Wyniki IV Edycji Turnieju Korespondencyjnego
łuki tradycyjne – T
łuki gołe – G
łuki historyczne – H
BBŁ – Bydgoskie Bractwo Łuczniczego
DR - Dzikie Rosomaki
A - Akicita
NKT - Najemna Kompania Toruńska
KŁŚS - Kompania Łucznicza Św.Sebastiana
BD - Bracia Dobrzyńscy
ZZK- Złe Zuchy Kraków
KLP - Konfraternia Lwów Puckich
KSA - Konfraternia Smorgońskiej Akademii
WKPL - Wolna Kompania Piechoty Lekkiej
DRC - drużyna rodowa Celarek
PRC - Poczet Rycerski Cassubiae
WKŁ W – Wielkopolski Klub Łuczniczy Weles
ŁDŁ - Łużycka Drużyna Łucznicza
Młodzicy
1. Tomek Jaszczyński - WKŁ W – 210 pkt.
2. Mikołaj Panecki - WKŁ W –-137 pkt.
3. Wojtek Hęćka (8 lat) - WKŁ W – -81 pkt.
Juniorzy
1.Tatiana Zbroja – WKŁ W – 148 pkt.
2.Dominika Hećka – WKŁ W – 141 pkt
3.Karol Dydak – Zawiercie – 128 pkt
4.Karol Płuska KLP – 109 pkt
5.Kinga Sadowska – Zawiercie – 95 pkt
6.Łukasz Golla KLP – 65 pkt
7.Zuzanna Pasternak - "Zuza"- BR Wieniawa/von Reihl – 63 pkt
8.Bartek Rudawski -DŁHiS – 54 pkt
Kobiety
1.Patrycja Rajs- WKŁ W –156 pkt
2.Katarzyna Stramowska -BBŁ – 142 pkt
3.Anna Płotycia "An"-BR Wieniawa/von Reihl – 120 pkt
4.Zuzana Pavlikova - "Chin-Shin" - DR – 113 pkt
5.Dorota Czajkowska – BBŁ – 110 pkt - zekier
6.Paulina Celarek DRC – 106 pkt
7.Agnieszka Serej – KLP – 100 pkt
8.Dominika Kiełbasa – 93 pkt
9.Maria Roguska - vel. Marii -SKAŁT – 82 pkt
10.Agnieszka Sobczak - bruna77 - NKT – 76 pkt
11.Krystyna Zabrocka - ŁDŁ – 67 pkt
12.Justyna Miętkiewska - miętkiesia - NKT – 59 pkt
13.Mirella Korzeniewska-Wiszniewska -ZZK- 55 pkt
14.Dorota Litwinowicz- nymphero - NKT -32 pkt
15.Jolanta Rudawska- DŁHiS -25 pkt
16.Klaudia Żydek - "Valuris" – 18 pkt
Mężczyźni – dorośli
1-2 Waldemar Rewers -WKŁ W –233 pkt
1-2 Krzysztof Siemieniec- WKŁ W -233 pkt
3 Bogdan Guminski-WKŁ W –232 pkt
4 Jarosław Jaro Dąbrowski -ZZK- 231 pkt
5 Emil Kowalski - kserozkota – 225 pkt
6 Michał Celarek DRC – 222 pkt
7 N.E.M.O– BBŁ – 220 pkt
8 Tomasz Siemieniec-WKŁ W –212 pkt
9 Adam Klimek- WKŁ W – 211 pkt
10-11 Krzysztof Plewniak - "Ivar Trzy Strzały" - DR – 210 pkt
10-11 Andrzej Zabrocki - ŁDŁ – 210 pkt
12-13 Mariusz Stramowski -BBŁ – 204 pkt
12-13 Bartłomiej "Gandalf" Zielonka - KKR – 204 pkt
14 Marek Ulaszewski KLP – 202 pkt
15 Jerzy Domachowski- WKŁ W –201 pkt
16 Dariusz Sadowski " Rosomak"-Dzikie Rosomaki – 200 pkt
17 Krzysztof Dolińsk - ŁDŁ – 193 pkt
18 Leszek Sobalkowski "Karibu"- Dzikie Rosomaki -190 pkt
19 Krystian Majek- WKŁ W –187 pkt
20 Darek Mykietyszyn – Toruń – 185 pkt
21-22 Darek Chojnacki „Darius” – BBŁ – 184 pkt
21-22 Piotr Nowaczyński - ZZK - 184 pkt
23 Leszek "Haris" Jęczkowski - KKR – 183 pkt
24 Petr Franek - "Hoblik" - DR – 179 pkt
25 Ryszard Rutkiewicz – 178 pkt
26 Rafał Grudnik -"Rafał z Wielunia"- BR Wieniawa/von Reihl – 176 pkt
27 Jakub Firek - "Kefir" - DR – 175 pkt
28 Mariusz Szamburski- WKŁ W –173 pkt
29 Cezary Sierzputowski - KKR – 165 pkt
30 Łukasz Szeremeta - ŁDŁ – 164 pkt
31 Wojciech Rewers - WKŁ W -161 pkt
32 Wojciech Rybarczyk „Saladyn” – BBŁ – 160 pkt
33-34 Michał Derc -Centaur - PRC– 159 pkt
33-34 Michał Danes - nz, Koszalin – 159 pkt
35-36 Jakub Ziółkowski -piratuch73 - NKT – 156 pkt
35-36 Michał Dajda-KŁŚS -156 pkt
37-38 Szymon Pytel - Bogusław V -152 pkt
37-38 Grzegorz Kostrzewski Wiedźmin” – 152 pkt
39-40 Marcin Stramowski – BBŁ – 150 pkt
39-40 Janusz Nieruszewicz „Seijuro”– BBŁ – 150 pkt
41-44 Arkadiusz Nowak - vel. Kopernik -SKAŁT – 148 pkt
41-44 Andrzej Kuzniak-WKŁ W – 148 pkt
41-44Tomasz Dydak – Zawiercie - 148 pkt
41-44 Darek Pyka - ŁDŁ – 148 pkt
45-46 Mirosław Konarski KSA/KLP – 147 pkt
45-46 Szczepan Miliński - Bogusław V – 147 pkt
47-48 Przemysław Hećka – WKŁ W – 145 pkt
47-48 Krzysztof Brzeziński „Fazik” KKR – 145 pkt
49-50 Robert Bojanowski - zhivago – 144 pkt
49-50 Kasper M. Kowalczyk KLP – 144 pkt
51 Dariusz Lange KLP – 141 pkt
52 Andrzej Rudawski - JENDRZEJ -DŁHiS – 136 pkt
53-55 Piotr Głowacki MŚCIWOJ-DŁHiS – 135 pkt
53-55 Bartosz Lange – KLP – 135 pkt
53-55 Grzegorz Budnik - Bogusław V – 135 pkt
56-57 Krzysztof Płotycia - "Borschwitz" - BR Wieniawa/von Reihl - 134 pkt
56-57 Jerzy Leśniewski - ŁDŁ – 134 pkt
58-59 Piotr Jurecki-KŁŚS- 125 pkt
58-59 Kuba Dmowski - Kubala – SKAŁT - 125pkt
60-62 Maciej Morawiec – 124 pkt
60-62 Krzysztof Górnik – 124 pkt
60-62 Paweł Pniewski – Toruń – 124 pkt
63 Włodzimierz Kuśmierowski "Vlad" z Vladius – 121 pkt
64 Maciej Pytel - Bogusław V – 119 pkt
65 Stanisław Sobański - "Apacz" - A – 118 pkt
66 Kacper Wiszniewski -ZZK- 117 pkt
67 Wojciech Kruszyński - "Lakota" - A – 115 pkt
68-69 Wiesław Łukaszewski – BBŁ – 112 pkt
68-69 Tomasz Komowski KLP – 112 pkt
70 Dariusz Płuska KLP – 105 pkt
71 Błażej Prusiecki - korniak – 103 pkt
72 Grzegorz Dzierzynski- WKŁ W – 100 pkt
73 Łukasz Menżyński -ZZK- 84 pkt
74 Sebastian Basierski -rumcajs - NKT – 79 pkt
75 Bartosz "ChomiC" Wojcieszek - KKR – 70 pkt
76-77 Rafał Kisielewski - "Drzewian" - A – 69 pkt
76-77 Michał Bylina-BD – 69 pkt
78 Krzysztof Zarębski - chaos666 – 56 pkt
79 Przemysław Kociołek- KŁŚS- 50 pkt
80 Dariusz Wasilczuk – 39 pkt
81 Bartłomiej Sobański - "Bart" - A – 33 pkt
82 Tomasz Tran Thanh - vel. TT -SKAŁT – 25 pkt
Powróć do Łucznictwo, artyleria
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości