Krew dla Marcina

Piszta o czym chceta, jednak miej baczenie czy nie trafniejszy byłby inny dział.

Krew dla Marcina

Postprzez piter » 23 Lut 2015, 15:03

Kochani! Wiem, że lubicie i chcecie pomagać. Odzwierciedleniem tego jest każdy maraton charytatywny. Tym razem mniej zumbowo...
Mój serdeczny przyjaciel jest po bardzo ciężkiej operacji i potrzebuje krwi grupy 0Rh-. Ktokolwiek chciałby pomóc, proszę pisać wiadomość prywatnej. Podam wszystkie dane. Wierzę w Wasze wielkie serducha i z góry dziękuję za pomoc.


W krwiodawstwie wystarczy podać imię i nazwisko Marcin Wolski. Leży w szpitalu w Szczecinku.
Jeśli ktoś ma znajomych krwiodawców albo sam oddaję, w imieniu przyjaciółki mojej mamy i Marcina proszę o pomoc i publikowanie tego.

W razie czego prosze pisać na Facebooku na profil Martyny Gradus.
Awatar użytkownika
piter
Kompani
 
Posty: 255
Artykuły: 1
Dołączenie: 07 Lut 2012, 19:12
Miejscowość: Mścice

Re: Krew dla Marcina

Postprzez Gandalf » 23 Lut 2015, 18:55

Piotrze, przygotuj takie ogłoszenie na FB to zarzucę na naszą tablicę. Podeślij mi na pw.
The Madness is out there!
Awatar użytkownika
Gandalf
Bractwo
 
Posty: 7763
Artykuły: 2
Zdjęcia: 196
Dołączenie: 14 Paź 2004, 18:37
Miejscowość: A kto pyta?

Re: Krew dla Marcina

Postprzez Monika F » 24 Lut 2015, 09:29

Ja mam taką grupę krwi. Dzwoniłam rano do Punktu Krwiodawstwa w Koszalinie. Pani , która tam pracuje, powiedziała mi, że ta krew nie zostanie przewieziona do Szczecinka i dostarczona temu konkretnemu chłopcu. Chodzi o to, że tam (czyli w Szczecinku) podadzą mu krew, a jeśli oddam krew w Koszalinie to ona tu zostanie. To będzie forma "rekompensaty" - tak to określiła. Powiedziała, że nic nie wie o tym, żeby w tej chwili brakowało krwi ORh-. Bo gdyby w Szczecinku jej zabrakło, to faktycznie sprowadzają krew z okolicy. I tyle się dowiedziałam. Wysłałam smsa do Pitera, żeby podał mi numer telefonu do matki Marcina, ale Piter na razie milczy.
Monika F
Kompani
 
Posty: 257
Dołączenie: 28 Lut 2011, 19:33

Re: Krew dla Marcina

Postprzez piter » 25 Lut 2015, 16:40

Dzięki za zainteresowanie, Monika. Nie dostałem żadnego smsa. Chyba na zły numer wysłałaś. 882 964 132 - ten jest aktualny. Nie mam kontaktu do rodziny Marcina, tylko do jego przyjaciółki, która "nakręca" całą akcję. Martyna Gradus na Facebooku, instruktorka zumby. 889 717 608 - jej numer. Kiedy będziesz z nią rozmawiała, przedstaw się, że ode mnie, będzie wiedziała o co chodzi.
Awatar użytkownika
piter
Kompani
 
Posty: 255
Artykuły: 1
Dołączenie: 07 Lut 2012, 19:12
Miejscowość: Mścice

Re: Krew dla Marcina

Postprzez Monika F » 25 Lut 2015, 20:06

Dostałam wiadomość, że nie dostarczono smsa do Ciebie. Chyba miałam stary numer telefonu. Dzięki :).
Monika F
Kompani
 
Posty: 257
Dołączenie: 28 Lut 2011, 19:33

Re: Krew dla Marcina

Postprzez piter » 26 Mar 2015, 21:17

Dziękuję, wszystkim, ale krew już nie jest potrzebna.
Awatar użytkownika
piter
Kompani
 
Posty: 255
Artykuły: 1
Dołączenie: 07 Lut 2012, 19:12
Miejscowość: Mścice

Re: Krew dla Marcina

Postprzez piter » 28 Kwi 2015, 17:46

Krew już nie jest potrzebna, Marcin nie wrócił do zdrowia.
Awatar użytkownika
piter
Kompani
 
Posty: 255
Artykuły: 1
Dołączenie: 07 Lut 2012, 19:12
Miejscowość: Mścice


Powróć do Karczma

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości