28.11.2013 - Porozmawiajmy o Łucznictwie

Projekt współfinansowany ze środków Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Programu „Działaj Lokalnie VIII”. Tu pojawiają się wszelkie informacje o naszych działaniach w ramach projektu.

28.11.2013 - Porozmawiajmy o Łucznictwie

Postprzez FAZIK » 28 Lis 2013, 22:06

Za nami trzecia z cyklu pogadanek o łucznictwie. Odbyła się ona w Pałacu Młodzieży (Koszalin ulica Bogusława II 2) w godzinach 19:00-21:00.
Posłuchaliście na niej o tym jak sportowcy używają swych łuków, jakie są różnice w tym co z łukiem robimy my a co oni. Można było spojrzeć na łucznictwo i techniki strzeleckie z czysto teoretycznego punktu widzenia i porównać je z naszym, czysto praktycznym podejściem.
Dodatkowo zgłębiliśmy tajniki łuków bloczkowych dziś i przyszłości łucznictwa, dzięki prezentacji kilku nowinek technologicznych :).
Dziękujemy za obecności i mam nadzieję że się podobało :).

W załączniku ciekawa (darmowa) publikacja wydana przez Polski Związek Łuczniczy na której między innymi bazowałem swój wykład. Warto przeczytać :>.
Załączniki
Łucznictwo - teoria i praktyka.pdf
(4.02 MiB) Ściągnięto 409 razy
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin

Re: 28.11.2013 - Porozmawiajmy o Łucznictwie

Postprzez Gandalf » 30 Lis 2013, 17:11

Fazik tymi warsztatami pokazał mi, że nie umiem strzelać. I na co mi było wygrywać te turnieje.
Dzięki. Teraz muszę zacząć od nowa. :D

Zdjęcia:
https://www.dropbox.com/sh/f7od6wyh6ymcs1b/R7I08tkv-O
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: 28.11.2013 - Porozmawiajmy o Łucznictwie

Postprzez FAZIK » 30 Lis 2013, 18:27

Ja sam wiem że nie umiem strzelać tak jak to się "powinno" robić ;). Warsztatami chciałem pokazać że "fachowcy" robią część rzeczy inaczej, ale do części doszliśmy sami wieloma latami robienia błędów :>.
Life's a game with save and load features disabled.
Awatar użytkownika
FAZIK
Bractwo
 
Posty: 7501
Zdjęcia: 29
Dołączenie: 17 Paź 2004, 15:01
Miejscowość: Koszalin


Powróć do Strzał w Dziesiątkę!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości