Postprzez Dragon Kallisto » 02 Cze 2005, 10:29

Wiązanie włosó ble nie mogą spływać kaskadą w duł ukryte pod kapturem ?? ja tam wolę fryzurę wkrzonego szopene po koncercie :P
Kallisto
Pani Zła i Mroku
Awatar użytkownika
Dragon Kallisto
 
Posty: 169
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:16
Miejscowość: Z Mroku Dziejów

Postprzez Mara » 02 Cze 2005, 10:38

Mi wiązanie nie przeszkadza (zależy kto wiążę- moze być nawet przyjemne ;) )
ale sukienki to ja sobie nie wyobrażam nadal- mówi sie trudno- zmuszać sienie bede
Awatar użytkownika
Mara
 
Posty: 739
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 13:17
Miejscowość: Koszalin

Postprzez Wizun Belgarden » 02 Cze 2005, 11:23

No dobrze dziewoje drogie!!! Co do kwestii spodni,to powiem krótko: dzisiaj widuję dziewczyny w spodniach, ale tylko te które wychodziły do bitwy,np. na Grunwaldzie panny które wychodziły jako łuczniczki były ubrane tak jak mężczyźni. Na niektórych turniejach spotykałem się z tym, iż dziewczyny "paradowały" w strojach obozowych typu: spodnie,koszula i do tego długie buty. Fakt, że niektórzy na to patrzą i nic sobie z tego nie robią nie znaczy, że tak będzie zawsze. Może się w koncu znaleźć jakiś ortodox który to wam wytknie i wtedy będzie problem.Tak może być np. na Łęczycy,gdzie byłem i widziałem jak ludzie sie wku........ na "szanowną komisyjum od spraw gaciowych", gdzie właśnie taka "gaciowa dama" chodziła i wszystkich irytowała.
Awatar użytkownika
Wizun Belgarden
 
Posty: 121
Dołączenie: 30 Lis 2004, 12:08
Miejscowość: zza siódmej góry

Postprzez Karena » 02 Cze 2005, 12:28

Artyho, dopiero dzisiaj przeczytalam Twojego posta. Fotki wysle, ale dopiero po niedzieli 5.06, bo nie mam stalego dostepu do neta. Pozdrawiam! :)
W ogóle to najlepiej by było, gdyby te zdjecia umieścć na forum, ale, że nie wiem jak to zrobić, to musze poczekać na pomoc Gandalfa :)
Image
"Tylko w milczeniu słowo, tylko w ciemności światło, tylko w umieraniu życie: na pustym niebie jasny lot sokoła". U.le Guin
Awatar użytkownika
Karena
Kompani
 
Posty: 275
Artykuły: 3
Dołączenie: 15 Paź 2004, 16:20
Miejscowość: Koszalin

Poprzednia

Powróć do Stroje, uzbrojenie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości